Novčanik kao erogena zona - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34
  1. #31

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Mene u svemu tome uzasno nervira automatizam moralisanja, kad su ovakve teme na tapetu.
    Hej, ako je nekome glavni i odlucujuci stimulans za sex finansijska potentnost musHkarca, u cemu je sustinski problem? U moralu ili u zavidnosti?
    Ako je nekom musHkarcu stimulans za sex iskljucivo perfekt body sa sve prirodnim i nadogradjenim adutima (pazi, ovaj put se ne koncentrisem samo na sise!) u cemu je problem? U moralu ili u zavidnosti?

    Ma bRe, zasto u sve i svasta uvek mesamo tu plemenitu ljubav sHasHavu i silnu...
    Jos jedna nemoguca misija, slazem se sa tobom.
    )

    sustina


    sve ostalo je trla baba lan....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #32

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona



    u odnosu muskozensko&novcanik

    uvek sam smatrao kao osnovnu musku falinku nedostatak realnosti , nedostatak racia , nedostatak vestine donosenja zdravorazumskih odluka , sto generalno podvlacim , mislim da imaju zene u manjoj ili vecoj meri ali svakako sve . iz tog razloga imaju neuporedivo vece sanse da budu ... osobe - kojima - je - najjaca - erogena - zona - novcanik , za razliku od muskarca da se pojavi u toj ulozi . ima i on erogene zone, ( ja imam 3 ) cak i ako nema novcanik , znaci nista trla baba lan i ostale trivijalnosti . pocnimo se baviti faktima .

    -izjednacavanje muskog pogleda na zene kao sexualni objekat , koje mu je praistorijsko - genetskim kodom upisano sa zenskim poimanjem muzijaka da bira najjaceg u coporu bilo bi sasvim prihvatljivo i istorijski opravdano. to su jos uvek dosta konkretne stvari , hhhee .... na obe strane. problem pocinje u postevolutivnom periodu i vuce se do danas . muskarac jos uvek voli sise i doope sto je sasvim materijalno opipljivo . zene sve manje imaju sklonosti ka fizickim predispozicijama muzijaka a sve vise onome cime ce profitirati upustajuci se u vezu . to je za mene najcistiji oblik prostituisanja sa sopstvenim egom . msm , koji to treba da je mentalni sklop da misli da se brze i lakse svrsava uz kavijar ili da ce sex biti bolji ako se zakoraci u bmw dvosed ?
    -pri pominjanju ljubavi nisam imao ni najmanju nameru da moralisem . ne daj boze . pa ja sam prvi nemoralan . neki put i nenormalan mada sve redje sa godinama . hhehee , najbolje momente sam imao kao nenormalan . ljubav je nezaobilazni faktor , fizicki aspekt muskarca kojim posmatra zenu moze se tumaciti kao ....meso - meso , mada nije zgoreg znati da je fizicka privlacnost potencionalni embrion ljubavi . voleo bih da me neko u ovome razuveri argumentovano of skroz .
    -trgovina i litigacija na relaciji lepota - moc (Bazilej se dobro osvrnuo na tumacenja )je postala deo svakodnevice sadasnjosti. ja licno nemam nista protiv da takvi ljudi postoje , kao sto takodje ne verujem u svrsishodnost takvog odnosa . bicu malo precizniji , takve zene mi se gade , ma koliko se trudile da te intencije pokriju raznim razlozima . ne treba mesati babe i zabe , erogene zone su erogene zone , novcanik je novcanik i u nekim nazovimo normalnim ( ima li toga ? ) odnosima izmedju suprotnih polova ne vidim direktnu ili indirektnu vezu izmedju te dve stvari , u bilo kojoj konotaciji .




    Poruku je izmenio rusty nail, 09.03.2013 u 17:45
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #33

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    zene kojima je budjelar erogena zona stvorili su muskarci
    oni celavi,oni niski,oni s malim penisom
    ....

    a mediji,spotovi,reklame,tinejdz-filmovi samo su poduprli tu sliku da si s kintom zakon....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #34

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku


    (...)

    -izjednacavanje muskog pogleda na zene kao sexualni objekat , koje mu je praistorijsko - genetskim kodom upisano sa zenskim poimanjem muzijaka da bira najjaceg u coporu bilo bi sasvim prihvatljivo i istorijski opravdano. to su jos uvek dosta konkretne stvari , hhhee .... na obe strane. problem pocinje u postevolutivnom periodu i vuce se do danas . muskarac jos uvek voli sise i doope sto je sasvim materijalno opipljivo . zene sve manje imaju sklonosti ka fizickim predispozicijama muzijaka a sve vise onome cime ce profitirati upustajuci se u vezu . to je za mene najcistiji oblik prostituisanja sa sopstvenim egom . msm , koji to treba da je mentalni sklop da misli da se brze i lakse svrsava uz kavijar ili da ce sex biti bolji ako se zakoraci u bmw dvosed ?
    (...)
    Pa...to je cena civilizacije.Mislim to sa "najjacim u coporu" = "finansijski najpotentnijim u coporu".
    A i orgazmicki sex u svemu tome igra samo sporednu ulogu tj. moze biti podveden pod nusprodukt.
    Nije stvar u tome da li ce sex biti bolji uz kavijar i sampanjac, stvar je u tome da svako vidi kako je ona eto super riba, jer je uhvatila "najpozeljnijeg" & vice versa.

    I ko je sad u svemu tome "nasankan"? Eto ja smatram da su to oni, koji ih gledE ispod oka a u sebi misle "upala im kasika u med".

    A sto se tice ljubavi i svih tih nekih lepih stvari da ti kaze triVka nesto iz najbolje namere.
    Cuvaj se onih koje ce ti olako pevati silne ode ljubavi kao kada stisnes ono dugmence "play". Njima je tesko rukovati.

    Sa ovima koje se direktno i ocigledno deklarisu kao te sto ti se gade je mnogo lakse & jednostavnije izlaziti na kraj, a naravno i zaobilaziti ih.

    Never confuse movement with action.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Lična zona sumraka
    Autor Buba Erdeljan u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.10.2013, 21:24
  2. Peščanik
    Autor laPapun u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.09.2010, 03:38
  3. 3. filmski festival SLOBODNA ZONA
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.11.2007, 11:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •