Printeri - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Imate li stampac?

Učesnika ankete do sada
27. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    23 85.19%
  • Ne

    4 14.81%
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19

Tema: Printeri

  1. #16

    Odgovor: Printeri

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    Za firmu sam pre 2 nedelje nabavio ovu Zv(j)er!!!

    Odlična mašina, prava. Sjajan izbor.
    U firmi imamo tri HP LaserJet 3050 All-in-One i sasvim korektno obavljaju sve zadatke iako su skoro za klasu lošiji od tvog izbora.



    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    Posebno me je impresionirao HP-ov program za skeniranje (instalira se na svaku radnu stanicu, može se do tančina podesiti kvalitet skeniranja: dpi po inču, color ili grey, extenzija fajla u koji snima skenirani materijal *.bmp, *.jpeg..., i sve to se na svakom kompu snimi kao setovanje i samo se odabere željeno setovanje i juriš!) .
    Ovo juriš mi se posebno dopada razmišljam kako da to podesim kod mojih u firmi ... fenomenalno je, sjajna stvar za zezanje kad se njih nekoliko odluči da skenira u istom ili sličnom vremensko intervalu, pa zaleti ka mašini, već zamišljam scene i uživam u maštarenju o tome ...


    PS.
    Da ipak odgovorim i na postavljeno pitanje u temi,
    momentalno, kod kuće, koristim HP LaserJet 1022,
    HP kao proizvodjača štampača posebno cenim,
    prvi štampač koji sam još poodavno koristio je bio čuveni HP LaserJet III.

  2. #17

    Odgovor: Printeri

    Imam HP Deskjet F2180 All-in-one (shto tje retji shtampach-skener-fotokopir) koji me dobro sluzi vetj pola godine. Ne vodim neku preciznu statistiku o potrosnji kada je u pitanju toner, ali su za sada sve moje potrebe zadovoljene na pravi nachin....

  3. #18

    Odgovor: Printeri

    Imam HP Deskjet 3920....nisam zadovoljna,toneri mi traju jako kratko,a kad štampa ceo sto mi se trese
    Znam da nita ne znam...

  4. #19

    Odgovor: Printeri

    Sledeći će biti HP

    Sad imam neki Epson koji zamenim za novi u servisu dok je još u garanciji kad god treba da promenim toner pošto nov toner ne prepoznaje baška to što nema punjenja nego mora original pa se namesti fino da ti nestane toner kad ti najviše treba, pa ti onda pohitaš pa kupiš toner, pa probaš da ga namestiš, a ono malo sutra

    Sledeći će biti HP
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •