Šta biste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 36
  1. #1

    05 Šta biste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Otpustio visak radnika ukinuo socijalnu pomoc sposobnim ljudima

  2. #2

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Dao otkaz 2/3 nepotrebnim drzavnim cinovnicima i izjednacio penziju da svi primaju isto.

  3. #3

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    ...Državu...

  4. #4

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    prvo bi se malo remontovao i uredio da licim na predsednika jedne drzave .
    sledece ,davao bi izjave samo kad moram , napisane i preslusane nekoliko puta da ne bude ''nisam tako mislio nego ...''
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #5

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Sve sto ne valja i sto je trulo u ovoj nasoj drzavi.

  6. #6

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Predsednika.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #7

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Ovako, kao prvo bi zabranila uvoz u Srbiju.
    Kao drugo, naredila bih da svi kinezi zatvore prodavnice (ne zato što ja njih ne volem, nego zato što su ugušili našu proizvodnju).
    Tada bi nastupila: pometnja, muka, rad i znoj.
    Dala bih finansijski podsticaj svima koji imaju plan i program otvaranja novih tekstilnih i drugih fabrika.
    Tada bi nastupio period jačanja ekonomije.
    Onda bi krenuo i izvoz i ljudski život u Srbiji bi ponovo imao smisla.

    Eto, to bih uradila, ali...

  8. #8

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Predsednika.
    Bolje bi bilo zameniti premijer-ministra.

  9. #9

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Uglavnom pricam s pacijentima,smenjuju se jadan za drugim..i kuckam ovde pa filtriram mozak.




    Za zagrevanje, za ovo, svi bi dobili otkaz sa zabranom od šest meseci traženja novog posla. Ostalo, korak po korak.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #10

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Uglavnom pricam s pacijentima,smenjuju se jadan za drugim..i kuckam ovde pa filtriram mozak.




    Za zagrevanje, za ovo, svi bi dobili otkaz sa zabranom od šest meseci traženja novog posla. Ostalo, korak po korak.
    Zaboravila si mahnuti a imala si običaj uvek to činiti,pre...
    Eto nam dokaza kako i sama pomisao na moć menja čovekovu orjentaciju ili ti svest o nečemu ..pa tako iako se zna da riba kad smrdi ,smrdi od glave,
    gledajući odgore (u ovcinom slučaju) ,čini se da smrdi od repa...logično

    A ja bih za primer neizostavno uvela to mahanje pod obavezno,jer,mahanje ipak odaje utisak bliskosti,poverenja,
    prijateljstva,srdačnosti,ljubavi i razumevanjaa! potom vrlo sličnim pokretom odmahnula
    onim zalutalima u smeru tamo nadole gde čoban(čice) tera ovčice,da ne bi prosipali svoje klikerčiće 'di god stignu.


    i da ne zaboravim
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #11

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Nema to nikakve veze sa tim, ali teško da si u pravu da i sama pomisao na moć menja čovekovu orjentaciju ili ti svest o nečemu govori baš o tome. Oni koji me poznaju, razumeju o čemu govorim i koja je suština. I da moć ne može da me promeni, jer sam stoik. Razumem da se osećaš prozvanom jer sam citirala deo tvog posta, ali nema razloga da se osećaš i napadnutom, jer mi to nije bio cilj. Ne bih ja trenirala strogoću ili nešto slično, ali svakako da bi ovakve stvari bile sankcionisate. Taman da je u pitanju i moja sestra, za ovo letela bi sa posla. To je neozbiljnost i neodgovornost. Nema razloga da ovakve teme koristimo za niske udarce.

    Meni, u postovima nije to za cilj. Ali, ako neko želi da puca, bar neka pogleda u vokabular i pročita značenje reči koju stavlja u kontekst i samim tim, kad je upotrebi u rečenici, da to ima bar neke veze sa mozgom.

    A za mahanje se slažem. Zato, Štrafto
    .
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #12

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Dozvolio bi ljudima da se brane i silom od lopovluka, razbojnistva, silovanja i ubistva. Zastitu privatne svojine bi stavio kao elementarnu stvar pored porodice i dnevnog drzavnog obroka za socijalno ugrozene.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #13

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Uglavnom pricam s pacijentima,smenjuju se jadan za drugim..i kuckam ovde pa filtriram mozak.




    Za zagrevanje, za ovo, svi bi dobili otkaz sa zabranom od šest meseci traženja novog posla. Ostalo, korak po korak.
    Izvini sto moram da te citiram ...ali ....cuj ..korak po korak ....zagrevanje...
    Cega zagrevanje?
    Cega korak po korak ?
    To zagrevanjei... to korak po korak , traje vekovima.
    I di smo stigli?
    Citas sigurno novine i posmatras okolis u pauzi izmedju citanja knjiga ??

    Jedna od par najgorih drzava u Evropi u kojoj caruje beda... siromastvo , korupcija.. kriminal ..Nepravda
    ....mislim ...zaludno je nabrajati kakva je ovo teritorija koja ima ambiciju da se zove drzava .

    I ima li vece kazne za narod kojem je prestonica Beograd.?
    Kad kazem Beograd mislim na politicki Beograd koji intenzivno radi na nestajanju ovog jadnog . unesrecenog , tuznog naroda
    To radi vec vekovima.

    Da sam predsednik ....Bg bi dao autonomiju onu koju ima Vojvodina, u najboljem slucaju , ili my ne bi dao ni to.
    Znaci ..da se ni o cemu ne pita ..da ni o cemu ne odlicuje ...da se lova iz Bga sliva u ostali deo zemlje....da se sve sve one kancelarije , direkcije , agencije , i ostale zajebancije ukinu . da se sva ta partoktatska biroktatija ..made in Zitoradja ..Vlasotince ..Bajcetina ...
    vrati tamo gde joj je mesto.
    Pa Da Beograd opet bude ono sto je bio za vreme druga Tita.
    Prozor u svet ......varos u kojem su vrednosri bile ....delale ..postovale se ......od Mihiza do Milana Mladenovica.

    U suprotnom...spasa nam nema.

    Sa ovakvim propagiranjem i odobravanjem nasilja .....rehabilitacijom fasizma ...zlocinaca ....naturanjem putem medija polusveta ....primitivizma ....mediokriteta ..prostakluka ...laznih vrednosti ....pojanja vladika ogrezlih u grehu ....velicanja jebene Rusije ....
    ...onakvog drzavnog posla sa NISom i Juznim Potokom ...spasa nam nema.

    Tijekom ovih 25 godina spoznao sam istinu da ova drzava nije vredna postovanja ama nimalo . te bih da sam mladji otisao u Burkinu ili Faso ili Trinidad ili Tobago kao sto je otislo stotine hiljada normalnih ljudi iz ove drzave kojima je bio pun kurac o Cica Drraze ....i nebeske Srbije... i Kosova ...i vladika ogrezli u zlatu i srebru pedofiliji ...biznisima ....i koalicije politicara . kriminalaca ..tajkuna

    i Lazi ....sistema vrednosti koji se protezira ....gluposti ..obmana .....lopovluka ..pljacke ...beznadja ....nepravde .....

    I rece memento negde i nekad..."Majka Srbija "
    Kome je majka?.

    Meni nije.
    Pre bih rekao da je ogromnoj vecini naroda maceha kao sto je i bila kroz celu istoriju.
    Od Karadjorja.....Milosa .....Aleksandra .Pasica ( ova dvojica posebno (..prvi sverski rat )...Milosevica...
    I normalno ..jer to je ovde normalno ....kada dodje neko kao Zoran Djindjic on se eliminise kako bi kolo vodili Palma ...Velja ...
    Toma ....ivica .....i njima slicni .....ta konfiguracija ljudi.
    Najgore je sto se uvek tako biti.
    Dok nas ne nestane.

    Ja sam Autonomas ..za sada ..sa tendencijom porasta..
    Posebno posle ovih poslednjih izbora i dolaska na vlast ovih spodoba ....iz onog vremena
    Kako ne bih bio ?
    Vidim sta rade ...i sta nam rade.

    Ko to ne vidi ili ne zeli da vidi ..zao mi je.

    Ova drzava srlja ka ambisu sa kojeg povratka nema.
    Nije li tako?
    Mozda i nije.

    Ako jeste ...tko je kriv ?
    .
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #14

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Izvini sto moram da te citiram ...ali ....cuj

    Citas sigurno novine i posmatras okolis u pauzi izmedju citanja knjiga ??


    I rece memento negde i nekad..."Majka Srbija "
    Kome je majka?.

    Meni nije.
    Ne znam b., ja zaista ne čitam novine, okolinu kad posmatram, posmatram prirodu. Dovoljno sam u toku zbog posla kojim se bavim, tako da verujem u i volim našu zemlju. To je isto kao kad bi želeo da promeniš biološku majku. Identitet. Meni jeste majka ova naša Srbija. I biće uvek i kad više ne budem u njoj.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  15. #15

    Odgovor: Sta bi ste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Izvini sto moram da te citiram ...ali ....cuj

    Citas sigurno novine i posmatras okolis u pauzi izmedju citanja knjiga ??


    I rece memento negde i nekad..."Majka Srbija "
    Kome je majka?.

    Meni nije.
    Ne znam b., ja zaista ne čitam novine, okolinu kad posmatram, posmatram prirodu. Dovoljno sam u toku zbog posla kojim se bavim, tako da verujem u i volim našu zemlju. To je isto kao kad bi želeo da promeniš biološku majku. Identitet. Meni jeste majka ova naša Srbija. I biće uvek i kad više ne budem u njoj.
    Ne mozes stalno posmatrati prirodu.
    Okolinu ne cini samo prirroda.

    A sto se tice majke ...zavisi kako ko gleda.

    Postivam sto verujes i volis,

    Ja. niti postivam ...niti verujem ..a jos manje je smatram za majku.
    Nemam ni jedan razlog.

    I ti ovo sigurno postujes.

    Eto navedi mi tri razloga zasto je smatras za majku a ja cu tebi navesti 101 zasto je ne smatram.
    Posteno.
    Izuzimam one floskule i fraZe ...gostoprimstvo ....prirrodne lepote ...zaviicaj ...i Nole. , naravno.

    Identitet ?
    Sigurno ti je poznato da kod nas Srba identitet ima vise varijeteta.
    Sto je tebi deo identiteta meni nije.
    jeste ..ali tek u drugom izvlacenju.

    Istorija kriva.
    I jos je gore sto se jedan deo identiteta srpskog naroda ..natura ..namece ....drugom delu srpskog naroda.
    Umesto da se neguju razlike ....jer one su bogatstvo .....radi se na uniformisanosti.

    Ako me razumes.?

    Majka ti Srbija ..i bice kada vise i ne budes u njoj ?
    Stani.
    Ovo mi nema logike.
    Majka se ne napusta.
    Napusta se samo u izuzetnim slucajevima.

    Kada se ponasa prema tebi kao maceha ....ne kao majka.

    Volis i verujes ....a neces biti u njoj.?
    Pa kako to.?
    Sama sebe pobijas.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:31
  2. Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1265
    Poslednja poruka: 03.01.2014, 19:07
  3. Koliko ste partnera promenili?
    Autor Becar u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 19:08
  4. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •