Veliki brat VIP 2013 - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 52
  1. #31

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    - Slavko, pusti kanap
    ahahahahahahahahahahahahha
    suze mi idu od smijeha..
    kakva dernjava
    BREGIDI DŽANUMMMM
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Krenuh malopre da peglam i nema šanse...nisam bre ratni zločinac...
    I tako sedoh da zapalim, naspem 'ladne vode i ae da vidim šta ima novo na VB...
    Uključim kad
    Sede po nekim kutijama, napolju i na svakih 15 minuta mašu maramicama da se VB uveri da su živi.
    Milić (valjda) odmah odustao pa ih zaHebava (Agava, ti maši kondomom ).
    Pa nema šanse da bih po ovoj vrućini sedela u kutiji pa ko više izdrži.
    A Aneta kad kod da progovori i šta god da priča ja samo čujem..Ajde sestro da ti gatam malo, nemoj da te bije maler (saS naglaskom).
    Mada, sreća u nesreći je ta što Maja ćuti (za sada)...neće da im bidne dobro ako joj dune da zapeva
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Jao, Soraja, ruke ti se pozlatile, kako si je omalterisala
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Meni je ovaj Sorajin postupak odvratan
    Prostački i uličarski i nije mi jasno kako produkcija VB nije odreagovala i izbacila je iz kuće.
    Da se razumemo, ja Maju Nikolić ne podnosim...ali ovakav postupak ne odobravam...
    Da je nekog drugog udarila, ne verujem da bi tek tako prošla...dobila bi udarac po sred operisane njone da bi joj se rascvetala 3 x više neg' što joj je sada...
    No dobro...ko je uopšte ta Soraja? Kakav je to VIP? Pokupljena s ulice pa se i tako ponaša...

    p.s. još će na kraju Vendi ispasti dom kulture za sve njih..
    Poruku je izmenio leptirić, 01.05.2013 u 17:18
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    S obzirom na to da je odrastala u domu, da je jako rano izgubila majku (s ocem nema neki posebno bliski kontakt) i bila prepuštena na milost i nemilost života, njen gest nije nimalo osuđujući. Nju nema ko da brani, i da stoji iza nje, pa je ponašanje - postupak njen razumljiv.
    S druge strane imate gromadu moralnosti i iskušenicu zvanu Maja Nikolić, koja je odrastala u kako ona kaže, srećnoj i obrazovanoj porodici, ima dva sina, tri muža, karijeru i trofeje kojima se krevelji đe stigne,VJERNICA sa velikim V pa je svoje frustracije našla da prosipa po đevojci, koja je nijednom nije mrko pogledala, a kamoli joj nešto uradila. Dok se s 'neprijateljima' kukavički udružila pokajanjem i šlihtanjem i pridružila se čoporu koji se okomio na tzv. 'bezmozgašice - starlete', ne računajući da dotične umiju i te kako zube da pokažu (kad već ne mogu pamet, jebi ga, ni jedne ni druge). Ako s jedne strane imamo 'inteligenciju' u vidu Besne Džukelić, buljavke Nikolić i Bicine i Đeljanine majke (po glasu i priči), a s druge Sorajku, rado bih se, bez ijednog trena razmišljanja, istoj pridružila da vrtimo torbice na uglu...Prostitutka (tako kažu za nju), s pilećim mozgom, ali koliko toliko odmjerena i totalno nezainteresovana za učestvovanje u prljavim rabotama navedenog tria. Da l zbog glume, svjesnosti kamera, il zato što je jednostavno takva (a ruku na srce, ona jeste apsolutno plitka, neinteresantna, tupkava, prazna), nemam pojma, niti me interesuje. Ima taktiku, nje se drži, al ima i zube.
    Ako treba da biram s kim bih se prije družila, definitivno bi to bila ona...barem da, u krajnjem slučaju, mozak malo odmorim...
    Razumijem da joj je pukao film, pa je odreagovala, tj. vratila je na svoje mjesto, odakle je polećela.
    Prema tome, potpuno ispravno 'šalovanje'. Pa, kakva god da je, ima svoj nivo i ne da na sebe (život je naučio), niti dozvoljava da je bilo ko ugrozi na ovaj ili onaj način! Ovo jeste prostački i uličarski, al od Soraje ne mož' lukavije i inteligentnije ni da očekuješ. Pa kad čačkaš mečku u pi*ku, spremi se i na kontranapad...Prosto i jednostavno...
    Što se mene tiče kupila me poenima, kad je JEDINA skočila da razdvaja Sindi i Nevenu, dok su svi ostali gledali i nijesu odreagovali.

    Maja Volk mi je bila favorit , smučila mi se prije neku noć s pričom:
    -jao, zaskočila me veverica, šta će da kažu deca i kolege..
    a je l, a kad si lajala o grupnjaku s 5 muškaraca i maženju sa ženom (kako je bilo mnooooooogo lepo), tad su isti oni bili gluvi i ćoravi...Licemjerno


    Top je pokazao koliko je sujetan i ljigav, kad je pukao, što je nominovan za izbacivanje...On mi je malo izbirikaniji Ekrem Jevrić (i on puče kad ga postaviše za slugu)...Taman su isti...Kad ih neko nominuje ili prozove, prsnu kao zvečke...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ja sam se oglasila prvenstveno oko postupka, načina...a ne samih aktera istih..
    Nisam imala pojma ko joj je otac, majka oliti Edo snaJka...i mislim da za ovaj show to nije presudno...jer gde bi bio kraj kada bi svi potegli u svrhu alibiJa psiho socijalne miljeje odakle potiču...
    I da, ne vidim da se u načelu ne slažemo...ako zanemarimo to što nisam imala širi pogled (tipa nesrećno detinjstvo, ulica me vaspitala njoJzi hvala) na aspekte koje su izazvale konflikt...(naopako, ne naš...već nji'ov)...
    Ovaj šoU ne pratim baš redovno i revnosno (mada kad god upalim B92 oni su tu)...ali ni sami učesnici (par izuzetaka) nisu od juče...pojavljivali se iz jednog pa u drugi šou...tako da, manje više poznata mi materija.
    Nevezano za ovaj događaj....koji, ponavljam osuđujem, ja smatram da su trio Vendi, MajaN i Aneta daleko malicioznije i prefriganije.
    Smerne hrišćanske veličine, u vreme posta u svom posnom loncu krčkaju celokupno okruženje...pritom zaboravljaju da zlo iz usta izlazi a ne u nju ulazi...

    Mada, niko ne pominje braću francuze...
    Dobra im taktika...jedan loš, jedan dobar policajac...
    Jedan brani jedan kudi Soraju...nema veze...samo neka je priča i dalje aktuelna...a posao izvršen...
    A ova...jadna...izlazi iz kutije i ljubi Žarka...iako bi za nju, lično...bilo bolje da se sve to što pre zaboravi....
    Mada...i sama Soraja nije bila uopšte zanimljljiva ukućanima do Briljatnina...kada joj produkcija dodeljuje kakti značajnu ulogu...pa se svi ostali osvestili da i ONA postoji...
    More....da mi nije dosadno danas, ništa od ovoga ne bi bilo....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    ne znam ko ne bi vratio Maji
    gluaca je zaboravila da ona koju je zalepila lepi posle nje....
    sta je ocekivala? da pokaze obzirnost?
    ja gotivim onu ludacu Avu,i smatram Soraju vrlo namazanom,ali nek je zalepila onu kreaturu...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    ma more ovaj Slavko...

    no, da ne priča mnogo jer bi ja onda morala da ćutim i trepćem i budem čestita đevojka
    da mu gurnem krpu u usta
    pa da zapevamo posle BregidiDžanum

    elem
    Soraja je baš bila gruba, potisnuto agresivna. Vidi se da mnogo može da trpi ali može i da u afektu napravi cirkus.
    Braća su ljige.
    Topić je dosadan.
    Vendi šifrirana.
    Milić se folira, ali volim njegov stajling
    Maja je namazanica opasna. Volim ljude koji imaju prošlost a postigli su nešto u životu pored zezanja.
    Maja pevaljka je kreten. Sedam popova ne mogu da joj pomognu. Možda jedan, ali vredan. Ako takav uopšte postoji.
    Poruku je izmenio Isahara, 02.05.2013 u 00:33 Razlog: da se nadovežem
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    uvek ima i nad popom pop...

    Vendi....kakva je to folirantkinja i manipulatorka....sta magistrala moze da uradi i par knjiga,to niko ne moze....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Viđeste li vi onaj 'dirljivi i topao' razgovor Vendi i šćeri joj...
    Pa kontakt između slonice i slončeta je dirljiviji, no taj trenutak, to mrmljanje, ta pitanja i obraćanja...

    Jedino me Milić nije razočarao...Drži se, mada se povuče kad ne treba i onda kad treba da zakuca, da ne mogu sebi doć'...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Nego...Milić sa onom belom facom (od šLjaga od torti) a bez šešira sa sve belom ćelom na glavi mi delovao malo scary
    Još onaj pogureni stav....kao iz ulice brestova
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Milic mi je super lik....posmatrac.....stojeci za sudoperom snimio je svaku situaciju u kuci,procenio ukucane,cuo sta je receno...
    i volim sto se drzi svog stajlinga....jebi ga,stari,al ne stari ko onaj deda Era Ojdanic
    i volim sto ne krije da se farba
    i volim sto viteski stiti Avu,a ume i da joj podvikne na ocinski nacin...
    sve u svemu,kul lik....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    I naravno, žao mi je što je Boban ispao.
    ZdravljeLeskovac za sve nji' đuture.

    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Ovđe je jedino Soraja profitirala u svakom smislu. Od totalnog, čak neuglednog anonimusa, učestvujući u Velikom bratu sa ' običnim smrtnicima', stigla je do ulaska u VIP, a onda se to i te kako po nju isplatilo time što je učestvovala u spotovima domaćih pjevača, statirala i vegetirala na javnim događajima, partijima, koktelima, prijemima, tv emisijama...
    Ona je imala jasno zacrtani cilj i stigla do njega...Plitak, ograničen, degradirajući po kultivisano društvo, na to se nije obazirala, sebe je izreklamirala i 'unovčila' đe god joj se ukazala prilika..Da l pikicom, ili stasom, totalno nebitno...
    Ostali VIPovci koji se busaju diplomama, karijerom, medaljama, nagradama, kilometražom, su se uglavnom izblamirali...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Veliki brat VIP 2013

    Soraja...po meni se deklarativno ne oseća aktraktivnom (svesna je ona svoje nesvesti) ali...je muškarci takvom doživljavaju (iz visih ili onih...uzvišenijih pobuda ) i na taj način su joj omogućili iritantno brz transfer sa margine na javnu scenu....
    A treba plivati i dalje...pa ponekada i preko leševa...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  2. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 23:02
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •