Zašto kažeš ljubav...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 38
  1. #1

    Zašto kažeš ljubav...

    ...a misliš na sex?

    Svi smo bili (ili smo bar mislili da jesmo) u situaciji da nam osoba suprotnog (ili istog ) pola prosipa priče o ljubavi, nežnosti i pažnji...a da negde duboko osećamo i znamo da je generalno zainteresovana prvenstveno da nas odvuče u krevet...

    Daklem...vaša iskustva?
    Jeste li koristili navedeni princip?
    Jeste li bili predmet primene navedenog principa?

    I naravno, da li su muškarci skloniji da ga koriste?
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  2. #2

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    mislim da to nije princip vec nacin dolazenja do zeljene stvari neko to radi kupovinom cveca(prefinjeni),neko izlivima neznosti(lukavi) a neko direktno(sirovi),svi smo isti u pitanju je samo stil!

  3. #3

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    U suštini svi imamo prvo sexualne porive... a šta je ljubav na prvi pogled, ako ne to? U prirodi nam je... Mada razumem šta si htela da kažeš žeMska... Al' ne bi ja generalno osuđivala samo muške kao sklonije tome... mogli bi i oni komotno da prevedu to u "Zašto kažeš ljubav, a misliš na keš?" a da se odnosi na žene... kao sklonije toj varijanti

    Nikada se nisam osetila iskorišćeno, pa ne mogu da kažem da sam bila predmet navedenog principa ili smo samo želeli isto...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Možda je u pitanju samo jednostavni zaštitni mehanizam da bismo sami pred sobom opravdali svoje animalističke porive.
    Postoje nepopravljivi idealisti koji zato "prosipaju priče o ljubavi" jer žele da budu pozitivci u jeftinoj seriji zvanoj život ali postoje i nepopravljivi negativci koji znaju da će neko uvek nasesti na "prosipanje".
    Sve je to samo šou biznis.
    Kada naleti prava ljubav onda leti perje i bez monologa

  5. #5

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Kada sam voljena, ne mora to da mi kaže, već pokaže. To znači, između ostalog, da je pažljiv i nežan. I tada, dakle kada volim i kada sam voljena, ne mora ništa da mi priča, oboje ćemo misliti i na seks i na ljubav.
    Kada nisam sigurna u njegova osećanja, ma šta mi pričao i na ma šta mislio, ja ću kada on priča o ljubavi misliti da me samo (malo) laže da bi prikrio da misli seks. A biće ga samo ako i ja mislim (i često skrivam, ali ne pod maskom ljubavi) na isto.
    I pristalica sam one devize: Nazovimo stvari pravim imenom.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Ne treba odvajati muskarce i devojke po ovom pitanju. Ja znam devojke koje isto "kazu ljubav a misle na sex" i to je normalno.

    Sex je jednostavno ljudska potreba kao sto su glad i zedj. Instinkt. I ja sam imala izlete tipa: "Treba mi sex i nista vise. "

    nekako je lakse reci Hoces ljubav? nego Hoces sex?

  7. #7

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    goldie veli:
    nekako je lakse reci Hoces ljubav? nego Hoces sex?

    Pa... stvarno malo sirovo i medicinski zvuči .

    U mom braku se koristi fraza " Treba mi prva pomoć "

  8. #8

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Citat SQUAW kaže:
    Mada razumem šta si htela da kažeš žeMska...

    Nikada se nisam osetila iskorišćeno
    Upravo na to sam mislila..da li ste se ikada našli u situaciji da se osećate iskorišćeno...ili bar u pokušaju...

    Naravno da prvo reaguje hemija, pa tek naknadno prorade duboko moralne vrednosti kojima tepamo "bitno mi je kakav je iznutra..."
    Međutim..ima onih situacija kada ništa konkretno ne govori u njegovom ponašanju da je zainteresovan samo i jedino za gužvanje posteljine.
    Čak šta više, prosipa priče o razumevanju i slično, a duboko negde ti osećaš da se on sa tobom samo igra odnosno da je pozadina priče sasvim sasvim drugačija...
    I onda se pitaš...Zašto čovek lepo ne kaže šta zaista hoće?
    Zar ne bi bilo poštenije, prvenstveno prema sebi, a tek onda i prema meni?

    Jer kako reče Mish:
    Nazovimo stvari pravim imenom!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #9

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Citat SansRomantic kaže:
    Čak šta više, prosipa priče o razumevanju i slično, a duboko negde ti osećaš da se on sa tobom samo igra odnosno da je pozadina priče sasvim sasvim drugačija...
    I onda se pitaš...Zašto čovek lepo ne kaže šta zaista hoće?
    Zar ne bi bilo poštenije, prvenstveno prema sebi, a tek onda i prema meni?
    Hajde da ne krivimo samo njih. Ima i u "našim drugaricama" dobar deo krivice za ovakvo ponašanje muškaraca. Jednostavno, neće reći želim te kada žele, već će reći volim te, iako ne vole. I ako im se ne kaže volim te, čak i ako partner ne voli, ništa od seksa. I zbilja, postoji u nama neka potreba da nam se kaže volim te. Ponekad zna da prija i onda kada ne veruješ u istinitost tog iskaza.
    Dosta žena traži da im partner laže da bi ih odvukao u krevet. I oni nauče da lažu, ili bar da istinu malo izokrenu, sve uviju u lepi, bleštavi, šareni papir, samo da bi dospeli u situaciju da gužvaju postaljinu.
    I onda se čude ako nabasaju i na one devojke/žene koje samo traže da se stvari nazovu pravim imenom.
    Poruku je izmenio Mish, 22.06.2010 u 23:03
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Zasto kazes ljubav... a mislis na sex?
    Ja i ne kazem ljubav, a vec mislim na seks. Ponekad ga cak i odradim pre nego ista kazem
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  11. #11

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Pa ja to koristim jer sam primetio da je neuporedivo teže ženu odvesti u krevet ako joj pricas o zameni homokinetičkog zgloba na golfu.
    U cjenu pića uračunat prijevoz do groblja.

  12. #12

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Nešto mi se pričinjava da je to već prevaziđeno.

    Sada se dešava da devojke slobodno kažu da su spremne na ,,kombinaciju'' bez sapunjavih ponašanja.
    Ali to verovatno rade samo one samosvesne koje ne žele da deluju priglupo i zavarano. I muškarac će je više poštovati zbog takvog stava nego neku folirantkinju. Jer se, kako god okrenemo, taj deo opštenja svede na turanje i vađenje uz posebne vibracije ako se potrefe.

  13. #13

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Nešto mi se pričinjava da je to već prevaziđeno.

    Sada se dešava da devojke slobodno kažu da su spremne na ,,kombinaciju'' bez sapunjavih ponašanja.
    A ranije se to nije dešavalo?!!?!

    Pa, od kad je sveta i veka, postoji slobodne i malomanje slobodne i one konzervativne!
    Nema sad, ili juče ili "u moje vreme".

    Uvek je bilo i biće devojaka koje nemaju problema da pokupe prvo zanimljivo parče u kafani, klubu, diskoteci, takoreći na ulici...

    I neka...treba da nas ima raznih...
    prezirem jednoumlje

    Ali ovde uopšte nije bilo reč o devojkama koje sexualne aktivnosti praktikuju radi prakse...
    Reč je o situacijama kada Ona (a može i On) želi ono nešto više a sex kao logičan sled iz te veze...
    a ona druga osoba želi samo, podvačim "samo", sex
    te, svesna činjeničnog stanja, počinje da priča bajke kako bi dobila ono što želi..

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Ali to verovatno rade samo one samosvesne koje ne žele da deluju priglupo i zavarano.
    Ne smatram da sam priglupa,
    još manje da me je moguće zavarati...
    i prilično sam svesna sebe i, citiraću jednog dragog člana, emancipovana...
    ali ne bih ja pristala na kombinaciju pa ni da mi gori pod nogama...
    a još bih je manje sama predlagala
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  14. #14

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Bila sam predmet ovakve igrice, priznajem, ispala sam glupa i poverovala, i mogu samo da kažem da sam se posle toga dugo osećala kao budala. E sad, na kraju sam dobila i ja svoju malu priliku da njega zaHebucnem, nažalost - ni slučajno onoliku koliku je zaslužio, ali ipak je bila satisfakcija na neki način.
    Ja naravno nikad nisam upotrebila ovakvu izjavu, a ne mislim ni da bih trebala, jer je većinu muškaraca lakše odvesti u krevet ako im NE SPOMINJEŠ LJUBAV . Mislim da takve laži više pale kod devojaka koje žele to da čuju i koje žele da budu voljene od strane te osobe, pa to progutaju sve pritom bacajući sebi pesak u oči .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  15. #15

    Odgovor: Zašto kažeš ljubav...

    Ne nikad, ja uvek kazem iskreno ono sto mislim...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav! Sta je to???
    Autor mikivs u forumu Ljubav
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 01.02.2015, 19:30
  2. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  3. ljubav ili ...
    Autor bly u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 15.07.2008, 15:50
  4. Sve za ljubav
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.04.2007, 14:07
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •