Kakvi smo kada se veza približi kraju? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Kakvi smo kada se veza približi kraju?

    ŠKORPION
    Kada prekidaju uništavaju sve za sobom. Razlog je i njihov destruktivan duh koji je presudan u svakoj škakljivoj situaciji pa uspevaju razoriti vezu cak i kada to nije potrebno. Strahovi i traume iz djetinjstva, osjecaj krivice i neverovatna sposobnost da povrede druge i sebe u svakoj pa i bezazlenoj prilici neizostavno ih dovode do tacke kada 'puca ljubav'. A tada im je obicaj jednostavno da pobegnu jer njihovom karakteru ne prilici da pristojno i trezveno razjasne cijelu situaciju i rastanu se u miru. Na prekid ih navodi prevara, nevera, podsticanje njihove ionako prevelike ljubomore i izmicanje njihovoj kontroli. Ako se zasite partnera i seks postane dosadan, veza je na kraju. Da bi ih zadržali treba imati dosta strpljenja i ljubavi kako bi uz njega uopste izdržali ali i kako bi ga uz sebe zadržali.
    Au

    Od A do SH...sve tacno
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #17

    Odgovor: Kakvi smo kada se veza približi kraju?

    RIBE
    Urodena sklonost mazohizmu navodi ih da celu situaciju dožive tragicno i da pate cak i onda kad ne bi trebalo. Nezadovoljstvo u vezi ne znaju razumno da prekinu, radije pate sve dok ih druga strana ne ostavi. Svaki raskid dožive kao licni poraz. Na pocetku veze idealizuju partnera, a nakon razocarenja ostaju bez svojih principa i dugo gradjene sigurnosti. Bez obzira kakva je situacija i koji su razlozi, neizbežni su potoci suza. No koliki god bio intenzitet dramaturgije, Ribe se vrlo brzo oporave za nove traume s nekim drugim. Kada ih ostavljate, žele da to bude potresnim scenama, zagrljajima, lažnim obecanjima i potocima suza... Na prekid ih navodi netolerancija njihovih maštanja i zahtevanje da se spuste na zemlju, gurajuci u drugi plan osecaje koji su za njih najvažniji na svetu. [/CENTER][/QUOTE]

    pa,donekle je tacno,ali nije bas sve tako.

  3. #18

    Odgovor: Kakvi smo kada se veza približi kraju?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    VAGA
    Uobicajena su izvinjenja kao prestanak privlacnosti, zanimanje za nekog novog, neslaganje s postupcima itd. Još je važniji nesklad životnog ritma s partnerovim. Ipak, pre definitivnog kraja, Vage cesto znaju pružiti sebi još jednu šansu i pokušati izgladiti nesporazume. Najcešce ni to ne pomaze, a zna se dogoditi da tada i partner sam shvati da veza nema perspektive pa se Vage oslobode neugodne odgovornosti oko objašnjenja. Prekidaju uljudno i takticno kako i prilici njihovom znaku, uz rizik da to drugi nece doživeti kao iskrenost nego izvlacenje. Na prekid ih navodi sukob u komunikaciji, nepoštovanje dogovora, forsiranje i preterivanje u izražavanju osecanja. Zadržati ih može, ako se izgradi skladan i miran odnos, treba suzbiti taštinu i stalno ih zavoditi uz romantiku.
    Ne mogu reći...da nema istine . Mislim da se može civilizovano rešiti nešto jako osetljivo. Nikada nisam shvatao svrhu i potrebu nekih osoba da iz ljubavi pređu odmah u mržnju . Ok...ljubav bude i prođe, ne mora dalji kontakt biti prekinut jer ste sigurno imali nekih dodirnih tačaka koje su vas i držale zajedno. Mislim...jako mi je glupo da nekoj osobi ne kažete ni zdravo...a jedan deo života ste podelili zajedno .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #19

    Odgovor: Kakvi smo kada se veza približi kraju?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku

    RAK
    Spremni su žrtvovati sve da bi zadržali ljubavnu vezu, cesto i kad znaju da je loša i iscrpljujuca. Jedino što ih može naterati da bespovratno napuste vezu je partnerovo neslaganje s porodicom ili odbijanje zajednickog života. Prekidaju uz potoke suza i spremnost na kompromis. Kad dode do kraja, bez obzira na ljutnju i bol, u secanju im ostaju samo lepe uspomene. Retko se dogadja da o svojoj vezi puno govore, reci ce samo ono najbolje, protumaceno iz svog romanticnog ugla. Želja im je sacuvati dobre prijateljske odnose s bivšim partnerom.
    Boldovano delimično tačno.....

    Pošo sam Rak -Lav teško da ove opšte definicije mogu opisati kakva sam.

  5. #20

    Odgovor: Kakvi smo kada se veza približi kraju?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku

    BLIZANCI
    Kod njih razlozi za prekid mogu biti neutemeljeni drugoj strani, ali Blizanci ih znaju tako obrazložiti da cete se i sami sebi zacuditi. Prekidaju iz dosade, iz znatiželje, da vide što ce se dogoditi, zbog potrebe za slobodom ili pak ako su bacili oko na nekog drugog. Ako se dobro osecaju i ne nameravaju prekinuti vezu, partner od njih može ciniti što ga je volja. Prekidaju razgovorom i dugim monologom te s� pokojom dramaticnom recenicom. Potom nestaju bez traga. Ipak, decji šarm ih spašava od besa ostavljenog partnera kom najcešce ostaju u secanju sa izvesnim simpatijama.
    Tačno tako...pred kraj delujemo totalno ne zainteresovano i hladno,onako nekako kao u žurbi ,usput.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kakvi ste kada volite?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 17.06.2011, 23:15
  2. Kakvi su vam nožni prsti?
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 12:05
  3. Kakvi ste u sexu - podznak
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:32
  4. Kakvi smo u ljubavnoj vezi?
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:09
  5. Kakvi smo zapravo
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •