Оно кад... (онај осећај кад... ) - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    Onaj osećaj kad proplivaš treći poljubac kod Hrvata.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #17

    Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    Ono kad skapiraš da je sutra ponedeljak 😭😭😭

  3. #18

    Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    Ono kad dođeš na forum i zatekneš dobro poznate, i drage, ljude, pa još skapiraš da su pisali svašta i svuda pa ne znaš šta pre da pročitaš,... milina

    ala sam ga objasnila
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #19

    Re: Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    ono kad dodes na forum ...pa sve promenjeno ..pa ne mozes da se se orijentises ...pa kliknes ovde ..pa ...tamo ...........mislim ...nisam vise tako mlad da krecem ispocetka i prilagodjavam se tim
    promenama ....u svakom smislu. Od konfiguracije foruma .......do nemanja nekih clanova.......

    I sta da citas ?

    O prijanju kafe ......

    Ono kad osetis prazninu jer si tu,,,, a onih koji su ti bili cool (cool_)....nema i nije ih bilo u poslednje vreme ....ma koliko ti bili dragi *(cuj dragI ) ili ne.

    Ono kad saznas i shvatis .....bolno ukapiras da je vreme najveca sila.
    Nista ga ne moze zaustaviti.

    U sve ono sto sa sobom donosi.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #20

    Odgovor: Re: Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    Ono kad...ti se baš ne da!
    A taman sam šiljio olovku da napišem kako je sve manje žena jer je Biliverka žena sa moodima a Paparazzo žena sa brkovima kad..ne lezi vraže !
    Papparazzo napisala da ovde sme da plače..!?!
    E sad...jedino opravdanje može biti to što joj se nije ispunila želja da bude bar jedan dan muško...ili da ju je Starsica zaHebala pa joj poslala neku sa malim dudama !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #21

    Odgovor: Re: Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    Ono kad si nov u nekom okruzenju,ne poznas nikoga,ali ti prija neko razlicito misljenje,gledas sirom otvorenih ociju,pokusavas da povezes..nije los osecaj

  7. #22

    Re: Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    Ono kad mi dođe (valjda jednom u godini, ne znam šta kaže statistika foruma)
    da i ja napišem po neko slovo

  8. #23

    Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    ...pomislis da treba da pripazis sta zelis, jer moze da se ostvari (u pogresno vreme...i sta onda s'tim..?

  9. #24

    Odgovor: Re: Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    Ono kad ti forum legne ko nekad
    pa bih pisala na svakoj temi
    pa ce ljudi da pomisle da sam odlepila...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #25

    Odgovor: Re: Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    ...Ono kad dodješ posle hiljadu godina na forum i poželiš da se javiš dragom biću čiji nik počinje sa B i preneseš u formu pisanih reči misli koje su se rojile svo to vreme od kad niste razmenili niiti jednu i...i..iiiii...sve to lepo uradiš i nekako uspeš ...a onda skontaš da je njegov inbox prepunjen
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  11. #26

    Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    ..kad ti se toliko toga desava duzi period i nemas puno vremena za sebe, i svedes racun, pa fali to nesto da bi sve upotpunilo.. fali taj vid motivacije da bi sve to vredelo
    Znam, ne moze i jare i pare, al' deder mi barem dajte jare
    Citius, Altius, Fortius.

  12. #27

    Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    Ono kad...čitaš "gde će ti duša", pa pogledaš vinariju u Surduku ...i zapitaš se:
    - Surduknuti ili ne ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #28

    Odgovor: Оно кад... (онај осећај кад... )

    Ono kad...ti je gitara 2 broja veća :



    ...ali si ipak ZLATO .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #29

    Re: Оно кад... (онај осећај кад... )

    .....оно кад не примиш плату 5 месеци :/
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  15. #30

    Odgovor: Re: Оно кад... (онај осећај кад... )

    ...naši vaterpolisti zablistaju, a HRT prekine prenos dodele medalja !
    E sad..da l' zbog "Bože pravde" ili zbog sramote...11:4!
    Ali naleteh na epski komentar:
    - "E pa stvarno ovi Hrvati uvek sve pokvare, ja sam hteo da gledam vaterpolo a ne dramu! Dobro je da se na kraju ne podaviše!"
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •