Gde i kad čitate?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 56
  1. #1

    Gde i kad čitate?

    Pade mi napamet ova tema pošto znam da među nama ima Toalet čitača... bar su se tako izjasnili Neko to radi dok jede, neko čeka veče i lampu pored kreveta, neko voli da čita u parku, na plaži... Gde i kad najčešće čitate knjige?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Pa ko što kažeš

    neki su se već izjasnili...


  3. #3

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Čitam isključivo u ležećem položaju. To znači da čitam izvrndupljena u dnevnoj sobi ili pred spavanje u krevetu ili na plaži.
    A fasciniraju me ljudi koji čitaju za radnim stolom, a toalet čitačima mislim da ne bih pozajmljivala knjige.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Čitala sam davno, kao srednjoškolac u prevozu i to sam volela najviše na svetu. Sa tonom naroda na leđima u nemogućim pozicijama, stojeći na jednoj nozi i bez držanja, ali nije mi smetalo i gutala sam knjige. Onda sam čitala i na dosadnim predavanjima (kojih je, hvala Bogu, na mojim studijama bilo sasvim dovoljno). Sada čitam u vozovima, i obavezno uveče pred spavanje, bar jednu stranu samo da ne utonem u potpuno prazan i bezličan san.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  5. #5

    11 Odgovor: Gde i kad čitate?

    omiljeni polozaj mi je izvaljena na dvosjedu, sa obavezno visecim nogama, ili kad grane proljece - ljeto, u dvoristu, sa podignutim nogama na susjednoj stolici. alternativni polozaj u slucaju da je dvosjed zauzet je onaj klasican za stolom u kuhinji. a volim da citam i na autobuskim i zeljeznickim stanicama, takodjer i u toku putovanja. a moze i u redu kod doktora ili u opstini stojecki dok se ceka red na neki dokument ili slicno. laka zenska, ne biram puno...
    Poruku je izmenio nattydread, 19.10.2006 u 21:21
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    citam dok jedem, kada idem i kada se vracam iz skole, pre spavanja u svim mogucim i nemogucim pozicijama. lezeci, sedeci sa nogama na maloj stolicici, ili prekrstenim, ili lezeci na podu sa nogama oslonjenim na zid, viseci na onim sipkama u busu i vozu... joj, a kada voz iznenada zakoci a ja se zaletim pravo u osobu ispred mene, a knjigu ne ispustam, jel... ma obozavam da citam

  7. #7

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    posto uvek u torbi vuchem neke knjige, citam svagdej
    u podzemnoj, autobusima i vozovima.. dok cekam iste.. u principu citam dok bilo sta cekam..
    dok recimo kod kuce retko kad citam za stolom.. obicno se izvalim na krevet
    moomoo meee jooouu

  8. #8

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Na poslu,od 07 do 15 h,,sta cu takvo mi radno mesto,kuci samo nocom jer me dekoncentrise moja bubica preko dana.
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #9

    Gde i kad čitate?

    Najčešće čitam uveče...imam lampicu pored kreveta...mada, ponekad i uz jutarnju kaficu...Zavisi...

  10. #10

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    ...ne čitam...spavam sa knjigom ispod jastuka...

  11. #11

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Kada završim sve poslove po kući,spremim sve za sutradan onda u krpe i čitam dok ne zaspim.Obično zaspim sa knjigom u rukama!Šta ću,volim da čitam ali još uvek nemam puno vremena za to!

  12. #12

    02 Odgovor: Gde i kad čitate?

    Obozavam da citam ali imam jednu manu .....cim pocnem da citam ja zaspim

  13. #13

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Nema Veze Gde Se Nalazim, Jer Volim Svugde Citati Knjige..
    A Kad? Tada Kad Imam Vremena, A To Je Retko Nazalost

  14. #14

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Ima jedno drvo na Strandu - ja sam ga "usvojila". E pa, leti kada se masa okupi na strandu, ja se povucem i sednem ispod "mog" drveta ... opustim se uz neku laganu knjigu. Tada mi najvise prija da citam
    neunistiva zlojebaba!

  15. #15

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Sve cesce u cekaonici u domu zdravlja.
    Dobro dodje. Brze prodje vreme, a i iskljucim se iz one odvratne guzve i raznoraznih kuknjava.
    A inace, obavezno pred spavanje, sto kaze euridika bar jednu stranu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koju knjigu trenutno čitate..?
    Autor yige_gui u forumu Književnost
    Odgovora: 1360
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:29
  2. Koliko čitate?
    Autor zeljkahelena u forumu Književnost
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 18.02.2015, 23:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •