Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Re: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    brisem
    u pocetku mi je bilo neprijatno da odbijem zahteve za prijateljstvo
    kao,isli smo zajedno u gimnaziju
    vidfim imamo trideset zajednickih poznanika,i tako
    onda gledam sliku i lepo vidim da ja coveka ne poznajem niti ga se secam
    verovatno se srecemo po gradu i ja se ne javim
    e takve pustim neko odredjeno vreme da obitavaju na mom fejsu
    pa podmuklo,ko kuce,obrisem
    u medjuvremenu sredim da pola nebitnih ljudi uopste ne vidi moje objave na zidu
    ja volim da se na fejsu osecam kao medju svojima,da ne biram reci
    volim da sam u komunikaciji s ljudima koji nisu iz mog grada ili su mi prijatelji s raznih foruma
    skoro sam obrisala jednu prijateljicu iz realnog zivota zbog neumesne opaske za stolom na jednom rodjendanu
    e pa neces ti meni da spustis da bi se ti podigla!
    slala zahteve posle,al ja gluva ostah.......
    kao,zezala sam se....
    pa zezaj se,srce,al sa sebi ravnim.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #17

    Odgovor: Re: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Retko brišem, ali dešava se. Doduše, i selektivno primam zahteve za prijateljstvo. Još selektivnije ih šaljem.

    I nemam pojma da li me je neko izbrisao sa liste prijatelja. Ne pratim. Ako jeste, ne zameram, tj. zaboli me baš.

    Doduše, imam na listi par ljudi za koje sam mislila da nas vezuje prijateljstvo, zbog ovog ili onog su prokockali sve kredite koje su imali kod mene, a to što su mi još uvek na listi FB prijatelja... pa, neka ih, ako ne smetam ja njima, ne smetaju ni oni meni.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #18

    Odgovor: Re: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Da. To mi je postao hobi.
    Ko vas jebe kad ste dosadni
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #19

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    S vremena na vreme...udjem na listu prijatelja (nije velika) pa se zapitam 'who the f' is this...' i ako nemam odgovor u prve tri sec, ide na 'unfriend'
    Zbog postova ih retko brisem ali ima par primeraka koji su otišli na block this person ili stop following (jedan stalno objavljivao svoje obnažene fotke, a bio je nekada cool lik, jedna postala borac protiv nasilja nad životinjama, pa mi se malo zgadilo da gledam unakažene pse i mačke po čitav dan...I tako to...)

  5. #20

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Dobro pitanje. Nemam prijatelje na fb jer nemam poverenja u ljude a familiju ni slučajno ne postavljam niti otvaram njihove naloge, rađe ih zovem telefonom. Možda je za njh bezbednije da se ne pojavljuju na moj fb. Čemu mi služi? Ne znam i ne otvaram ga često.

  6. #21

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Super tema!! dobro ste me podsetili, odoh da napravim reda na fb :D

    Meni su najviše na unfollow, jer mi nekako neprijatno da ih anfrendujem, al ima ih što baš-baš smaraju.
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  7. #22

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Nisam nikad nikog izbrisala sa liste i ne znam da li su mene. Mislim da nisu.
    Ne koristim tuđu slabost zarad lične promocije a svoju ne prikazivam na fejsu i nemamo se rašta brisati.
    A i nekako nisam dodavala ljude šakom i kapom...
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #23

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Периодично прочистим мало пријатеље. Посебно ако међу њима нађем зелене плаћенике.
    Пас ће те увек разумети

  9. #24

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Brisao sam periodicno, no ulaskom na gradski sajt zahtevi su pocel stizati od ljudi koje znam iz vidjenja ili i nisam siguran da ih znam, a ne zelim ih uvrediti. Izuzetke ne bi da pravim, pa brisem samo psihopate i spijune.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #25

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Ne brišem. Mislim da sam obrisala dvoje od kako imam fb i jedan mi na bloku. Komšija. Prihvatam puno zahteva, u stvari sve, osim osoba koje nemam pojma ko su. Prihvatam i "limarska radnja" profile, butikaše, "Jeca nokte", ali i familiju, drugare iz škole moje dece, njihove roditelje, učiteljice, nastavnice...
    Što se tiče pisanja na profilu, razlikuje se ono što se govori prede decom ili odraslima, pred prijateljima ili poznanicima, familijom, kolegama. Zato kuckam samo po grupama, profil mi je za primer i uzor.
    Ne smetaju mi tuđe objave, ako mi se sviđa lajknem ako ne, tJutim i pravim se mrtva. I obavezno lajkujem tuđe slike dece.Kako je red i dolikuje. Jedino što ne mogu da podnesem su slike sa godišnjeg odmora: Vidi kamen - škljoc, vidi plaža - škljoc, vidi suncobran - škljoc...Lajknem neki zalazak sunca, da ne misle da sam zavidna i dosta.

    Zahteve za igrice blokiram, a objave sa osakaćenom decom ili kao onu sa početka teme, prijavim fejsbuku kao spam. Šećerko me obožava, najveća sam drukara na ovim prostorima.
    Postoje i oni koji postavljaju citate, mudre misli i sl. njima lajkujem svaku treću objavu da misle da čitam i biram. Jer, prijatelji su, greota da ne lajkujem, neće mi se istrošiti lajkovi od toga. Ni srca...ni "hahaha"...

  11. #26

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Postala sam sitnicava poslednjih meseci.Bloknem smarace.Kako ih izbegavam u zivotu,tako i na fb.Razumem ja da ti volis odredjenu pesmu,ali svaki dan po tri puta ,lepo sto si ruckala,bas mi je drago da ne gladujes,ali svaki dorucak,rucak'pun tanjir-prazan tanjir'..ma mrssss

  12. #27

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Slazem se sa tobom.
    Ja sam skoro sve ljude stavio u 'unfollow'.
    A imam i dva profila, jedan za sve koji zele da mi budu prijatelji, a ne zelim da ih uvredim odbijanjem, a drugi za stvarno prijatelje, koji su zaista cutolozi.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  13. #28

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Čuj, sa Fejzbuka?
    Imam, doduše retko, dana kada "brišem" ljude iz života. I to ljude koje znam čitav život.
    Nikada i nisam baš bio neko ko prihvata ljude lako. Skajp je skidan 2-3 puta iako nikada nisam na njemu imao više od 3-4. Sada i ne postoji na PC-u. Viber postoji, zbog par osoba. Whats app nikada nije ni postojao. Fejzbuk ne postoji nekoliko godina a i bio je samo zbog jedne osobe, nekoliko meseci.
    Kome trebam, nekako će me naći, meni drugi nisu neophodni.
    Ovaj forum je jedino mesto gde ponekad navratim i gde ima ljudi koje volim "videti" da "mrdaju".
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #29

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Pa ja sam obrisala samu sebe, a ne da sad tu imam problem da obrisem nekog drugog. Idi begaj.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #30

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Taj Fejsbuk me nikada nešto nije ni privlačio..Jedinu poentu vidim u održavanju kontakta sa ljudima koji su daleko...Ovo što ste naveli, slike sa odmora, šta sam jeo...pa mislim

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ubijen čovek zbog poruke na zidu Fejsbuka
    Autor chudoo u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.04.2012, 13:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •