Farma 5 - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 67

Tema: Farma 5

  1. #46

    Odgovor: Farma 5

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    kockar prosto nije imao zivce .....video je da mu nema nista od pobede ,pokupio se i ko seronja preskocio tarabu....
    Ajde bre ...molim te ....

    menjas babe i zabe.
    Preskocio je deru kao pobednik.
    Jel znas zasto ?
    Zato sto nije seronja i ne bi prodao dupe za 50000 evra kao ovi gradzani koji bi pojeli i kravlju balegu za tu lovu.
    kao naprimer Jelkica reziserka ....pokazala sise ...malo se uneredela u poljskom vce u ....sve za lovu.
    Sta je sledece?
    Ona scena iz Fazbinderovog filma ?
    Ako znas na koju mislim ?
    Pobedio je , jer , eto, seljober iz Kupinova ( uzgred receno,ogromna vecina tih seljobera uz Srema su Dom kulture za ove urbanizovane gradjane . posebno iz ovog velegrada jer kako i ne bi bio ...msm velegrad zbog poznatih razloga ) ....gde sam ono stao ? ...a da ....pobedio je jer mu lova nije na prvom mestu.
    Poznato ti je ali se malo pravis neobavestena i zamenjujes teze jer je svojim odlaskom izgubio honorar od par desetina hiljada evra i plus sto produkcija moze da ga tuzi sto bi se opet odrazilo na njegovu finansijsku a situaciju.
    Znaci .....ova prica da je otisao jer je premetio da nece biti pobednik i zaraditi lovu je nebuloza.
    Otisao je i odrekao se love.
    Stvar principa.
    Nece da se druzi sa makar kim.
    Tako da je Miki ...em legenda ...em vesnik novog proleca....preteca
    Ako razumes sta hocu da kazem ?
    Ostavio ove da ostanu na Farmi koja je metafora svega onog ...i ovog ..i ove ......

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    pa dobro,pokazala....ja se nisam zgrozila ko tah fini svet tamo na farmi.....pokazala sise,jaka stvar....vulgarnije od toga mi je Micino ponasanje,Mindzina (pardon - Dzidzina tiha podmuklost) Divnina jajarska podjebavanja,unistavanje Jeleninih stvari ihistericno izdiranje....
    zamislite kako bi se taj fini svet zgrozio na Marinu Abramovic dok vadi zilet i tiho pocinje da se secka......


    al volim sto je onaj dzulov krivosijan Miki izasao vise nego leba da jedem...
    Nije lepo podsmevati se i sprdati sa necijom malom telesnom manom.
    Znam da ga ne volis ali ga nazivati krivojisanom no u redu.
    Usput ....zar on nije seljober a sam taj izraz , pogrdan izraz, ta rec kojom zelis nekog da omalovazis je totalni antipod od finog , kulturnog sveta kojeg isto ne volis pa me cudi da ti Miki nije favorit.
    Kontradikcija....se to zove.
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    @ Bazilej

    ama brate rodjeni,pa gde si ti dosad?!
    sve isto mislimo....
    samo,to za Pink Flojd me je ozbiljno zabrinulo....pazi kad uopste ne znam njihov opus....a ni opus Rolingstounsa...mozda dve tri pesme i finito....
    ja provincijalka volem od Kvake do Stili Den...
    Ko spomeno Pink Flojd ? A ko stili den ?
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ma sve sve,al da od kockara i dangube prave genij,gospodina i intelektualca.....e to ne mogu da svarim.....
    svaki seljak iz sumadije s imalo zdrave pameti bi pokazao vecu mudrost i intelekt od onog krivosijana

    al aj,na stranu sve to
    njegov izbor devojke mi je tek sasvim objasnio njegovu pamet i nacitanost

    cuj,Dzidza...
    Ne ..genije je a bogami i intelektualac je Jelkaca .
    Bio kviz opste kulture i za Jelkacu rezisersku je Haiku japanski zacin a sta znaci rec " dekadentno " je za nju Spansko selo.
    Mislim da bi Miki , seljober iz Srema obrisao patos u tom kvizu da nije otisao sa Farme.....to jest ove nase lijepe domovine.
    Otisao je kao pobednik.

    Jer karijera ....procitane knjige ...odgledani filmovi .....sva ta nadogradnja .....dzaba. Im.
    Kad nema baze ....dzaba nadogradnja.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Farma 5

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    kockar prosto nije imao zivce .....video je da mu nema nista od pobede ,pokupio se i ko seronja preskocio tarabu....
    Ajde bre ...molim te ....

    menjas babe i zabe.
    Preskocio je deru kao pobednik.
    Jel znas zasto ?
    Zato sto nije seronja i ne bi prodao dupe za 50000 evra kao ovi gradzani a.

    a da
    tacno
    on je uzeo 25 iljada unapred

    e da
    steta sto nije bio tu za kviz
    Dzidzina pamet bi ga pomerila nacisto...


    ej,nadrkana sam i mrzxi me da kao ti sad seckam recenice i dajem replike

    odjava za danas
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Farma 5

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    kockar prosto nije imao zivce .....video je da mu nema nista od pobede ,pokupio se i ko seronja preskocio tarabu....
    Ajde bre ...molim te ....

    menjas babe i zabe.
    Preskocio je deru kao pobednik.
    Jel znas zasto ?
    Zato sto nije seronja i ne bi prodao dupe za 50000 evra kao ovi gradzani a.

    a da
    tacno
    on je uzeo 25 iljada unapred

    e da
    steta sto nije bio tu za kviz
    Dzidzina pamet bi ga pomerila nacisto...


    ej,nadrkana sam i mrzxi me da kao ti sad seckam recenice i dajem replike

    odjava za danas
    O ne ...a da.
    On je te pare izgubio.... tako da ponovim jos jednom ...no otisao zbog love.
    Odlaskom lovu izgubio.
    Otisao jer mu bilo mrsko da se druzi sa tim predstavnicima...tom elitom ...i tako to ....
    I nije bilo seckanja .
    Celi citati bili ...tako da ....da.
    Miki pobedio.
    Pobedio seljober koji slusa Pink Flojd jer ih je nasao na internetu kako je Bazilej ispravno primetio.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Farma 5

    e ovo je najbolje !!!!!
    uzo' sam prvi red , nema veze sto kosta vise .
    ne smem nista da propustim . pisacu u notes ako treba .
    lomljenje verbalnih kopalja oko farme sa ucescem meni omiljena 2 lika




    je ..... priceless




    btw , sto usput slusam brazilski radio , ej brazilski , sve one rumbe , bumbe , sambe ...... nece mi umanjiti zadovoljstvo
    Poruku je izmenio rusty nail, 22.10.2013 u 21:56
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Farma 5

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Miki je, kao i svaki drugi ljakse, koji misli da se greškom rodio na selu,a u stvari je trebalo da bude sa Terazije, "oduševljen" Pink Flojdom, da bi amputirao praziluk iz bulje. Ali praziluk raste li raste.



    Miki je ispao gospodin čovek, gotovo jednako onoliko koliko su Vučić i Nikolić evropejci.
    Miki nLegenda? Brate rođeni, pa na kojim si ti drogama? Pogazio je svaku reč koju je dao. I jedini razlog zbog kog iziđe iz farme je taj što ga nisu tretirali kao legendu, pa mu malo sujetica bila povređena.



    Kojim intelektom? Deset naučenih rečenica i opštih mesta. Ja sam bio ubeđen da si ti pametniji od toga.
    Te izandjale , otrcane , niske gradjanke fore sa elementima seljanije kako bi nekog diskreditovao i uvredio upucuj nekom drugom po slobodnom izboru a ne meni , ranceru , jer kao decko sa sela sigurno znas da mi seljaci , seljoberi , ljakseovi , ranceri preferiramo , polja i prirodu , suncev zrak i zelen gaj , lubenice i tikvice , ptica poj i livadu rosnu ,
    med bagremov i caj od nane , i rajcice , mrkve i kiselo vrhnje , i kokos i ananas i kupine i maline ...normalno.

    Kao pravnik , trebao bi da znaa kakvo je kleveta delo .
    Kao pjesnik , doduse , cija poezija ima malo veze sa poezijom ...haiku ...trebao bi da budes zabezeknut cinjenicom da
    gradjanka reziserka Jelkaca misli da je haiku . japanski .zacin ...tako da taj praziluk o kojem tako nadahnuto pricas kao da imas neke veze sa njim ima veze sa ovom gradjankom.
    Miki . kao kulinar , ljakse i seljober sigirno zna da haiku nije zacin.
    To je ona jedanaeta fraza koju je naucio.
    Pa sta bih ja sad trebao da pomislim i kako da te nazovem?
    Vidim da ti je lokacija selo koje je lepse od Pariza a slusas i postavljas Manua aCaoaa ..ono kao ..trend ...antiglobalista i to.
    Nema sanse da pomislim da si to pronasao na internetu kako bi mu ga malo dao po eksluzivi jer sam siguran da to slusas od malih nogu.
    Tako i ja , zamisli , slusao Pink Flojd i na gornjaku imao ispisano " Sijaj ti ludi dijamante " pa se svi cudili i pitali me .." a sta ti je to ? pa me razredna poslala kod direktora a moj slucaj stigao do komiteta.....Ono antidrzavni elemenat ,
    umalo nisam zaglavio ..uh ne smem ni da spomenem.
    Znas i sam kakvo je to bilo zajebano vreme za razliku.od ovog.
    Bila opsta ludnica !
    Haos !
    I dan danas se prica o tom.
    Mislim o tom mom slucaju.

    Ako razumes sta hocu da kazem ?
    Hocu da kazem da , eto , i neko sa sela , kao Miki , naprimer , ili ti , naprimer , mogu da slusaju dobru muziku ,
    bez da jezde internetom.
    Ja verujem da ti slusas i Zappu a o Djangu i da ne govorim.
    Mislim onom Djangu..
    I sta ?
    Ja sad treba da pomislim da si ti seljober..

    Nema sanse.


    A Jelkaca je glupa kao kurac ( by Bazilej alias Bukovski )

    Za reziserku i to pozorisnu koja ima dodira sa knjizevnoscu je haiku japanski zacin.

    Mislim ..brate ..kome praziluk viri iz bulje ?
    I sada ce ta i takva da pobedi u ovoj farmi .
    Ali reklu su Stjepan mitrov i Ljubisha a Vuk karadzic nije da je ovaj narod pucina grdna... te prema tome kad je narod , mislim jedan veci deo naroda glasao za Milosevica ., Tomu .. Milosa Bojanica ...zasto ne bi glasao i za Jelku seljoberku

    Miki odrzao rec.
    Govorio da ce otici i otisao.
    Odrekao se love i otisao ..kao Sejn.
    Ili Talicni tom, u najmanju ruku.
    Miki legenda.
    Ma MIki car.!
    Ali ne onaj Haiku , japanski , jerJelkica , kojoj praziluk ne viri iz bulje , zna da Haiku nije bio car vec zacin.

    Cudi me da to nisi primetio , jer te smatram za pametnog coveka iako si sa sela...
    ali jbg zezne se nekad covek u tom primecivanju.
    Jest bitna nadogradnja ...al je nekad jebe baza.


    I bog je bio pravedan jedino kad je pamet delio.
    Svi misle da si pametni.
    Poruku je izmenio Meggy, 25.10.2013 u 21:12 Razlog: citat
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Farma 5

    Citat bigrancer;779228

    [/QUOTE
    kaže:

    Te izandjale , otrcane , niske gradjanke fore sa elementima seljanije kako bi nekog diskreditovao i uvredio upucuj nekom drugom po slobodnom izboru a ne meni , ranceru , jer kao decko sa sela sigurno znas da mi seljaci , seljoberi , ljakseovi , ranceri preferiramo , polja i prirodu , suncev zrak i zelen gaj , lubenice i tikvice , ptica poj i livadu rosnu ,
    med bagremov i caj od nane , i rajcice , mrkve i kiselo vrhnje , i kokos i ananas i kupine i maline ...normalno.


    nije tacno
    znam mnoge sa sela koji sve to nabrojano ne mogu da smisle


    elem
    ja volim sto je Miki ispao
    svojevoljno
    sto nije ni ovu obavezu uspeo da kao covek podnese
    sto nije uspeo da ispostuje potpisano
    sto je odustao
    sto je ostavio DZidzu razocaranu a ona bas mislila da moze da mu veruje

    pa taman bio i clan Mense
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Farma 5

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku

    Miki je, kao i svaki drugi ljakse, koji misli da se greškom rodio na selu,a u stvari je trebalo da bude sa Terazije, "oduševljen" Pink Flojdom, da bi amputirao praziluk iz bulje. Ali praziluk raste li raste.
    Miki je ispao gospodin čovek, gotovo jednako onoliko koliko su Vučić i Nikolić evropejci.
    Miki nLegenda? Brate rođeni, pa na kojim si ti drogama? Pogazio je svaku reč koju je dao. I jedini razlog zbog kog iziđe iz farme je taj što ga nisu tretirali kao legendu, pa mu malo sujetica bila povređena.
    Kojim intelektom? Deset naučenih rečenica i opštih mesta. Ja sam bio ubeđen da si ti pametniji od toga.
    A ne stvarno druže, brate, malo mnogo otrcanih fraza i opštih mesta (praziluk, sujeta koja je "proradila" pa pitanje o drozama) ispaljuješ za nekog ko prebacuje iste nekom drugom.

    Što bi rekla jedna (znate je vi): elem đelem, ne osecam želju da zauzmem stranu povodom ove rasprave ali sam stvarno imala utisak da je Miki u ovom okruženju bio intelektualno daleko nadmoćniji od ostalih. Plus mislim da se malo zaćorio u onu malu grandovku i izašao je baš to veče kada je bila žurka i kada je ona drmusala guz'com okružena drugim muškarcima. Živ čovek.
    A i da mi bigrančer više ne skače po glavi kako ga nikad za nikad za ništa nisam podržala na ovom forumu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: Farma 5

    + 1 za Bigbigrančera...seljačka kolegijalnost, jebiga
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: Farma 5

    A ne stvarno druže, brate, malo mnogo otrcanih fraza i opštih mesta (praziluk, sujeta koja je "proradila" pa pitanje o drozama) ispaljuješ za nekog ko prebacuje iste nekom drugom.
    Draga moja, izvinjavam se što za takvu intelektualnu gromadu, kao što je Miki, nisam smislio neke nove nazive. Zaista. što se tiče drogiranja, ponovio bih to još sedamsto puta, jer ako je za nekoga Miki intelektualac, a da pritom taj neko misli ozbiljno i nije pod dejstvom bilo kakvih psihoaktivnih supstanci, šta drugo da ga pitam?

    Što se tiče sujete. Kad god bi Jelena Golubović upala u prvi plan, Miki se pečio kao derište i uskakao u kadar. Nisi primetila? imaš neki drugi izraz za sujetu? Ili nisi imala šta pametnije da napišeš, pa si tako malo se zanela?

    Miki gospodin čovek? Miki častan? Jašta.
    Ako se nesećaš, posle VB, stotog jubilarnog u kome je učestvovao, izjavio je da neće bviše nikad u rijaliti. Čast mu je, na izrazito visokom nivou.

    I tako.
    Miki je gospodin i intelektualac. Jupi. Živela Srbija
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: Farma 5

    Te izandjale , otrcane , niske gradjanke fore sa elementima seljanije kako bi nekog diskreditovao i uvredio upucuj nekom drugom po slobodnom izboru a ne meni , ranceru , jer kao decko sa sela sigurno znas da mi seljaci , seljoberi , ljakseovi , ranceri preferiramo , polja i prirodu , suncev zrak i zelen gaj , lubenice i tikvice , ptica poj i livadu rosnu ,
    med bagremov i caj od nane , i rajcice , mrkve i kiselo vrhnje , i kokos i ananas i kupine i maline ...normalno.
    Kakve veze ti imaš sa Mikijem? I Nemam predstavu zašto si se našao uvređenim, zato što sam ti napisao da sam mislio da si pametniji od toga?

    Kao pravnik , trebao bi da znaa kakvo je kleveta delo .
    Ako je i bilo nekog dela, to nije bila kleveta nego uvreda.

    Kao pjesnik , doduse , cija poezija ima malo veze sa poezijom ...haiku ...trebao bi da budes zabezeknut cinjenicom da
    gradjanka reziserka Jelkaca misli da je haiku . japanski .zacin ...tako da taj praziluk o kojem tako nadahnuto pricas kao da imas neke veze sa njim ima veze sa ovom gradjankom.
    Miki . kao kulinar , ljakse i seljober sigirno zna da haiku nije zacin.
    Vidiš, ja nisam napisao Jelena je super, Miki je gende, ljakse, štagod. Ili jesam? I kakve veze imam ja sa tom jelenom Golubović, ja sam komentarisao Mikija.

    Što se tiče moje poezije, iskreno sam razočaran što ti se ne sviđa. Jebiga.

    Vidim da ti je lokacija selo koje je lepse od Pariza a slusas i postavljas Manua aCaoaa ..ono kao ..trend ...antiglobalista i to.
    To zašto ja postavljam koju muziku, mislim da sa ovom temom nema nikakve veze. Poslušaj, nađi prevod, pa će ti biti jasno, a za antiglobalizam mi se jebe, onako sitno.

    Kad kažem seljačina, ni u kom slučaju ne ciljam na ljude koji žive u selu, na ranču i slično, nego na seljobere kao što je Miki, ali očigledno da se ti iz nekog, samo tebi znanog razloga pronalaziš uvređenim, kada ja napišem nešto negativno za Mikija.

    Tako i ja , zamisli , slusao Pink Flojd i na gornjaku imao ispisano " Sijaj ti ludi dijamante " pa se svi cudili i pitali me .." a sta ti je to ? pa me razredna poslala kod direktora a moj slucaj stigao do komiteta.....Ono antidrzavni elemenat ,
    Izgleda je moja preširoka formulacija dovela do zabune kad je Pink Flojd u pitanju, izvinjavam se. Bez zajebancije. Nisam ciljao na tebe.

    Eto.

    Mija baza je dinarska, ništa mi ne fali. Nemoj se sekirati, kad smo već i to načeli.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Farma 5

    elem...
    "Iz produkcije kažu da je voditelj nekoliko puta molio zadrugu da se vrati na imanje, ali mu to nije omogućeno, budući da diskvalifikovani učesnici imaju zabranu ponovnog ulaska.

    - Tokom prethodnih nekoliko dana, bivši farmer Miki Đuričić je na više načina pokušao da izbori učešće u sinoćnjem baražu kako bi se, eventualno, vratio na “Farmu“. On je uputio brojne SMS poruke producentima rijalitija u kojima ih je molio da se vrati na imanje ili pak učestvuje u baražu, te na taj način izbori šansu za povratak. Iako je Zadruga na svaku od njegovih molbi odgovorila negativno, jer takmičar koji je diskvalifikovan ne može učestvovati u baražu, Miki je bio uporan, pa je na dan baraža upao na imanje sa namerom da Džidži čestita rođendan. Dotrčao je do Džidže, kojoj je posle čestitki poklonio psa, da bi potom, posle svega nekoliko sekundi napustio imanje – kažu iz produkcije."


    toliko o principijelnosti intelektualca iz Kupinova...

    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: Farma 5

    Au, koje loodilo
    Imala biK ja svašta kaZti, jeeej...ali mi se nekako ne mili kada se uFatiste Mikija
    No, kada sam već kod njega...elem...
    nije bitno moje mišljanje o dotičnom (u globalu ga i nemam jer je totalno nebitan lik..sem i dalje pod upitnikom njegov muzički ukus)...ali produkcija s oproštenjem se(biiiiiiiiiiiip)nda...
    Ajde bRe...Miki...poslednji romantik, vitez mekog srca, heroj bRez portfelja na svoju ruku provaliJo ogradu???
    Ma nije nego
    Po toj logiKi svaki psiho (pored njihovog obezbeđenja) bi ladno mogao da upadne i načini masakR na Farmi
    Uostalom...Edin (čni mi se) je pre neki dan natuknuo da bi mogao da provali nazad na rođendan onoj...dopala se ideja Mikiju/produkciji...a sve u cilju da se rade šoOve
    Elem...ne verujem...kakav god da je...da je tražio (i kumio i molio) da se vrati nazad

    Nego sinoć čeriri sata sam čamila čekajući da onaj Čupoglavi zaprosi psiho Jelenu i...cvrc...
    Posle skapirala da je napravio taktiku da je za svoj rođus (13. 11 ..dobro nije 12.) zaprosi...
    Lepo isplanirano...bar 2 nedelje sigurnog honorara zarad šoOva...
    Al jbeš ga...nije im suđeno
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: Farma 5

    Čitam pre neki dan vesti, piše "Umrla Jelena Golubović". E jbt Na kraju ispalo da joj je neko izvuk'o stolicu i da je čuknula glavu. Ojedi' se ja zbog žene, živu je sahraniše.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: Farma 5

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    [

    nije tacno
    znam mnoge sa sela koji sve to nabrojano ne mogu da smisle
    ...i kajsijice i breskvice ........

    i kuvanog zita iz drvene zdjelice ....( vid stiha )

    Ali

    I Avokado !!!!
    I Avokado !!!

    Pa to je ono o cemu pricam svo vreme a ti samo potvrdila.

    Ne moze se generalizovati.
    I ptica Poj i Placidov Poj ....i dvojkica i dzezerica ....i Pink Flojd i Pink Te Ve ....i kursadzije i Nivo 23.
    Sirok je taj dijapazon i u selu i u gradu.
    Ako je neko sa sela ne mora da znaci da je prost i neznalica i da je nafatao desetak fraza i snimio na internetu par svetskih grupa i sad se fali medj seljanima....a na vasaru.
    Miki ocigledan primer.

    A sta da ti tek pricam o cuvenoj Kraljevačkoj rock ekipi.
    Takozvani kraljevački Klan.
    I dan danas se prica o tom.
    Cim dodje neka Svecka grupa u Jugu ili u neku susednu zemlju a oni stopom pa na koncert.

    Ili Budjanovacki Bajkeri, naprimer.
    Bouvi krene na evropsku turneju a oni odmah pale motore.
    Budimpesta ......Berlin ....Barselona ...
    Amsterdam ili Roterdam ?
    Njima je bilo svejedno.

    I nisu oni pitali koliko km treba da predju. Ne.
    Kolko kosta litra benzina.?
    Voleli Bouvija ...cudo jedno !

    Ili ono vecito rivalstvo izmedju Vitojevaca i Grabovaca.
    Ovi voleli Cepeline a ovi drugi Parplovce .
    Nisu mogli ocima da se vide a glavna fora im je bila da otpanje jedne ili druge
    u zavisnosti ko je kroz koje rivalsko selo prolazio.

    Ili uzmi primer Andjelke iz Male Remete.
    Volella i slusala samo Stounse i ode jednom avionom na Kopapapapakabanu gde su Stounsi imali koncert.
    Kada je Mik Dzeger video u publici, kaze " Hello Andjo" i uzme akusticnu gitaru i zapeva " Endzi "
    Poremetio ceo koncept koncerta zbog Andje iz Male Remete.
    Ludilo!

    Imas takvih primera koliko hoces.





    elem
    ja volim sto je Miki ispao
    svojevoljno
    sto nije ni ovu obavezu uspeo da kao covek podnese
    sto nije uspeo da ispostuje potpisano
    sto je odustao
    Te " obaveze ", ako se tako moze nazvati, jer kosta par hiljada evra, Miki se odrekao i plus sto se odrekao onih 50000 evra koje bi dobio na kraju kao pobednik

    Znaci ...drzi do principa ...ma koliko ga to kostalo.
    Nekad treba i preskociti zice .....bez obzira na posledice.

    A ova Jelena je prevazisla i Milosa Bojanica
    Rece za Isidoru da se folira a sve zbog love a pre neki dan gledam Isidoru Bjelicu kako kroz suze komentarise
    izjavu Jelene Golubovic, pozorisne rediteljke koja ne zna sta je haiku i koja ne zna sta znaci rec "dekadencija "
    Mozda je trebalo da pogleda sebe u ogledalu u zlaćanoj haljini kako pocupkije uz turbo folk.
    Onda bi znala sta znaci ta rec.
    Ili kad je pokazala svoje opustene sise.
    Ali to je vec bilo morbidno.

    Ali narod je uvek znao da prepozna prave vrednosti pa nam zato tako dobro i ide.

    Farmu vise i ne gledam ...jer nema vise one neizvesnosti.
    Pobednik se zna ...a to je Miki

    Gledacu kraj da vidim ko ce biti drugi.
    Mozda Jelena ......
    Kad osvoji drugo mesto sigurno ce ga proslaviti pod nekom vasarskom satrom uz jagnjetinu i praziluk.
    Mozda i odrecituje neki Haiku pesmu.....ako uspe da je nauci napamet.
    Ako ne .....procitace.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: Farma 5

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku

    Zaista. što se tiče drogiranja, ponovio bih to još sedamsto puta, jer ako je za nekoga Miki intelektualac, a da pritom taj neko misli ozbiljno i nije pod dejstvom bilo kakvih psihoaktivnih supstanci, šta drugo da ga pitam?
    Nisam napisao da je Miki intelektualac vec da ima intelekt .

    Uocavas li razliku izmedju ta dva pojma ?

    Isto tako i neko ko je zavrsio fakultet ne znaci da je intelektualac
    I dalje mu viri onaj praziluk.
    Jelena ocigledan primer.
    Ako je neko sa sela ne mora da znaci da je apriori, po definiciji , po defoltu ...i de fakto
    neznalica koja je naucila deset recenica napamet a Azru nasao na internetu pa se malo pravi pametan u drustvu.

    I da sam napisao za Mikija da je intelektualac tvoje nesuvislo pitanje o drogama je... prosto ..nisko.
    Ako se neko zeli degradirati .......onda se to radi malo suptilnije ....rafinirano.
    Mislim , ako vec serviras ....serviraj sa stilom.
    Smekerski a ne ovako .
    Klevetom.

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku

    Eto.

    Mija baza je dinarska, ništa mi ne fali. Nemoj se sekirati, kad smo već i to načeli.
    Iako ne izgleda tako , ali " baza " je sirok pojam, podlozna razlicitom tumacenju
    pa nije za zameriti sto si je pogresno protumacio.

    Ali kada smo vec kod dinara .....vise preferiram dolare.

    Rancer ...jbg.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Počinje četvrta sezona " Farma "
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 07.07.2013, 15:32
  2. FARMA: Upoznajte nove VIP seljake
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 638
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 22:28
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 21:17
  4. Farma - VIP zivotinjsko carstvo
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 16:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •