Dete koje ne zeli brata i sestru - Strana 2
Strana 2 od 22 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 319
  1. #16

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Znam za slučaj gde su ljudi vodili svoju troipogodišnju kćer da bira nameštaj za njihov novi stan.
    Ko bre pita decu šta hoće?
    Ne kažem da ih treba maltretirati ili kinjiti, ali kakvu moć rasuđivanja ima dete od 13,5 godina ili od 3,5?
    Jebemumater, zamisli ja pitam svog sina sada da li želi da ima batu ili seku, a on mi kaže neće, a ja kao odem i abortiram, trt.
    Može da bira do 14 godine, eventuaalno kakve pantalone hoće da mu kupim ili patike, ili koji crtani hoće da gleda, a što se tiče toga hoću li imati dece još, osim njega, ima pravo samo na eventualno mišljenje, mož' se baca po podu plače urliče itd, ali džaba, i tako
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #17

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Bojana, podhitno potrazi pomoc strucnog lica, ako vec nije kasno, jer ce tebe tvoja cerka za par godina tuci...Izvini sto sam gruba, ali tvoje dete je razmazeno i samozivo, a ti samo trazis opravdanja za nju...To je cinjenica koju ce ti retko ko reci, jer niko ne zeli da se mesa u osetljive teme, narocito ako neko, u ovom slucaju kao ti, trazi misljenje drugih, ali ne zeli da sedne i iskreno i bezrezervno preispita sebe...
    U jednom trenutku u životu shvatiš kome je stalo, kome nikad nije bilo, kome više nije, i kome će uvek biti. Zato se ne zamaraj ljudima iz prošlosti, postoji razlog zašto nisu došli u tvoju budućnost.

  3. #18

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pre svega, najveći Bojanin problem je što ima kretena za muža.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #19

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Pa jeste, ali opet dete treba da se voli. Bliske jesmo, bas kao drugarice. Naravno ja sam njoj majka, ona je meni cerka ali ja sebe smatram dobrom majkom. Zasto? Zato sto ja nisam tiranin prema njoj, zasto je ne terorisem, zato sto je ne bijem zbog slabih ocena u skoli jer sam shvatila da moja cerka nije medju najboljim ucenicima, kao sto to sve rade mnogo druge majke.
    ja ne znam kakav je to odnos bliskog prijateljstva sa nekim ko je 20 godina mladji
    sta to znaci?
    drugarice ste pa te mrzi da skuvas rucak danas,neka kuva ona?
    pricate o menstrualnim tegobama i pms-u kod frizera?
    slusate baljezgarije kod pedikira?
    komentarisete kakvo dupe ima konobar?

    taman da sam drugarica....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #20

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Pa jeste, ali opet dete treba da se voli. Bliske jesmo, bas kao drugarice. Naravno ja sam njoj majka, ona je meni cerka ali ja sebe smatram dobrom majkom. Zasto? Zato sto ja nisam tiranin prema njoj, zasto je ne terorisem, zato sto je ne bijem zbog slabih ocena u skoli jer sam shvatila da moja cerka nije medju najboljim ucenicima, kao sto to sve rade mnogo druge majke.
    Voleti dete je jedno, a pustiti ga da vlada tvojim zivotom da se ne bi ljutilo je nesto sasvim drugo.!I ljubav ima svoje NE! Ako sebe smatras dobrom majkom jer je ne tiranises, da li nju smatras losom cerkom jer ona tebi upravo to radi? Mozda se ne slazes sa mnom ali ja tako vidim ovu situaciju.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #21

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pa kakva bi ja bila majka, ako svojoj cerki sasula zube u grlo?
    Zbog takve izjave, mislim, normalna, razumna, odaberi izraz .
    Nikada ne udaram svoje dete, ali ako krene da me udari, ja mu vratim, pa mu to ne pada nešto na pamet, jer on je sin, a ja mu otac, a da mi preti, popio biu neku sankciju, kakav crni drug, deca su najveći manipulatori na svetu, samo vrebaju priliku da nam ga uvuku zbog naše osetljivosti.
    Nebitno je da li ćeš ili ne imati još dece, ali je bitno da se zna ko si ti, a ko ona i dokle sme da ide sa izjavama i postupcima

    Osim toga ja mislim da je tvoj profil lažan, ali nema veze
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #22

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Prvo molim doticnog clana, da ne naziva mog muza retardiranim. Sa svojom cerkom pricamo o svemu, naravno o menstruaciji iako moja cerka kad i to moram da kazem nije dobila prvu menstruaciju, ali dobice. Idemo zajedno kod istog frizera, kad ja tad i ona, pricamo sta pricamo, to je nasa stvar. Ona mene ne terorise, ona mene voli. Ja ne mogu biti losa majka, da od nju ocekujem da bude odlicna, da ima sve petice, da je ucenjujem ako ne dobijes 5 na kontrolnom iz matematike, necu ti kupiti cipele ili patike. Ne, to nikada necu raditi. Ja njene sposobnosti znam, i ne trazim nesto nerealno. Niti cu je ikad prisiljavati da nesto studira, ukoliko ona to ne zeli, kao sto mnogi drugi roditelji to rade, jer nisu ostvarili svoje ambicije pa to rade preko dece. Ja nisam nista zavrsila, ali sam zadovoljna svojim zivotom. Nikada i nisam bila ambiciozna niti sam to sada. Ona mene nece nikad da bije, jer nema razloga za to, niti cu ja nju. Ja to znam da nece da se desi, jer umem i ja da budem stroga prema njoj. Dobila je ona od mene batine, par puta. Jednom sto je zakasnila iz skole u 3. razredu, dosla kuci u 17i45 umesto u 16i30, a drugi put kada se ponasala ruzno prema mom ocu. Nisam ni ja bas tako slaba kao sto mislite.

  8. #23

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Dobila je ona od mene batine, par puta. Jednom sto je zakasnila iz skole u 3. razredu, dosla kuci u 17i45 umesto u 16i30, a drugi put kada se ponasala ruzno prema mom ocu. Nisam ni ja bas tako slaba kao sto mislite.
    Ti si divna majka, što ja nemam tak'u
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #24

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Na osnovu cega tvrdis da je moj profil lazan?

  10. #25

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Da l' je lazan ili ne, meni se samo cini da si ti dosla da ti mi aminujemo da si donela dobru odluku
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Ne, nije tako. Samo neka pravila moraju da se znaju. Ne moze meni niko ovde da vredja muza. Ja znam da je moja cerka sebicna, ali ona je opet moje dete. I sve sto cinim, cinim za njeno dobro.

  12. #27

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Na osnovu cega tvrdis da je moj profil lazan?
    Na osnovu toga što ne mogu da poverujem šta pričaš, jer mi je to sajns fikšn

    I sve sto cinim, cinim za njeno dobro.
    Put do pakla je popločan najboljim namerama
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #28

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Pa nije moja cerka jedino dete, koje ne zeli brata ili sestru, nekom se ta zelja ispuni nekom ne. Kakav bre put do pakla???

  14. #29

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Citat Bojana35 kaže: Pogledaj poruku
    Dobila je ona od mene batine, par puta. Jednom sto je zakasnila iz skole u 3. razredu, dosla kuci u 17i45 umesto u 16i30, a drugi put kada se ponasala ruzno prema mom ocu. Nisam ni ja bas tako slaba kao sto mislite.
    Ti si divna majka, što ja nemam tak'u

    i ja zalim...

    a ja nisam legla dok nisam popila koju cusku...doduse,slomila sam krisom garnisu dok je jos bila u najlonu pa je zalepila oho-lepkom i pravila se luda
    jednom sam zapalila krevet a jednom tepih koji je tek kupila
    bezala sam sa solfedja
    nije pomagalo ni to sto sam odlican djak .nego me je ulemala kad je otkrila da djuvec redovno bacam iza kredenca u kuhinji
    ih,kad bih pocela da se secam.......

    al opet,obozavam je
    imala sam drugarice vazda pa je ona bila slobodna da bude samo majka ,da rmbaci za nas
    i premda je moj otac bio gazda,i moj deda pre njega,i moj pradeda pre njega,ona nije jela tudj hleb nego je bila udarnik na svom poslu

    e da
    ni danas ne smem da joj kazem Necu! a kamoli da joj pripretim da cu da je sutnem
    mada bi to bilo lako,pocela je da poboljeva...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #30

    Odgovor: Dete koje ne zeli brata i sestru

    Hajde se saberi i procitaj sve svoje postove...Ne znam zaista sta zelis, ali znam da ne zelim vise da pisem na ovoj temi, a razlog je, izmedju ostalog naveden od moje strane u temi "Zasto uopste pisete na forumu"...pozdrav...
    U jednom trenutku u životu shvatiš kome je stalo, kome nikad nije bilo, kome više nije, i kome će uvek biti. Zato se ne zamaraj ljudima iz prošlosti, postoji razlog zašto nisu došli u tvoju budućnost.

Strana 2 od 22 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Da li Vas Vaše dete laže?
    Autor znljubica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 22:40
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •