Slaganje u seksu - razlog za više?
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Slaganje u seksu - razlog za više?

    Potaknut temom "Neslaganje u sexu - razlog za raskid" poželeo sam da saznam mišljenja forumaša kada je obrnuto.

    Činjenica je da je seks odavno prestao biti tabu i da je retkost "prvo prsten pa seks".
    Manjak vremena nas nekada spreči da prvo bolje upoznamo partnera pa tek onda da podelimo krevet.
    E sad..
    Desi se da se sa slučajnim partnerom fantastično slažete u krevetu! Koliko vas je spremno da sa tim partnerom pokuša pronaći još zajedničkih tačaka, produbi komunikaciju, bolje ga upozna i pokuša izgraditi kompletnu, emotivnu vezu? Koliko vas je spremno "podeliti se" i duhovno sa osobom sa kojom stignete do zvezda?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #2

    Odgovor: Slaganje u seksu - razlog za više?

    Da, ali ne po svaku cenu.
    Potrebna je obostrana inicijativa za tako nešto.
    Iluzorno je od veze koja ima za cilj fizičko zadovoljstvo ili je sticajem okolnosti prinuđena da se svede samo na telesnost, očekivati ne znam kakvu nadgradnju. Prostri se kolika ti je ponjava, što bi rekla moja baka.
    Ljudi se spajaju po različitim osnovama. Bilo koja je dobra ukoliko vodi ka obostranoj sreći, na ovaj ili onaj način.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #3

    Odgovor: Slaganje u seksu - razlog za više?

    Slažem se da je potrebna obostrana inicijativa !
    U principu, sa drugima delimo samo ono što sami želimo podeliti, i ono što je neko spreman primiti.
    Želeo sam znati da li smo sami spremni "na više", ako partner jasno pokazuje da bi napravio korak napred?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #4

    Odgovor: Slaganje u seksu - razlog za više?

    Ne znam za druge, ali ja se ni u rekreacioni seks ne bih upustila s nekim kod koga mi se sviđa samo fizički izgled i ništa drugo.
    Inteligencija, na primer, baš ume da bude afrodizijak
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Slaganje u seksu - razlog za više?

    MozH da bidne, al‘ ne mora da znaci.
    Ili kako ga je Isy lepo rekla:“Ljudi se spajaju po različitim osnovama.“

    Ima to veze sa odredjenim sticajima okolnosti, sa godinama, sa sexualnim stazom, sa vremenskim prilikama i neprilikama, sa unutrasnjim balansom i sa josH tsHta i tMa stvari…

    „Ne znam za druge, ali ja se ni u rekreacioni seks ne bih upustila s nekim kod koga mi se sviđa samo fizički izgled i ništa drugo.“ (by Meggy)

    Same here, but…
    Ne mogu potpisati ovo sa inteligencijom. Inteligencija je jako relativan I rastegljiv pojam.
    Kod mene ni elokventna inteligencija (izrazena u nekom IQ-u ili statusnoj tituli) uparena sa adekvatnom fizikalijom ni blizu ne dovodi automatski do „Kurzschluß-a“.

    Stvar je u slicnom senzibilitetu.
    Stvar je u citanju „protivnika“.
    Stvar je u izazovu.
    U hocu i necu.
    U blefiranju.
    U igri.
    ...
    Sex je uvek igra moci.
    I ko se u njoj moze u mahu da opredeli iskljucivo za dominantnu ili za potcinjenu ulogu – taj jednostavnije stize do cilja (kojeg god) – ja koja bi naizmenicno “up &down” tu malo duze hvatam balans.

    E, al’ kad se tako “ustimam”, onda je sex I pre sexa prestao da bude samo sex.
    Never confuse movement with action.

  6. #6

    Odgovor: Slaganje u seksu - razlog za više?

    kako je to lepo rasclanila i objasnila 3vka !!! IGRA MOCI !!!
    jes' da sam popio 2 paracetamola , koristio wikipediu , vujakliju i par knjizurina sto mi podpachuju klavir da se ne drma da shvatim .
    elem , jes ' borba je to velika , rat . nadmetanje uticaja , ako su akteri slicnog sexosenzibiliteta .veoma je retko tako nekog sresti , skoro u domenu SF , ipak kada se sretne , ostaje se ''zakacen'' na udicu ko ' mlad saran divljak koji nije bio dovoljno oprezan , i to
    potpuno nevazno dali je sa tom osobom ili ne . slaganje u sexu je veoma vazan razlog , ne razlog vise .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  7. #7

    Odgovor: Slaganje u seksu - razlog za više?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Koliko vas je spremno "podeliti se" i duhovno sa osobom sa kojom stignete do zvezda?
    ko je stigao do zvezda taj je odavno duhovno "podeljen". ne koracajte unazad, pascete.
    No comment

  8. #8

    Odgovor: Slaganje u seksu - razlog za više?

    Kod mene je obrnuto.Meni je potrebno da osetim da sam sa nekim našla istu frekvenciju na intelektualnom ,emotivnom i duhovnom nivou da bih u tom seksualnom segmentu mogla da funkcionišem potpuno slobodno jer jedino tako,kad otpustim sve kočnice i kad osećam da je on to isto učinio mogu seks da doživim na pravi način.

    Znači ,kada idem do kraja želim da to bude ,potpuno,prožimajuće,bez tabua,ograda,kočnica.To mogu samo sa nekim koga jako dobro osećam ,u svakom mogućem pogledu.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Slične teme

  1. Šta je precenjeno, a šta potcenjeno u seksu
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.03.2016, 14:30
  2. Razlog odlaska sa foruma
    Autor Najgora u forumu Psihologija
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 28.09.2013, 20:30
  3. Neslaganje u sexu - razlog za raskid
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 27.07.2013, 23:33
  4. Razgovori o seksu
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.05.2011, 19:33
  5. Vaznost rase u seksu
    Autor DzuPiter u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 22.07.2010, 15:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •