Dete koje ne zeli brata i sestru - Strana 6
Strana 6 od 22 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 319
  1. #76

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    kupila joj giros, ona to obozava
    A je l' te istuce ako joj nedajboze ne kupis giros?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #77

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Nego, gospoJa...je l' imate još, možda, neki (interesantan) problem u životu...pošto je ova tema, koliko zapažam, iscrpljena?
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #78

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Jel imas nesto protiv? Mama i cerka smo, mozemo da se druzimo i volimo.
    Juuu, ni slucajno. Uglavnom nemam nista protiv trolova.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #79

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Jel imas nesto protiv? Mama i cerka smo, mozemo da se druzimo i volimo.
    stvarno sam pocela da verujem da se neko od bivsih,isteranih clanova zajebava
    ako ne....
    dosla si po misljenje,ljudi ga rekli
    sori sto se ne poklapa s tvojim ocekivanjima
    okej,normalno je da te je strah da ce da te sibne u stomak...prvo ako zatrudnis,posle i ako jaja budu preslana
    neces da je skolujes? super...uvek treba nadnicara
    muz ti je super? voli te? sjajno
    svekrva ,svekar,muz zaradjuju za tebe?
    covece,ti si moj idol,kunem ti se
    mislila sam do sad da mi je ideal da ostanem u zivotu bogata udovica,mlada, al ni tvoja opcija nije losa
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #80

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ne, moja cerka ima obicaj ukoliko joj necu kupim giros, da se udara i svadja sa mnom. Medjutim, nije da joj necu ja kupim giros, vec mislim s obzirom da idemo svakog dana na rucku kod svekra i svekrve, pa da joj giros nije potreban jer tamo jede meso. Pa nemam ja nekih problema, a to sto nigde ne radim pa sta? Bitno je da sam ja dobra majka, dobra snajka, dobra cerka, dobra supruga, a to sve nisu mnoge zene. Ja mogu da razumem da neko nece nista da radi, a da je takav kao sto sam ja.

  6. #81

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pa da, ima razlike izmedju istuce i udara. Kako bih ja to volelada vidim Stojim i cekam u redu a ispred mene tinejdzerka lema/udara/ tuce kevu jer nece da joj kupi GIROS
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #82

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ona mene nije tukla nikada, niti ce. Samo pocela da se udara, pa evo vidis kakva si, neces da mi kupis giros. Nema veze, nisi uopste dobra. I meni zao, i ja joj kupim pa sto da joj ne kupim ako joj se jede. A, mesta ironiji kao sto sam vec rekla nema.

  8. #83

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Cuj, ironiji, pa ja sam skroz ozbiljna Pukla bih od smeha (ili sramote) da mi to neko pred nosom radi. 'Ajde, deci je oprosteno, ali balavici od 13 godina? Jbt
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #84

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    A, mesta ironiji kao sto sam vec rekla nema.
    Slažem se...ovo je groteska
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #85

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Kao prvo, nemoj cerku da mi nazivas balavicom. Kao drugo, moja cerka je moja mezimica, i moja drugarica. Kad je imala 4 godine, i ja i muz smo joj rekli ti si nase jedino zlato i nase jedino dete, ona je bila sva srecna. Posle godinu dana kada sam je pitala oces da ti mama rodi batu ili seku, ona je pocela da se udara od zemlju, pa je rekla sto me onda lazete???? Necu.

  11. #86

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Vidi, mislim da si sve gluposti vezane za ovaj tvoj problem već potrošila. Dok su bile zanimljive i poslužile svrsi da malo razbude i nasmeju narod, bile su, sada je već sve ovo otužno i glupo.
    Eto, možda da otvoriš neku novu temu sa još jednim u nizu tvojim problema. Samo, budi malo inovativnija.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #87

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Kao prvo, nemoj cerku da mi nazivas balavicom. Kao drugo, moja cerka je moja mezimica, i moja drugarica. Kad je imala 4 godine, i ja i muz smo joj rekli ti si nase jedino zlato i nase jedino dete, ona je bila sva srecna. Posle godinu dana kada sam je pitala oces da ti mama rodi batu ili seku, ona je pocela da se udara od zemlju, pa je rekla sto me onda lazete???? Necu.
    Kao prvo, nemoj ti meni kao prvo.
    Kao drugo, cerka ti jeste balavica. Pride je i razmazena i to ne lepo razmazena.

    Ja moju sestru volim najvise na svetu i za nju sam spremna da ubijem. E vidis, ona je meni najbolja drugarica a ne mama, jer je mama MAMA a ne drugarica. Bas zato sto se ti postavljas kao drugarica svojoj cerki ona se i ponasa kao sto se ponasa jer moze. Kad joj ne bi dala, ne bi se ponasala tako, end of story

    A i sta se ja koji moj nerviram
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #88

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Kao prvo cerku niko ne sme da mi vredja, a pogotovo ne osobe koje je ne znaju. Ja sam njoj majka, a ujedno sam joj i drugarica a to je moguce kod nekih roditelja, ne kod svih. Ona i ja se lepo slazemo, ona meni prica kako se jednom decku svidja, kako on samo prica o njoj. Poverava mi se sve, i onda kako nas dve nismo drugarice? Naravno da jesmo. Njen muz ce se prizetiti kod nas, to je moja zelja, i zelja mog muza a i same cerke.

  14. #89

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Dete koje ne želi da ima brata ili sestru i čija majka ima stavove o roditeljstvu i vaspitanju kakve sam ovde pročitao, mislim da pod hitno u društvu te iste majke i oca joj treba da poseti neku specijalzovanu ustanovu koja se bavi problemima roditelja i dece, a zbog srećnije budućnosti pre svega deteta, ali i roditelja joj.

    Inače mislim da je ponekad ravno zločinu što neki ljudi imaju potomstvo.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #90

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Njen muz ce se prizetiti kod nas, to je moja zelja, i zelja mog muza a i same cerke.
    Da necete i njega da delite?



    U redu je, shvatili smo da si ovde da zajebavas.
    Mislim, prosto mi je nezamislivo da postoje ovakve... da kazem, osobe
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 6 od 22 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •