Nokti - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25

Tema: Nokti

  1. #16

    Odgovor: Nokti

    Citat kissigirl kaže:
    Moji nokti su blago receno katastrofa...
    Stalno se listaju, i zbog toga ne mogu da porastu, jako malo i onda skracivanje...
    Mackam ih bezbojnim lakom, koji kao, treba da ih ucini cvrscim.. Aha, kad na vrbi rodi grozdje, sto bi rekla moja baba

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Nešto jednostavno ne može da se popravi.Takve ih je majka priroda stvorila.
    I ja sam ti sestra po tom pitanju.Nema šanse da imam lepe nokte,jer se jako listaju.Uopšte su jako tanki i savijaju se na sve strane.Kad se tome doda svakodnevno pranje sudova,ribanje...zbogom ostaj,doviđenja!
    Svašta sam probala,razna sredstva protiv listanja,za jačanje,...bacala pare...NIŠTA.
    Kad padnem u bedak,zalepim veštake...ali ni njih ne mogu da sačuvam.
    Nemojte ni slucajno da ih mazete nikakvim lakom, zato sto tako samo isusujete nokat i posle se jos brze lomi. Uzimajte vitamin B, i pustite da se nokat "oporavi" od laka.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #17

    Odgovor: Nokti

    Ma ne postoji nacin da vam nokti ocvrsnu. Mozete da ih negujete, mackate kremicama i raznim premazima ali to ce samo spreciti njihovo listanje ali ih nece ocvrsnuti. Ja sam probala sve i svasta, jednostavno nema sanse - oni su meki i savitljivi, bukvalno mogu da ih savijem na gore!
    A za listanje mogu da preporucim L`oreal manicure strong, ljubicasti lak koji mi je dosta pomogao. Pa, ako vec isprobavate, nista vas ne kosta da probate i ovo...
    Govori tiho i nosi psa sa sobom!

  3. #18

    Odgovor: Nokti

    Meni su se u odredjenom periodu listali, a onda sam pochela da koristim Duovit i svashta josh od vitamina, mazala ruke Marks&Spencer kremicom od lavande i nokti porasli za medalju.., ali u medjuvremenu me je neko urekao te su sad opet kratki ali se ne listaju pa ih opet pusCam i upravo mazhem pink roze sa srebrnim shljokicama
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #19

    Odgovor: Nokti

    Uz moje obično ide oružni list, tako da mi stalno poturaju makazice i turpiju
    ispod nosa, ali ne može to da prođe kod mene. Sasečem ih sve u cugu i do kraja jedino
    kada neki pukne. Ne lakiram ih, ne volim, prosto... trebaju mi, lakše je sa njima.

  5. #20

    Odgovor: Nokti

    Nokte sečem kratko i lakiram mat, tamnim bojama.
    Nešto mi dugi nokti deluju vulgarno i neukusno.
    Faza
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #21

    Odgovor: Nokti

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Nokte sečem kratko i lakiram mat, tamnim bojama.
    Nešto mi dugi nokti deluju vulgarno i neukusno.
    Faza
    Sho b' rek'o Neron, onomad...ne veruj zeni sa dugackim noktima.

    Moji su vala jaki i chvrsti k'o kopita. Svaka mi zena zavidi na noktitji. Jedino se teta u kozmetickom salonu zgrozi kad ja dodjem...o'ma stavlja masku za varenje i priFata se brusilice i makaza za shishanje shimshira...ne mere drugacije
    Lakovi tamni ili drechavo ludachki. Uzasavam se frenchA i svetlih nijansi...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #22

    Odgovor: Nokti

    pa zar i vas dve na ovoj inferiornoj temi

    noktici....
    paz da nije......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #23

    Odgovor: Nokti

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    ne veruj zeni sa dugackim noktima.





    Mazem sve. Ako su kratki nesto neupadljivo, a kad porastu moz' i neki bordo da pa'ne (suzava me u struku ), pod uslovom da onda imam i nesto od odece u toj boji.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #24

    Odgovor: Nokti

    Kao klinka sam grizla nokte i to za doručak, ručak i večeru S vremenom sam se te navike kurtalisala (fala je) i ne računajući period kad sam svirala gitaru pa sam morala da imam kratke nokte, furam duge nokte.
    Imam jake i zdrave nokte, retko imam problema sa listanjem i mislim da nikad nisam koristila ništa od preparata, čak ni kreme. Veštake u salonima nikad nisam metnula, a verovatno ni neću jer nemam za tim potrebe. To se ne odnosi na one plastične veštake od Kineza, to sam jedno vreme furala kao dobar dan A što, sad kad razmislim, nemam pojma

    Duuuugo uopšte nisam lakirala nokte, imala sam prirodan frenč, ali od skoro me neka manije u'vatila pa ih lakiram kako stignem. Strašno sam se naložila na mat lakove za nokte (ovog momenta imam mint zelenu boju, malo vuče na rezedo), a pošto sestra ima neki lak koji je premaz pa svi lakovi mogu biti matirani kad se namažu, mojoj sreći nema kraja

    Ne volim previše šljokica, cirkona ili nataknutih kuraca na nokte. Ok su mi šare, ali da je odrađeno sa ukusom. I ne volim preduge nokte, posebno špicaste, k'o sačuvajmeBože veštica Lepo je videti negovane ženske ruke, a samim tim i nokte.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #25

    Odgovor: Nokti

    Nokti su jedan od važnijih detalja u ukupnoj nezi žene.
    Govorili su mi kako imam nokte lepog oblika, što i jeste relativno duge i uske. Pa kako sam odrastala , uvidjala sam šta je potreno da oni budu još lepši. Redovna nega kao i u svemu drugom.
    Nokti su mi uvek nalakirani. Ponekad pravim pauzu i tada ih mažem lakom koji hrani nokte.
    Inače ne volim predugačke nokte, pa pošto su boje koje koristim najčešće crvene i efekat je mnogo bolji kada su kraći. Ne idem kod manikira za nokte, prerasla sam to...ili...mislim da to sama isto tako dobro znam da uradim.
    Negovani nokti ili obrnuto zapušteni su ono što se odmah uoči kod žene. A zaista ne treba mnogo kako bi imali lepe i negovane nokte.
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •