Dete koje ne zeli brata i sestru - Strana 22
Strana 22 od 22 PrvaPrva ... 12202122
Prikaz rezultata 316 do 319 od ukupno 319
  1. #316

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ma daj bre dokaze da sam ja laznjak, sta ti znas o meni ajde reci. Gde radi moj muz, jeste jedinac, imamo cerku sta te jos zanima? Ajde daj dokaze, ja sa tvog foruma nisam banovana zbog pometnje, vec zbog toga sto se moji stavovi nisu podudarali sa stavovima nekih persona na tom forumu. A, taj ko je trazio da mu neka rodi cerku, to je neko ko zeli da ima cerku i u tome nema nista lose. Admin kad proveri IP adrese mene, i tog sto zeli cerku videce da je sve u redu.

  2. #317

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ne mogu a da ne primetim da ova filozofsko-naučno-obrazovna tema polako pada u zaborav, poput Branka kockice, poput S one strane duge, poput Metle bez drške i ostalih emisija koje su obogatile naša srećna detinjstva. Ne dozvolimo da se to desi!!!

    Bojana, vidim da su te svi napustili, ali ne brigaj, ti imaš mene. Evo, pričaj mi o porođaju, o tome kako je to izgledalo, kako si se osećala kada je, posle poslednjeg napora, uz jedno "puć", svet ugledala glavica tvoje ćerke, danas najbolje drugarice...otvori se, ovde smo svi ionako naši.

  3. #318

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Aaaaa,naleteh i ovde na ovu Bojanu..ala se to drustvance zabavljalo po forumima trolujuci..

  4. #319

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Koji kontrast u odnosu na vremena kada se svaka rec proveravala, menjani cak i postovi od strane moderatora, cak se ni ljubicasta boja teksta nije tolerisala. Entropija na kraju ipak pojede sve... Kao i ljudsku rec, cast, dostojanstvo...

    Sto se tice deteta od 13 godina, ako se ona valja po zemlji zbog histerije, onda tu nesto ne stima. Valjaju se deca od 3,5 godina.
    Ona ocito ima neke strahove, videla je neki los primer kod drugih. Elem, dete se ni ne pita o bratu, sestri, njoj se samo saopstava. Dete treba pripremiti na prinovu, ukljuciti je u radost iscekivanja, planiranja i dete treba da oseti da ne gubi svoj (dominantni) polozaj u porodici. Kada se rodi brat/sestra, svakako uz zajednicku brigu porodice bit ce i dete ukljuceno u ispomoc i brigu o bebi, pa ce zajedno deliti i radosti oko toga. Dominacija ce se pravilnom brigom pretvoriti u ravnopravnost. Sve ce to biti ok. Mada, sa tolikom razlikom u godinama deca nikad nece se sasvim zbliziti, bar ne toliko koliko to brat i sestra trebali bi da budu bliski.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 22 od 22 PrvaPrva ... 12202122

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •