Dete koje ne zeli brata i sestru - Strana 3
Strana 3 od 22 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 319
  1. #31

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    e da
    ja uopste nisam zelela brata
    al me niko nije pitao i eto,sad mucim muku....koga vise volim:svog sina,njega,ili nju?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #32

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pa ako nesto neces kako ce te tera silom? Sta ja treba svoju cerku silom da teram na studije, da bi sebi samoj udovoljila? Pa ne moze to tako, nego ona o svom zivotu odlucuje, ne ja. A kakve veze sada ima hleb i ko je bogat ko ne? Pa trazim da vidim da li ima jos primera kao moja cerka? Znam da ima sigurno jos dece koja ne zele da imaju brata i sestru, al kako su roditelji sa njima postupali?

  3. #33

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ljubavi moja, pa nijedno dete ne želi brata ili sestru, jer su deca jako sebični stvorovi i ne žele da dele ništa ni sa kim.

    A za pakao, pa videćeš, kada se dete osili pa ti na drugarskoj bazi poče lupati klempe
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #34

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    bogami,ja sam starinska zena,priznajem
    u mojoj kuci se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju
    kad napuni osamnaest moze da odlucuje posto moze da snosi i zakonske konsekvence za svoje postupke,do tada je on moje vlasnistvo i ima da slusa i da igra kako ja sviram
    nisam za batine,ali imam svoje metode
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #35

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Prvo ne zovi me ljubavi, ja tebi nisam nikakva ljubav! SRAM TE BILO! Nece ona mene tuci, necu ni ja nju. Ja cu sve uciniti da ona bude srecna i zadovoljna tako ce i biti.

  6. #36

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ljubavi moja, ...

    :
    prema meni nikad nisi bio tako ljubazan....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #37

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Cuj, neces ti odlucivati o njenom zivotu.. A ko ce ako neces ti?
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #38

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Prvo molim doticnog clana, da ne naziva mog muza retardiranim. ...
    Prvo, ja tvoga muža nisam nazvao retardiranim! Drastična je razlika između pojma retardirdiran i kreten.



    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    ... Ne moze meni niko ovde da vredja muza. ...
    Pretpostavljam da se i ovo odnosi na mene, pa onda po tom pitanju da kažem koju.

    Ja tvog muža nisam vređao! Da bih nekoga uvredio ja moram da ga poznajem i da se lično njemu obratim. Moguće da sam uvredio tvoje mišljenje, tvoje osećanje prema njemu, ali njega nisam vređao, niti mi je to bila namera. A nisam imao ni nameru tebe da povredim.

    Ja sam tvog muža ocenio, shodno mojim merilima normalnog i nenormalnog ponašanja.

    ... Ona slabo uci, imala dobar uspeh sad na polugodju, jednostavno ne voli da uci, voli da uziva da ide na fejsbuku i tako to. Moj muz joj daje podrsku, govori kako da ona nasledi svu nasu imovinu. ...
    Nekoga ko podržava (svoje!) dete u takvom ponašanju, ja zaista ne znam kojim drugim nazivom bih mogao okarakterisati!?! Za mene je takav čovek kreten i tačka.

    Evo pokušao sam da ti objasnim svoj stav i da te uverim da nemaš razloga da se ljutiš, jer mi nije bila namera nikoga da vređam. Na osnovu toga, nešto bih te zamolio. Veoma me zanima nešto u vezi drugog dela, druge tvoje rečenice koju sam citirao. Pa ako bi bila ljubazna da mi je razjasniš:

    Da se slučajno desi da zatrudniš i porodiš se, šta misliš kako bi se tvoj muž, ne ćerka, ponašao prema tom detetu?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #39

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Imam predlog!
    Sačekaj par godina...pa rodi drugo dete kad ti ćerka rodi unuče. Onda možete da vodite decu u park, igraonice, šetnje...da se jadate jedna drugoj o neprospavanim noćima...
    kao prave drugarice.
    Mis'im, šta fali tome, m?

    Em aj rajt or em aj rajt?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #40

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Neverovatni ste. Posle toliko godina blejanja na kojekakvim forumima, vi se i dalje primate na otvarače jedne teme kojima je dosadno i koji lože masu. Ne mogu da verujem, majke mi.

  11. #41

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    'Ajde cuti, zar ne vidis da je forum zivnuo
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #42

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ja se izvinjavam, ali mi je i dalje smešno. Nehajno ću se udaljiti sa teme, a vi i dalje otvarajte oči gđi Bojani35.

  13. #43

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Imam predlog. Lozi cerku da si trudna par dana, cisto da vidis pravo stanje stvari.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  14. #44

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ja isto mislim da zajebava.
    Ali za slucaj da se neko stvarno, nedajboze, postavlja tako prema svom detetu... da l' ti, zeno, stvarno mislis da si dobar roditelj samo zato sto ne umes da kazes "Ne"?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #45

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Zao mi deteta,nije lako biti razmazen
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

Strana 3 od 22 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •