Gde i kad čitate? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 56 od ukupno 56
  1. #46

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Imam u kuci svoju fotelju, pored je mali stocic i lampa. Uglavnom se tu ususkam i citam. Citam i kad legnem, pre spavanja, par stranica Naravno, kad putujem uvek nosim knjigu da bih prekratila vreme. Onda citam i na aerodromu, u avionu...sve zavisi i s cim putujem
    Poruku je izmenio Bazarov, 07.12.2008 u 21:15 Razlog: nepotreban citat uvodnog posta
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  2. #47

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pade mi napamet ova tema pošto znam da među nama ima Toalet čitača... bar su se tako izjasnili Neko to radi dok jede, neko čeka veče i lampu pored kreveta, neko voli da čita u parku, na plaži... Gde i kad najčešće čitate knjige?
    nikad nisam voleo da se menjam stripova sa nekim ko ih cita u toaletu,...jednostavno citam ih dok doruckujem.

    knjige citam dok se vozim podzemnom zeleznicom.

  3. #48

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    na svim mogućim i nemogućim mestima, sem toaleta..tamo volim da sam posvećena samo sebi..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #49

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    na svim mogućim i nemogućim mestima, sem toaleta..tamo volim da sam posvećena samo sebi..
    Nemrem ovo da prešutim.. Moj suprug jedino na wc-u čita. Jedino tamo je miran i samo svoj te nemrem ja dospjet do njega pa iskorištava priliku da malo zaigra moždane vijuge.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #50

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Volim mir kad citam...totalno se predam tom nekom drugom zamisljenom svetu...odlutam.Udobno se namestim na krevetu...uglavnom je to neki polulezeci polozaj i citam.
    E,sad...ako situacija tako nalaze,nije mi strano ni citanje za trpezarijskim stolom,u autobusu(malo redje-zavrti mi se u glavi),cesto na plazi(jedino to moze da me zadrzi na suncu-ne volim da se suncam),...
    Citam kad god mi to dozvole klinci,jer imaju sto pitanja i predloga u vezi sa mojim knjigama.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  6. #51

  7. #52

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    ..u krevetu pre spavanja; u prevozu-ne smeta mi buka,naprotiv,citanje mi pomaze da se "iskljucim"; na radnom mestu,kada nemam puno posla...knjiga mi je uvek "uz mene",tako da,gde god stignem...
    "....svet kakav zelimo,treba izgraditi u sebi...."

  8. #53

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Čitam na poslu, kada nema posla. Smestim se pored TA peći, knjigu ruke, kafu ili čaj na sto i uživam.

  9. #54

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    ranije najcesce uvece, pre spavanja...ali u zadnje vreme tad sam pred kompjutera...
    zato kad god nadjem slobodnog vremena i to kad sam kuci. na poslu nema sansi da citam, jer tamo treba da pisem...


  10. #55

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    to zavisi od toga sta citam....
    ako me neka knjiga totalno opcini,onda je ona uvijek uz mene...jer ko zna kad mogu uhvatiti malo slobodnog vremena i ispuniti ga necim korisnim....
    Oci,prilicno krupne i otvorene,zracile su uvijek mirnim i nepomucenim sjajem koji me privukao vec od prvog dana

  11. #56

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Pošto su muški članovi moje porodice otputovali na produženi vikend, ovih par dana sam iskoristila i svaki slobodan trenutak sam iskoristila da čitam

    Inače, kada su momci tu, vremena za čitanje imam manje a i kad čitam, onda su to njihove knjige...

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Koju knjigu trenutno čitate..?
    Autor yige_gui u forumu Književnost
    Odgovora: 1360
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:29
  2. Koliko čitate?
    Autor zeljkahelena u forumu Književnost
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 18.02.2015, 23:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •