Ravna Gora- nova serija
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    Ravna Gora- nova serija

    Ravna Gora (TV Series 2013– ) - IMDb

    Sinoć sam odgledala prvu epozodu. Meni se dopala, videćemo kako će na dalje biti. Da je deda živ, prštalo bi na sve strane. Nosilac partizanske spomenice i učesnik u ratu. Svaka čast, ali...
    Gledao neko? Utisci?
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #2

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Ja nisam gledao ali mislim da će biti najsuper jer moj sestrić igra epizodnu ulogu, i to glumi nekog partizana aktivistu , što je skroz suprotno i njegovom i celokupnofamilijinom političkom pogledu na svet, tako da ćemo ga ubiti od zezanja kad budemo to odgledali...čekaj, sad se nešto setih da u stvari nemam pojma kad se on pojavljuje. Moraću da ga pitam.

  3. #3

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Занимљив период, досад необрађиван с ове стране чини ми се... према неким информацијама неће баш одушевити нас убеђене Равногорце, али видим по нету да којекакви ментални Стаљинисти дивљају ко да им је неко сахранио Лењина...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #4

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    ... према неким информацијама неће баш одушевити нас убеђене Равногорце...
    Bilo kako bilo, videćemo. Meni se dopada da napokon skinemo naočare koje su nam nataknuli. Tragedija našeg naroda...

    Lazar Ristovski: Mi smo povodljiv narod | Kultura | Novosti.rs
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  5. #5

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Плаши кад видиш колико је оних који се свим силама труде да се о неким темама не прича... и даље... некакве НВО које нико није бирао, за које нико није гласао, а које би животе да нам уређују...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #6

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    A zamisli šta bi tek bilo kad bi otvorili sve dosijee...Eeee, čega sve tu ima! Nadam se da će naša deca to dočekati.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #7

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Ne želim da gledam.
    Protiv sam emitovanja te serije, jer je nama svojstveno da istoriju krojimo prema modnim trendovima.
    Rehabilitacija Mihajlovića neće nam doneti ništa novo i dobro.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #8

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    A zamisli šta bi tek bilo kad bi otvorili sve dosijee...Eeee, čega sve tu ima! Nadam se da će naša deca to dočekati.
    Код нас иде та прича с гурањем под тепих. Комунисти су све исписали, испричали, снимили, заузели, запишали... и онда се прича "ма пусти то, идемо даље". Нема даље док се неке ствари не реше.
    Као код Хрвата, после деценија откријеш да државом још увек влада УДБА која ризикује санкције ЕУ кад треба да изручи неког свог убицу Немцима.
    Историја се крије, архиви се не отварају, не зато да се не би открило шта је било, већ зато да се не би открило шта је сада.
    Одатле и прича "ма не треба то дирати... ".
    Тајне организације су нам отеле државу 45, и још је држе као своје власништво док се ми играмо изборима.

    Наравно, неће нам Радош Бајић решити проблем и суочити нас са историјом. Али кад видиш колико се узнемире сомови кад се само мало вода заталаса, видиш да ту нечега итекако има.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #9

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ne želim da gledam.
    Protiv sam emitovanja te serije, jer je nama svojstveno da istoriju krojimo prema modnim trendovima.
    А баш је лепо скројена, све је речено, испричано и јасно... чему таласање...

    Rehabilitacija Mihajlovića neće nam doneti ništa novo i dobro.
    Донеће правду једној жртви политичког убиства. А и морално је јако битно за Србију и њен "а ето, мало убијали, шта има везе, данас имамо компјутере".
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #10

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    ...jer je nama svojstveno da istoriju krojimo prema modnim trendovima.
    Rehabilitacija Mihajlovića neće nam doneti ništa novo i dobro.
    Ja ne govorim o rehabilitaciji, niti govorim o prekrajanju koječega. Mog pradedu, dedinog* oca partizani su streljali pred celim selom i na njegove* oči, a on je otišao u partizane. Svi moji i sa mamine i sa tatine strane, borili su se u partizanima. Drugom dedi konfiskovali su celokupnu imovinu i streljali brata što nije dao kravu i prasence jer je imao malo dete i to im je bilo jedino što su imali... To nije poenta, bar ja tako ne doživljavam ovu seriju. O modnim trendovima jedino mogu da dodam da su svi sad manjine i svi se rehabilituju; ******* (da prostite na izrazu) i ****** ( i na tom) i ubice silovatelji... i svi uče dekupaž . Manite me ćoravog posla. Ko hoće neka gleda, ko neće, ne mora. Ja ne gledam ******* pa ne govorim o ispiranju mozgova i svakodnevnom silovanju istog i begu od stvarnosti...More, puška u ruke pa da vidimo !
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 11.11.2013 u 13:23 Razlog: preterivanje, a nema potrebe za tim...
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  11. #11

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Nastavi li ovim tempom Radašin će nam istinu® o ravnogorskom pokretu predočiti neđe u maju 2019.

    Presporo, nerealno i loše odglumljeno. Za sada. Uzdam se u Glogovca za ubuduće. Videćemo...
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #12

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Odmah da se razumemo.
    Ne patim ni od jednih ni od drugih , moj deda je kao nesrbin bio u Partizanima itd itd ali kakve sve to veze ima sada i samnom.
    Sve u svemu , meni je ok serija , jer iskreno mi je pun q tih Radasina i raznih moralno retardiranih likova i prica .. ovo bar ima dozu ozbiljnosti.
    Mada iskreno , ja bih voleo neku pravu domaci seriju ono neku tinejdzersku varijantu skola itd itd ko Beverly Hills .. iako odavno nisam teen ali to nekako opusta i vraca nas u stara lepa vremena.

  13. #13

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Citat bonanza kaže: Pogledaj poruku
    Mada iskreno , ja bih voleo neku pravu domaci seriju ono neku tinejdzersku varijantu skola itd itd ko Beverly Hills .. iako odavno nisam teen ali to nekako opusta i vraca nas u stara lepa vremena.
    Па имаш ону ретардску "Војну академију"...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #14

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    odma da kazem:
    totalno sam razocaran serijom u svakom smislu
    Ne,ne,ne zato sto sam dokazani osvedoceni i ubedjeni pristaša partizanskog pokreta
    Jedinog,antifasistickog pokreta u drugom svetskom ratu,u nasem regionu,to jest
    divnoj zemlji Jugoslaviji
    vec zato sto je toliko naivna,pateticna,razvucena,sa sada vec legendarnim radosevskim skarabudzivanjem tih
    tragicnih sudbina malih ljudi koji su se nasli u vihoru rata.
    Mogu da razumem koliko su tek razocarani pristalice ovog drugog kao pokreta.
    Cekati 68 godina da se cuje njihova istina i onda dobiti najbolju humoristicku seriju posle Kapelskih Kresova.
    Veliko je to razocaranje. veliko.
    Eto naprimer ona scena iz prve epizode gde hrabri kralj,onako sav bunovan izlazi na terasu bez papuca ali u trenutku shvata
    svu ozbiljnost situacije i postavlja pitanje sta je sa sestim lovackim pukom. da li je poleteo dok mu
    adjutant zabrinut govori prehladices se obuj papucice ali nije njega briga
    za papucice i da li ce se prehladiti kad je u pitanju sudbina zemlje.
    Jedva sam cekao da se pojavi cica draza.
    Kada se pojavio i kada se okrenuo sav sam se najezio.
    Posebno mi se dopao drazin gest u selu kada je izvadio novce iz džepa i rekao majoru da
    plate ovce za sve novce jer nisu oni takvi kao sto smo mi ucili.
    Sve u svemu dzaba bacenih para nas budzetskih korisnika a posebno
    nas iz vojvodine koji se ovde ne spominjemo ni u naznakama.
    Dobro u vojvodini nije bilo cetnika vec je bio veoma jak partizanski pokret
    a posebno u sremu ali opet mislim da nije u redu sto smo opet zapostavljeni.

    Poruku je izmenio bigrancer, 05.12.2013 u 21:54 Razlog: trejler
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  15. #15

    Odgovor: Ravna Gora- nova serija

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Sve u svemu dzaba bacenih para nas budzetskih korisnika a posebno
    nas iz vojvodine koji se ovde ne spominjemo ni u naznakama.
    Dobro u vojvodini nije bilo cetnika vec je bio veoma jak partizanski pokret
    a posebno u sremu ali opet mislim da nije u redu sto smo opet zapostavljeni.
    Misliš da ako zakukuljiš i zamumuljiš svoje pošće mi ne vidimo da je ovde posredi tvoja težnja i žarka želja da se o'cepljuješ?

    A i u ostatku teksta vidim da ni malo nemaš osećaj a boga mi ni filing za autorovu potrebu za epskim zamahom i umetničkim dojmom. Sigurna sam da te papuče imaju svoju ulogu u celoj priči a to što ti ne umeš da poznaš fikciju i njeno značenje nije ti nitko kriv.
    Ja sam odustala od gledanja serije još posle prve epizode ali kanim pogledati još koju ali neđe on line ili ću lajv strimingovati i tako to tek da ne učestvujem u milijardama kojima će se radašin razbacivati kada bude objavljivao gledanos i rejtinzi.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaša najomiljenija TV serija ikada
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 245
    Poslednja poruka: 20.08.2018, 14:26
  2. Ravna VS kovrdžava kosa
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 11.08.2011, 12:31
  3. Forumaska spanska serija
    Autor starsica u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 187
    Poslednja poruka: 27.05.2010, 16:23
  4. Serija - Greh njene mame
    Autor Invisibleman u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.12.2009, 21:51
  5. Serija Ed
    Autor mrvica u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.06.2007, 00:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •