Veliki brat VIP 2013
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 52
  1. #1

    Veliki brat VIP 2013

    Vidim da se na temi Farma spominje Veliki brat, pa ko veli da ja otvorim temu, jer mi se čini da je više gledan Vb od Fr.

    Kako vam se čini ekipa koja je u kući?

    Drago mi je što je sinoć ispao Uroš...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ukućani dobili zadatak da napišu i izvedu performans koji će uticati na to da gledaoci glasaju i zadrže nekog od nominivanih. Ja se izvinjavam svim nacionalno osvešćenim flekicama, grobarima, ciganima, četnicima, ljotićevcima kao i patriotama koji biju svoje žene kurvetine jedne ali hrvatica i peder za svetlosnu godinu ispred ostalih učesnika. Van konkurencije:

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    omiljeni likovi su mi Milic i Ava...on je iznenadjujuce inteligentan,pronicljiv,zapaza stvari oko sebe,odlicno procenjuje ljude i situacije
    Ava...sto rece blizanac,budala,al ne mozes da je ne obozavas....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ne znam da li sam ja jedini, ali kada je Vendi ulazila u kuću izgledala mi je kao da se odvalila od horsa. Mutan pogled, nepovezane rečenice, ostao sam zabezeknut.

    MIlić je car, dopisivali smo se na tviteru, pozvali su me on i njegova supruga na makovnjču, onako opušteno. Tu sam vieo da je faca neopevana
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    nijesam znala da se trojka zove makovnjača :D

    Što se mene tiče navijam za Sindi (okreću se za mnom ima šta i da se vidi), onu Nevenu bih našklapala svako jutro, svako podne, popodne i veče, razmažena načmorena plastičarka, koja ne umije ni da priča, a kamo li što drugo...Aneta ima glas i govor k'o Bicina i Đeljanina keva, o faci neću da govorim, a tek 'pamet' i 'stavovi' uh...
    Milić je standardno opičen (takođe moj favorit), Topić Ok, ovo ostalo bih anatemisala...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    nijesam znala da se trojka zove makovnjača :D
    Nisam čuo za štrudlu koja se zove trojka

    Sindi fa vorit, zašta? Za skupljanje lišća u dvorištu?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Sindi dok progovori će se porodi, al sve to uz osmijeh, mazni ton, koji ostale ćera da reaguju, plačom, vriskom, prijetnjama i zvanjem tate da idu kući...Prca ih na pravi ženski način...Suvišno je da govorim o ljepoti, jer trunke plastike u sebi nema, drži se odlično i ruku na srce, noge za vrat, najljepša je ukućanka...Samo me zanima đe je Nevena sa onim konjskim izgledom, stavom manekenisala? No, ko se danas zove manekenkama i kakve su, ne treba da me čudi...sve mi je jasno kad viđeh na 0:07...očaj od šminke, boje, ma svega...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Sindi...ah sindi..... ima sindija u knez mihajlovoj na stotine...pun ih je kurac
    opajdara,islifovana po tudjim krilima

    Nevena mi je lepa kao lutka...idealno lice za sminku,lep oblik glave,cudo moze da bude na fotkama...malo je previse senzibilna,nece dugo izdrzati

    Maja Nikolic...neurotik,opajdara,i celjade sa debelom sifrom...ko o cemu,kurva o postenju te tako i ona o iskrenosti...vazdfa sam mrzela te nevaspitane opajdare koje svoju vulgarnost i bezobrazluk pravdaju iskrenoscu

    Labovic....cuva dupe uza zid....ozbiljan coek,patrijarhalan,al nekako ga mrzi da ode u wc i odradi ga nego u punoj sobi budnih ljudi....

    Vendi ....mislim da je alkos....al nije glupa

    Milica obozavam jer je ko lik iz stripa...njega bi covek i u Njujorku zapazio na ulici,uz to,vrlo,vrlo inteligentan

    Uros...govance....mislila sam da je macho,on puvanjak...sve sto je zamerio Avi primenio je na sebi u slucaju Soraje

    Sorajina uzdrzanost mi nije stvar karaktera nego namazanosti...al jadna,ni ona se ne odupre ogovaranju kad ode sar Uros

    makedonka,nezanimljiva
    Top,regularan,al ne mozes doveka biti negde izmedju

    Maja Volk,intelektualna gromada za sve njih....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Nevena je savršena, klasična lepota, crte lica pravilne toliko da boli.
    Sindi je lepa isto onoliko koliko sam ja astrofizičar, dakle ni blizu. Ti njeni podmukli fazoni su sranje živo, moja baba je zanimljivija od nje.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    eno su vam izbačili ono fino devojče zvano Nevena :D

    E, da zaboravih da pomenem da mi je i Maja Volk sasvim korektna...

    Mada moj prvi favorit Petrući odmah ispade...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ja za pola tih vi aj pija u životu nisam čula.

    Al' čujem da je pao neki koitus odma' na početku i to me ne iznenađuje, jer ljudi uglavnom to i čekaju da vide, valjda da se podsete kako izgleda, štaznam

    Uglavnom, sranje. U koloru
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ne gledam, nemam tv u sobi a da džedžim do pola noći u dnevnom boravku ne mili mi se.
    Odgledala par klipova na tjubu i to je to.
    Sviđa mi se kako izgleda Labović. Sirovina, ali dobbbbbar
    Boban mi je okej, Ava takođe.
    Vendi se puni čim stigne. Dop i alkohol su joj omiljeni sportovi, mogu da stanem pred pušku.
    Milić je to što jeste. Inteligentan, ali i destruktivan.
    Maju Volk respektujem inače, teško da bih gledanjem promenila sliku o njoj.
    Primetila sam jednu lepojku, ne znam kako se zove, ali lepu za medalju. Lepi se oko za nju.

    Ostale ne znam a ni naročito me ne interesuju.
    Vidim mog mladunca da gleda povremeno, ne branim mu da se ne raspopami na zabranjeno voće ali i ne podržavam.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Gledala sam sporadično tu i tamo dok nije Vendija ušla u kuću.
    Osvrt beliverkin je najpribližniji i mojim utiscima (ograničenim doduše) sem oko gospoje Vendi.
    Mada i tu se slažem, jer "Al nije glupa" se može pročitati (po zakonu komutativnosti) i "al nije ni pametna" (ja ga tako doživeh)...
    Ja tu ženu, devojku, zmiju, aždaju ne mogu da smislim. Pandan u muškom svetu mi je Ekrem.
    A dešava se, da kad god prebacim na b92, ugledam njenu tupavu facu...i odmah odustanem...
    Ne sporim da se ona nije nahvatala tu i tamo nekih fraza i izraza (a i sama onomad reče da Vujakliju drži pored kreveta i čita ga pred spavanje)...ali ih često upotrebljava tamo gde im nije ni vreme ni mesto...
    Ne znam samo što je ne ubaciše na Farmu
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Mislim da su je i tamo zvali ali da joj je ovde ponudjena veca kinta.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Negde sam napisala da je Topić egomanijak pa sam došla da se pokajem, pogreši čovek. Popravio je prvi utisak. Maja Volk super funkcioniše u skupini u kojoj ona ima više godina škole nego većina godina života. Ona mi se mnogo sviđa.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  2. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 23:02
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •