Pms - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35

Tema: Pms

  1. #31

    Odgovor: Pms

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da istrpim. Moram da reknem. Homeopatija je ... Baba, kako ono tamo kažu, bulšit?!?

    Razmislite samo malo. U definiciji homeopatije leži da ona posmatra čoveka, a ne bolest. Da se "dr" homeopata posvećuje svakom pacijentu ponaosob, postavljajući mu gomilu pitanja, pre postavljanja dijagnoze i određivanja terapije. I ondaK otkud "lekovi" u samoposluzi?!?

    A to što neki "osećaju" poboljšanje koristeći homeopatske lekove... Nije ni mesto ni vreme.

    Ne bih više da spamujem temu, al' nisam mogao da ne reknem.
    Ček'..je l' bulšit sama homeopatija ili je bulšit to što se negde neki kakvi ti lekovi prodaju po marketima?

    Ja sam pre desetak godina bila kod klasičnog homeopate, gde mi jesu postavljali (po meni) nebulozna pitanja i od njih i dobila lekiće...
    ...i to je jedini oblik homeopatije koji priznajem..
    I da i ja ne spamujem ali meni je pomogla...manje više psihički (to mož' biti i placebO)...ali 2 fizička i jako konkretna problema mi jeste rešila (da su se i doTkori iznenadili)...
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #32

    Odgovor: Pms

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da istrpim. Moram da reknem. Homeopatija je ... Baba, kako ono tamo kažu, bulšit?!?
    Ma mož da kažeš i muda od labuda... neće ti niko zameriti.

    I ne razbijaj iluzije, znaš. Ja tri puta dnevno pijem tik tak, ukus narandže, i tako godinama lečim šuljeve...ti ćeš sad meni tu da pričaš kako homeopatija ne pomaže. Nije nego.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #33

    Odgovor: Pms

    Ubedi me. Iako sam rekao da neću, evo još jedan post na tu temu, a za sledeći bi valjalo da otvorimo zasebnu temu.

    Sama homeopatija je sranje. A tome u prilog govori i mesto gde se mogu nabaviti lekovi, uprkos onome što sam rekao u vezi posvećenosti homeopatije zasebno svakom pacijentu. A što si i sama potvrdila.

    U svakom slučaju drago mi je što ti je "homeopatija" pomogla. Mada si i sama dala objašnjenje kako je uspela u tome. Sama "logika" kojom se objašnjava princip delovanja tih lekića, mnogo više liči na vradžbine, nego na nešto zasnovano na nauci. U ostalom, mnogi se kunu da su im vračare pomogle. Zar ne?

    I nešto iz "mog" iskustva, ni jedan od četiri problema, svojih i ćerkinih, koja je moja žena pokušala ispraviti kod licenciranog homeopate, nije uspešno rešen. Nisam branio da se tamo "leče" samo zato što što ta terapija, sama po sebi, ne može da škodi.

    Toliko o tome ovde.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #34

    Odgovor: Pms

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Za resavanje ovih a i drugih problema preporucujem homeopatiju. PMS nula bodova. A ne samo da sam taj problem resila, resila sam jos neke usputne. Priznajem, bila sam skeptik prema ovom vidu lecenja. Oni dani ili bilo koji drugi, sad mi je apsolutno nevazno. (Jbt, zvucim ko reklama za uloske )
    A koji je to konkretno "lek"?
    Pošto imam brdo (iz mog perioda hipohondrije)...od pulsatile do belladonne...
    ...i koja potencija?
    Ja nisam homeopata i ne mogu ti reci koji bi lek tebi ili bilo kome drugom pomogao.
    U mom slucaju nat. mur. A lek se odredjuje prema svakoj osobi posebno. Isto vazi i za potenciju. A i ne dobije se lek tek tako, bude tu dosta razgovora i razgovora. Bar kod ovog lekara kod kog sam ja bila. Ovo sto se nabavlja po apotekama i sto uzima kako kome padne na pamet i ne moze dati rezultate. Jer ono sto meni odgovara, nece odgovaarati nekom drugom i obrnuto. To nije nesto sto mozes pozajmiti od nekoga. A iz tih razloga ljudi i imaju losa iskustva. Mislim, i ja bih tako mislila. Ja kazem da je dobra stvar i govorim iz licnog iskustva da deluje. Savet je apsolutno dobronameran, ali je upotreba stvar izbora. A pre ovoga i ja sam bila skeptik apsolutni.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #35

    Odgovor: Pms

    Имам 22године...и до пре пар месеци ПМС прође неопажено, али у задње време су болови постали катастрофални, све се сведе на повраћање, вртоглавицу, примање ињекција...јел имамо неко сличан проблем и како га је решио ?
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •