Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Jeste l' kadgod nekog obrisali sa liste prijatelja na nekoj društvenoj mreži poput FB-a?

    Da nije vas neko obrisao? Kako ste to doživeli?

    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #2

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    najmanje volim rodjake
    meni je familija bliska taman koliko i porodica Tome Nikolica
    al eto,neki posalju zahtev,i ja prihvatim iz pristojnosti
    najBolje volim one s kojima sam u dalekom srodstvu ,na ulici se ne bi prepoznali,al eto nas na fejsu
    onda podesim opcijew,ko sta moze da vidi,i takvi uglavnom ne vide nista
    a ono sto vide nije zanimljivo

    jednom sam poslala zahtev zeni mog drugara s mora
    godinama se srecemo u vreme odmora
    i ladno me iskulira
    i ja shvatim:posto nikad nije imala petlje da me iskulira na moru,ovo joj je leglo ko budali samar da mi zapravo da do znanja da me ne podnosi
    nije me ganulo

    jedan me blokirao,kad sam na finjaka potrazila svoje novce koji nisu mali
    okej,jebes novce,fala mu sto znam konacno ko je

    jednog sam izbacila
    nije afekt nego nekako,ljudsko razocarenje
    nije kul ko sto bi zeleo da izgleda

    i to je to
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Nisam piši-briši prijatelj u životu, tako ni na fejsu.
    Mislim da nikog nisam obrisala. Doduše, i ne prihvatam sve zahteve za prijateljstvom, još manje sve predloge.
    Lista onih kojima sam na chatu nevidljiva je poduža. Smaraju dok igram Slagu.

    Za dvoje znam da su me brisali.
    Jednom poštujem izbor i čak bi me, poznavajući ga, razočaralo da me ikad više kontaktira.
    Yossa me brisao kad bi se nadurio zbog nečeg na forumu, a posle me i dodavao. Volem ga tako blesavog.
    Ostali, ako ih je i bilo, očigledno su beznačajni jer nisam primetila.

    Poprilično sam inertna i retko šaljem zahteve za prijateljstvom. Zapravo, uglavnom sam slala zahteve onim ljudima koji su mi, kada sam ih pronašla u virtuelnom svetu doneli širok osmeh na lice. I verujem, i moj zahtev njima. Mislim da mi se nije desilo da me neko iskulira.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Obris'o sam mnogo ljudi s fejsa, osećaj je 'nako, kako kad, i kako za koga. Neke sam vrn'o, neke neću nikad, a život je isti kao i pre, ništa se ne promeni od tog mog brisanja, ni na bolje ni na gore. Ima ih par za koje mi nije bilo žao ni trena što su leteli s liste, a i to je valjda normalno.
    Doduše, bris'o sam i nalog nekoliko puta, ni sad ne znam kom mi kurcu služi, jer nisam ništa napisao ko zna koliko.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #5

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Pomenuh par puta da ne fejzbućim a nikad nisam za prijatelje ni prihvatala nepoznate ljude,čak
    ni one koji su prijatelji mojih prijatelja.Uopšteno mi je glupo da neko zadire pogledom u moju porodicu,
    moju decu,moj privatni život.. neki tamo potpuni stranci.
    Sve zahteve kulturno odbijem uz jedno ovakvo obrazloženje ako procenim da je red,a mahom
    samo odbijem.Tako da nisam nikad ni imala potrebu brisati nekog sa liste niti su drugi imali potrebu
    brisati mene.
    Veoma retko izlazim na fejs.To mi je više onako za klince da se druže i tako to..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #6

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    O, brisala sam odasvud...sa feJsa, sa msn-a, sa foruma listu "prijatelja", iz mobilnog...a najvažnije, trajno...iz memorije
    Na fejsu sam pre svega da bih "špijunirala" sinka i oprezna sam sa saopštavanjem viđenog, jer bi me jako pogodilo ako bi me on obrisao sa svoje liste
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #7

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Ja sam do sada bar 150 glava skinula. Koji ce mi. Proslo me vrijeme bratstva i jedinstva, da dodajem, prihvatam svaku šušu.
    A i mene je valjda neko obrisao, za jednu osobu znam. Bile ko prst i nokat ...i nisam joj cestitala rodjendan onako javno, zaboravila jbga...nadjem je na fejsu, blokiram, da joj ne pada na pamet da me moze biti dodaje opet.
    Imam te raznorazne liste...famElija je u posebnoj. S mamine strane. Njih je vise, i vise hoce da znaju.
    Sa jednom osobom sam se brisala i dodavala..da bi treci put bio i konacan.
    Spremam jos jedno veliko brisanje...valjda i konacno.
    I jesam jednog lika sasvim slucajno dodala dok sam gledala na jednoj stranici nesto...pokazao se kao pun pogodak.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #8

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Samo jednu osobu sam blokirala i izbrisala iz telefonskog imenika, sa skype-a, facebooka...Razočarao me, prilično..Ja dosta trpim (a njegove riječi i uvrede nekoliko puta 'prečula'), al kad je kap prelila čašu, ispratih gospodina preko vrata, pa onda iz virtuelnog svijeta i iz života...Evo pola godine lijepo se diše, ne penje mi se niko na glavu :D..
    Ja stvarno ne volim da se svađam, a ponajmanje da prekidam kontakte...Moj najveći neuspjeh je izgubljeno prijateljstvo ...Al neki ljudi jednostavno to žele, i ja tu ne mogu ništa...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #9

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Moram da priznam sklona sam brisanju. Obično mi kvrcne, ali nikad tek tako. Sakupljam vremnom i____________ . Inače, nisam sklona facebook i sličnim glupostima, pa mi je otpor manji. Ali, dešavalo se da iz imenika uklonim ili blokiram neke brojeve. Kažem, nikad se nije desilo bez razloga. Mada sam, bez posebnog , pre izvesnog vremena napravila veliko čišćenje uspomena. Nešto poput prekrajanja sopstvene istorije postojanja. Spalila i pobacala dosta toga. Nagrada je usledila, dosta prostora i osećaj olakšanja.
    Samo mi se jednom dogodilo da me neko izbriše. Bila je to jedna književnica zbog istine u iznetoj kritici njenog dela. Tu nikako ne umem da naučim da držim jezik za zubima. Ako si dobar pisac, to je ok, ali ne znači da će ti svaka knjiga biti za medalju. Takav je posao, ako očekuješ kritiku, snađi se i nosi sa tim, zar ne?
    Ne tangira me posebno taj civilizacijski tok lajkovanja i dilitanja. Pre će biti da volim prepoznavanje ka sličnim i toga se držim. Ostalo zaboravljam.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #10

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Injaoooo...šta bih ja sve mogao da kažem . Ovako, brisao sam i brisali su me ihahaj, dobro više sam brisao da se ne lažemo, i zbog toga nikada neću imati trocifren broj FB prijatelja. Pretpostavljam da vam ovi privatni likovi nisu interesantni (niko od familije mi nije frend na fejsu osim žene u najavi ), pa ću da kažem par reči o brisačinama sa milim em dragim forumašima.

    Ovako:

    Isahara me brisala i vraćala nekoliko puta, shvatajući da ne može bez mene
    Sunflower konstantno preti da će da me izbriše
    Bazilej me izbrisao u paketu sa grupom forumaša jer mu je verovatno dosadilo da nam se šlihta dok pokušava da vrati nazad voljenu Megi
    ja sam taj koga je gđa Bliver eliminisala jer nije kul kao što se pravi
    ondaaa obrisala me mala Paparaco, nemam pojma zašto
    ja sam obrisao Morfeusa jer je ispo pizda
    i Miša jer je izabrala neke ne preterano inteligentne forumske tetke a ne mene i tu me teško razočarala - moja urođena narcisoidnost to nije mogla da podnese
    a da
    blokirao sam onog psihopatu Drim Rajdera, al' on nije mnogo obitavao na ovom forumu.

    Ne znam, možda sam nekoga i zaboravio. Inače, na Fejs me u samom početku navukla SansRomantic. I danas se volEmo...

    Dodatak: apsolutni šampion je mala Zvjerkica koja me je brisala i dodavala ko zna koliko puta dok i ona nije shvatila da ne može bez mene.
    Poruku je izmenio Mijatović, 18.04.2013 u 21:43

  11. #11

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Ja sam kao hrcak Imam brdo prijatelja na Fejsu, mahom su to likovi koji igraju igrice i oni su u posebnoj grupi koji vide odredjene stvari, isto tako, stvari vezane za igricu vide samo oni koji tu igricu i igraju, dakle, trudim se da ne smaram ljude sa tim. Ranije sam bivala na nekih 300 prijatelja tamo i kad predjem crtu, brisem. Uglavnom brisem ljude koje ne poznajem. Sta znam, meni bedak da ikoga obrisem ako ga poznajem.
    Brisala sam i blokirala samo one koji su mi nesto tesko stali na zulj.
    Nemam taj trip da brisem. Ako me neko obrise, ok, nikakav problem Desavalo se da me neko drag obrise, i tesko padne, ali odlezis i bude lakse. Nemam pojma, nije mi stalo kao ranije. Pre sam se strecala i bilo mi je krivo, sad me boli pajko u vecini slucajeva.
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Igrice...ja to na fejsu nisam kliknula 100 god...of Farmvilla...i istina je ono da ako bi se obrisala sa fejsa da bi mi zahtjevi za igrice stizali postom.

    Btw. Stars, ne krijes se dobro ...stalno izlazi da igras.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #13

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Ne igram nista osim Candy Crush Saga - e Veruj, meni su te gluposti namestene da, ono sto ja postujem, vi ostali smrtnici ne vidite. Drugo su grupe i ono sto mi ljudi ostaljaju, to ne mogu kontrolirat'. Ali dobijem 5 za trud
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    par komada sam izbrisala ali su i mene...
    prvo...na fb sam zbog informacija koje mi zivot znace i samo njih pratim
    i ima solidan broj ljudi koje sam upoznala preko fb koji nas je spojio u nasoj borbi ...
    ne igram igrice, ne pisam statuse da li sam jela ili nisam ...
    krug ljudi koji su mi tamo bitni imaju isti problem i to nas je spojilo, i to nas drzi
    sto stranci sto nasi ..mali je ovo net svet

  15. #15

    Odgovor: Sad me vidiš, sad me ne vidiš :)

    Brišem redovno.
    Broj prijatelja na fejsu uvek se vrti oko 300..često dodajem ljude koji su mi nebitni tipa komšija ili rodbine, pa ih onda stavim na restricted listu da mogu tu da čuče ali ništa da ne vide ili ih pak pustim malo da čuče pa ih obrišem jer ne mogu uvek da se zauzdam i obuzdam u izražavanju stavova što mi se uglavnom obije o glavu..klinca i njegove drugare takođe držim na toj restricted listi, da decu ne uvredim a nije mi do prijateljevanja sa njima ni najmanje..kolege takođe, jer se na poslu često razmenjuju infromacije stečene na fejsbuku, za tviter su još uvek priglupi...
    brišem i "utvare" koji otvore profil i cimaju kurtu i murtu da se druže i voajerišu a ne stave čak ni sliku, to brišem u najavi..
    iz telefona brišem broj čim odlučim da prekinem svaki kontakt. To se ne dešava naročito često, ali kad se desi onda je obično zauvek.
    Brišem i brojeve osoba sa kojima se ne čujem često.
    Ne volim tragove za sobom i nisam sentimentalna, sve što mi ničemu ne služi eliminišem iz svog života.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •