Startovanje... - Strana 3
Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 171
  1. #31

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Pa moji startovi ne liče ni jedan na drugi,a kamoli da prepisujem iz filmova ili španskih serija... znači nemam ništa smešno što se tiče startova
    Jbte šta se mrštiš odma' nisam ništa loše mislila samo da daš neki konkretan primer

  2. #32

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Pa moji startovi ne liče ni jedan na drugi,a kamoli da prepisujem iz filmova ili španskih serija... znači nemam ništa smešno što se tiče startova
    ...imaš li kakav smešan cilj?...

  3. #33

    Odgovor: Startovanje...

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...imaš li kakav smešan cilj?...
    Imam,baš kad pomislim da nema ništa na vidiku,on dođe sam...,'ajd' pogađaj.....

  4. #34

    Odgovor: Startovanje...

    Iako veci deo mojih prijatelja i poznanika i dan danas misli da sam bio dosta dobar u startovanju osoba zenskog pola, prava je istina sasvim suprotna. Nikada nisam umeo do kraja da apsolviram taj problem, jer sam u osnovi bio dosta stidljiv. To sto je notorna cinjenica da je bilo cak i od mene stidljivijih i smotanijih nije mi za utehu.

    Secam se jednog leta i prepune plaze hotela Duilovo kod Splita. Devojka k`o san. Brineta, duga kosa, crne krupne oci, vitka, savrseno gradjena, biserni osmeh... i jos svako malo pogleda u mene. Samo tada sam i ja bio mlad, imao sam cak i kosu, a i tada sam jos aktivno trenirao plivanje i skokove u vodu. Naravno, primetim ja blinkanje simpatije u njenim duboko tamnim ocima i kazem sebi: `M.... some jedan, mala je lipa do bola, a i izglada da joj tribaju ocale, cim se zablenula u tebe. Kreni vec jednom, maznuce ti je neki Vlaj ispred nosa!`. I dam sebi rec da cu posle jos jednog piva sigurno joj prici. I tako se to oteglo. Pivo za pivom i naravno pojavio se Vlaj i ja sam izvisio po ko zna koji put...

    Nedostatak snage svog startnog motora sam kompenzirao relativno visokim procentom realizovanih sansi posle upoznavanja. Tesio sam sebe da je i to bolje, nego da me posle brzog upoznavanja, jos brze ispali startovana devojka. Ko ce ga znati. Ipak, i dan danas zalim za onom brinetom iz Splita...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #35

    Odgovor: Startovanje...

    Pre par dana sam u jednoj konverzaciji sa prijateljem shvatio da mnogi muskarci koriste sablon,odnosno razradjeni redosled radnji prilikom prilaska neznijem polu,jer smo pricali o poslednjim pokusajima,uspesnim i neuspesnim,odvlacenja zena u krevet.Malo me je iznenadio jer me je u jednom trenutku pitao-"Na koju foru si je maznuo".Pa ne znam,ne postoji fora,mozda je vise fazon.
    Nisam ti ja neki zenskaros,ja delujem samo kad hocu,desavalo se da mi prilaze jako lepe i zavodljive devojke i kad mi se tako ponudi,ja je iskuliram.Valjda odbranbeni mehanizam koji nije na pravom mestu
    Danas je bila jedna zanimljiva situacija,naime,izadjem ispred objekta u kojem radim i spazim jos lepsi objekat,okrenut mi ledjima kako slika pozoriste preko puta.Jako lepa figura,duga crna kosa,u nekoj haljini koje je leprsala,zaleprsa mi se ispred ociju.Ona predje ulicu,nastavi da slika restorane preko puta i kad se okrenula da uslika moj objekat,vidi mene sa telefonom u ruci kako je slikam.Nabaci osmeh,a ja joj dobacih da imam lepu sliku samo da moze biti jos lepsa ako predje ulicu,da je uhvatim izbliza.Razmenismo par lepih reci i telefone pa ce mo da vidimo,mozda razmenimo jos po koju stvar.
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  6. #36

    Odgovor: Startovanje...

    samo napred
    I tako u beskrajno!

  7. #37

    Odgovor: Startovanje...

    Pre vise godina, neki vojnik (iz ko zna kakvog sela dosao da sluzi vojsku u mome gradu ) mi prisao sa predlogom da "razmenimo odecu"!

    on: Bi li ti menjala svoju civilku za moju uniformu?
    ja:

  8. #38

    Odgovor: Startovanje...

    Kad sam jednom davno radila na sajmu, prilazi mi naociti i isprsheni predstavnik plemena Jovovica iz okoline Nikshica (moja projekcija njegovog mesta stanovanja na osnovu naglaska i naocitosti) sa recima:
    - mala, koja je konjazha ovog srebrenog reno(v)a odje?
    ja:- ovo vi nije stand renova vec pezhova

  9. #39

    Odgovor: Startovanje...

    e prikladna tema
    pre par nedelja u kaficu u koji stalno idem, cirkam toceno, djuskam.. i prilazi meni lik, ne zna gde se nalazi valjda.. i ja sa blago telecim pogledom samo snimim kreaturu ispred sebe i nastavim da cirkam.. a lik sav bitan uz igranje kao da je utaknut u struju: "Sipaj mi pivo na grudi, sipaj mi pivo na grudi, pij sa mene, pij sa mene!"

    jaoooooooo, kad cuh sta je on izgovorio, zacenila sam se od smeha, pivo mu nisam sipala na grudi , a on se smorio i otisao, mukica
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #40

    Odgovor: Startovanje...

    Ja imam specifican pristup startovanju.Svaka devojka razliciti pristup.U glavnom pitam je nesto bezveze pa potom sledi upoznavanje drugarski naravno i onda je pitam posle nekog vremena kada je vec dobro iskeniram konkretno sta misli o nama itd...Ako me ignorise ja nju isto jer znam da posle obicno trci zamnom.U principu startovanje je neki pristup upoznavanju svaka devojka moze biti startovana procenat kod kojih nisam prosao je mali

  11. #41

    Odgovor: Startovanje...

    U startovanju sam slab. Obično ne čujem startni pištolj, pa sam uvek na početku trke poslednji...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #42

    Odgovor: Startovanje...

    oli da se tusiramo zajedno?

    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #43

    Odgovor: Startovanje...

    Mislim da bi to bilo tuširanje za priču i sećanje.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #44

    Odgovor: Startovanje...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ja imam specifican pristup startovanju.Svaka devojka razliciti pristup.U glavnom pitam je nesto bezveze pa potom sledi upoznavanje drugarski naravno i onda je pitam posle nekog vremena kada je vec dobro iskeniram konkretno sta misli o nama itd...Ako me ignorise ja nju isto jer znam da posle obicno trci zamnom.U principu startovanje je neki pristup upoznavanju svaka devojka moze biti startovana procenat kod kojih nisam prosao je mali
    ...komsija...ti si moj idol...
    ...da mi poklonis sliku...da okacim na zid spavace sobe...
    ...btw...dok je skeniras...jel' joj skeniras roznjachu ili daje otisak prsta?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #45

    Odgovor: Startovanje...

    ...učim od bećara... ...žene čuvajte se...

Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •