Koji mail koristite? - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Koji mail koristis?

Učesnika ankete do sada
42. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • yahoo

    9 21.43%
  • gmail

    22 52.38%
  • hotmail

    3 7.14%
  • ostali (neobee, eunet, sbb, ....)

    8 19.05%
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: koji mail koristite?

    Najčešće gmail i verat!

  2. #17

    Odgovor: Koji mail koristite?

    gmx. samo gmx.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #18

    Odgovor: Koji mail koristite?

    Užas koliko ja mailova imam..

    Prvi moj otvoreni je net.hr kojeg koristim tu i tamo ali kao da ga nemam. Tamo mi samo dolazi pošta a ja ju provjeravam te odgovaram s gmail-a. Gmail mi je najvažniji mail. Najčešće korišten i meni fenomenalan i zbog google talka

    Mail koji sam otvorila zbog nekih pogodnosti koje moja gsm mreža nudi je vip.hr. Tamo mi jedino dolaze obavijesti od igrica koje sam igrala na playaholics a i od tamo mogu svaki dan da pošaljem 15 besplatnih sms-ova.

    Aha.. Imam yahoo.com jer me tamo (zbog msn-a) bio pozvao frend. Msn ne koristim ali mail mi stoji i dalje i nema neku određenu svrhu

    Imam službeni mail koji koristim na poslu kad ogovaram s kolegicom ovu drugu kolegicu koja cmače i pizdi A i nekako mi je tu odmah. Mislim, ne moram ulaziti u mail da bih si poslala nešto s neta.

    Što još imam? Aha, još jedan gmail i net.hr i mislim da je to to? Ne, imam i hushmail iliti kako se već zove ali kao što vidite, nikada nisam na njemu bila jer niti ne znam kako se zove
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #19

    Odgovor: Koji mail koristite?

    Gmail koristim stalno, kao i nalog kod euneta (imam 2 nemam pojma zašto)
    hotmail nikako
    yahoo.mail za razne registracije, ne proveravam ga skoro nikad, a kad proverim sve sam spam, neki šiptari me stalno bombarduju , nisam bio fin sa njima, valjda
    Ko zna možda imam još neki, po starom običaju "neće da škodi"

  5. #20

    Odgovor: Koji mail koristite?

    gmail koristim najčešće, potom imam:
    tri naloga na ptt.co.yu, od čega je jedan službeni ...
    dva službena naloga na neobee.net-u
    jedan na ADSL-u nadlanu.com
    jedan ili dva na eunetu
    i to bi trebalo da je to ...

  6. #21

    Odgovor: Koji mail koristite?

    Eh... Koristim GMail najvishe i imam 4 naloga kod njih, jedan ozbiljan, za raznorazne dogovore oko projekata koje radim, jedan polu-ozbiljan, koji koristim za dopisivanje sa drushtvom, mailing liste, forume, i slichno, i jedan za online igrice (ima ih nekoliko), i na taj mi stizhu uglavnom obaveshtenja za te igrice, ali i dopisivanje sa suigrachima, PBeM mailing liste, forumi vezani za te igrice i tako to... I jedan za mobilni . GMail najvishe volem, jer ima odlichan SPAM filter, ima POP3 pristup, tako da ga koristim iz email klijenta, ne idem preko webmail... i 4GB mesta :D heee... Nije da mi treba, ali lepo je imati... Obozhavam i ostale Google servise, poput Notebook, Calendar, iGoogle i sl... (a i brat mi tamo radi josh 4 nedelje )

    Onda, imam jedan yahoo, otvoren bog te pita kad, koji proverim jednom u mesec-dva dana, chisto da kliknem na empty pored bulk i trash, i da selektujem onih 50 dodatnih spamova u inboxu, i kliknem spam...

    Hotmail, nikad, ne, ne, i ne...

    Imam jedan na eLiteSecurity.org, taj koristim za MSN, a i proverim ga nekad, jednom u 6 meseci... Maltene nikakav spam protection, a i limitovan je valjda na 20MB ili tako neshto...

    Imao sam, ili imam, i ne email.co.yu jedan ili dva naloga, ali ubite me ako znam username i shifru...

    Imam, verovatno josh uvek, 1 nalog u EUnet, jedan u PTT, 2 kod Neobee, 1 kod TeamNet (ako josh postoje), i 2 na Panline (1 vishe ne koristim, tj. vrlo je idle)... I mislim da je to - to...

    Razmishljam da otvorim jedan na AOL, chosto iz radoznalosti, i da probam taj prokleti AIM...

    E, da, i imam jedan sluzhbeni, za svu sluzhbenu prepisku...

    EDIT:
    Heh... Zaboravih i da imam par email naloga na galahad.trap17.com... Ono, kao, moglo mi se, pa sam ih pravio webmail + pop3, pa shta mi vishe treba


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  7. #22

    Odgovor: Koji mail koristite?

    Gmail
    Jedan ADSL nadlanu.com
    Jedan Eunet
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Koji browser koristite?
    Autor Kunic u forumu WWW
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:53
  2. Koji antivirus koristite?
    Autor Kunic u forumu Softver
    Odgovora: 236
    Poslednja poruka: 01.07.2015, 20:03
  3. Koji operativni sistem koristite?
    Autor Sunny u forumu Softver
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.08.2009, 14:30
  4. Koji OS koristite?
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 05.07.2009, 22:50
  5. Koji software najvise koristite?
    Autor littleangel u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 15:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •