Novčanik kao erogena zona - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 34
  1. #16

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Ne verujem da je neki efikasan stimulans za sam seks. Al‘ ga mnogi ljudi- medju kojima definitivno dominiraju zene - uglavnom smatraju stimulativnim za sve ono before & after sex. Pa cak I kad je sve ono after sex umisljeno ili se ispostavi kao umisljeno.
    Nemam cvonjka nikada, jer s parama ne umem, ali sam primetio da sam devojke neuporedivo manje privlačio kada sam imao novca, uvek kada sam imao manje para sam bolje prolazio, i kad god sam švorc mi se namesti neka baš dobra riba, a dok imam love, neki srednjak, čisto da ne bude da nema baš ništa, to jest, htedoh reći, nisam fala bogu ni ja njina ni one moja interesna grupa.

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Sex je bRe danas equivalent nekoj cvrstoj valuti – moSh’ ladno da ga tretiras kI zlato…
    Ovo jes' istina, i dobar seks nije baš česta pojava, više je volovskog zapinjanja i glume, da ti se guzica naježi.



    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Njih zato veoma cesto vidim u kategoriji „ jedina & najjaca erogena zona = (muski) novčanik“…
    A kad muški novčanik prestane da se diže, one odu da dižu noge kod nekog rmpalije, čisto da im se ne zapeče međunožžje
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #17

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Ja da me Hebeš, ne kapiram ovu temu
    Ono, znam šta je novčanik...neki ga zovu i buđelar...a (mislim da) znam i šta su erogene zone..
    Ali nikako da znak jednkosti uČipim između njih...
    Erogene zone su (po definiciji) na samomE telu...i nekada su prave izdajice...iako nećemo, one nas demantuju...ako i tako to...
    I sada...kako meni može biti noUčanik...još pride i tuđ, erogena zona?
    Ako je u pitanju naplata "usluga" zna se kako se to zove...
    Ako nije explicitna naplata već onako, indirektna...opet postoji ime...
    ...a takve žene postoje odvajkada...

    I da...novac (slžem se sa beliverkom) može biti afrodizijak...ali nikako erogena zona...
    Mada....(za neiskusne) ZONA se može vrlo lako i odglumiti (pogotovU ako postoji jak motiv)...
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #18

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ja da me Hebeš, ne kapiram ovu temu ...
    Hvala lepo na diskretnoj ponudi, ali mi zaista ne pada pamet da Vam radim te stvari. Razloge moje uzdržanosti ne bih ovom prilikom navodio.

    A, što se tiče razumevanja teme ove teme možda ne bi bilo loše (za početak) da pročitate uvodni post s tim da obratite pažnju na poslednji pasus. Ako, ni tada ne bude jasno, zamolićemo lepo moda da obriše ovu temu zbog njene evidentne nerazumljivosti.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #19

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    OMG, gospodine memento...pa Vama sam se uvek obraćala sa "Vi" tako da ne vidim kako ste ovaj (vaš, naš) folklorni jezik protumačili kao diskretnu ponudu
    Doduše naš folklor je bogat, pa ima i ona...što je (babi)/dedi milo...noooo, nećemo o tome...
    Ono što je meni zaparalo oko je...izjednačavanje erogenih zona sa stimulansima iliti afrodizijacima...
    Ništa ni više ni manje...
    Ali, kako se niko nije bunio...moguće da sam ja u krivu
    Poruku je izmenio leptirić, 05.03.2013 u 01:09 Razlog: poDrkah pojmove :)
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #20

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Ja, isto ko lav hanter, mislim da tu pravnicu i sudiju nekog suda koja u povećem društvu priča o svojim segsualnim vantazijama treba jepsti.

    To je samo moje mišljenje ..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #21

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku

    (...)

    Kreteni su počeli da varaju

    Bilo je pitanje vremena kad će se desiti. Desilo se i već dugo se dešava. Muškarci su počeli da depiliraju dupe, čupaju obrve, hrane se zdravo, imaju papagaja, mažu se kremama, idu na pilates, slušaju pop muziku, jedu vitamine, ljube tuđi obraz, nose roze garderobu i rade mnoge druge stvari koje simbolizuju sve što mi se gadi. (...)
    E sto volEm kad se ovako raspistoljis...

    Nego, Jes kako da noU, uloge su postale raznovrsnije- ziveo unisex! Kao pendant tvome rozLe muskarcu dolazi zeMsko koje ne stize da se redovno depilira, cupa obrve, farba kosu, hrani se zdravo brojeci sve kalorije (jerBo ni ne stize da jede redovno), nema kucne zivotinje, jer ne stize ni decu da radja (dok joj neko ne zagarantuje da su deca funkcionalni enterijer) koja ce da setaju te kucne ljubimce, od krema vajde nema, nego ide oMa na botox&zatezanje zbog brzinske efikasnosti, zudi za tim da slusa tisinu, ili kratko: od 24 sata koje potrosi na osiguravanje monetarnih zivotnih dobara ostane joj Ebeno malo minuta za ulaganje u sebe i sosptveni sexappeal – i to ne onaj koji je izricito neophodan za muskarca mamuta, nego onaj minimalisticki koji joj osigurava osecaj zeMskosti !

    Koliko zena poznajes koje mastaju o toj vrsti zivota i koje takav zivot smatraju ispunjenim?
    Kom i kakvom muskarcu su takve zene pozeljne – pa makar samo za sex m?
    Kako se zovu tj. nazivaju takve zene?
    Izraz „mocna zena“ mi nije poznat…

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    O ženama kratko. Počele su da love jebenog mamuta !
    Da, poceli smo svi da lovimo Ebeni smisao, a taj ni malo ne lici na idealizam...
    Never confuse movement with action.

  7. #22

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    @3vka
    Ne verujem da su zene vise privucene novcu od muskaraca, ali sam sigurna da im se monetarni motivi i porivi sustinski razlikuju od muskih monetarnih motiva i poriva. A sve je to pocelo od toljage, vatre, kotlica, lova I lovine.

    lepa observacija draga ali , ...
    @preuzeto , procitano , kopirano , istina neautorizovano . sa tarzanije .

    Hipotetički pasus

    Da na svetu nema žena, da ih sad sve nekako zaledimo i stavimo u Fidelinkinu hladnjaču na neodređeno vreme, došlo bi do kolapsa celokupne svetske industrije. Niko više ne bi kupovao skupe automobile, stanove sa pogledom na sirotinju, markiranu odeću i sva ostala govna koja postoje samo zato da bi impresionirana pička orosila. Preživele bi samo alkoholna i duvanska industrija, i šiptari. Po ceo dan bismo sedeli pijani, drogirani i prljavi od nerada.

    Da na svetu nema muškaraca, da nas sve nekako pošalju u rudnik na neodređeno vreme, dogodila bi se slična stvar. Niko više ne bi kupovao noćne kreme, tange, vosak za depiliranje i sve ostale sprave za mučenje samog sebe u cilju ukrućivanja kurčevine. Preživele bi samo industrije čipsa i visokokalorične čokolade, i šiptari. Debele žene bi ceo dan sedele, gladile dlake koje su im izrasle posvuda i razmišljale da izvrše samoubistvo trovanjem kilama i kilama kozmetike koja se nataložila u kupatilu, a sad više nema svrhu.

    Kreteni su počeli da varaju

    Bilo je pitanje vremena kad će se desiti. Desilo se i već dugo se dešava. Muškarci su počeli da depiliraju dupe, čupaju obrve, hrane se zdravo, imaju papagaja, mažu se kremama, idu na pilates, slušaju pop muziku, jedu vitamine, ljube tuđi obraz, nose roze garderobu i rade mnoge druge stvari koje simbolizuju sve što mi se gadi.

    O ženama kratko. Počele su da love jebenog mamuta !


    pih , uloge su se promenile a nisu me obavestili nije fer .



    elem 3v......zakacih se za no.21 post ...



    sve se nesto bojim da looping ne bude lose izveden pa da se na aero mitingu nas laki avijoncitj ,zakuca u majcicu zemljicu . odnosno govoreci i misleci ko' ostali normalan svet , bojim se da se ne masi tema i krucijalna postavka '' da je zensko celjade predodredjeno da sedi u pecini , kuva i radja '' dok je veliki lovac napolju trazeci lovinu koju bi eventualno ulovio i dovukao u pecinu .
    ovakva podela uloga na obostrano zadovoljstvo funkcionisala je otkako je nepogresivo utvrdjeno da dan svanjiva na istoku a gasi se na zapadu .
    verujem da ces se sloziti takodje da je onaj bradati Englez lepo zakljucio kako smo iz cucetjeg polozaja poceli da hodamo , usput gubeci sve karakteristike koje su nas podsecale na pre , pra -pra -predka. msm , ne bas sve , depilacija je jos uvek neizbezni topik .
    nije u tome stvar .
    stvar je u tome da se prihvati da tempo zivota prerasporedjuje uloge . ne samo zenama nego i muskarcima . ne upadajmo u zamku da mislimo kako je eto , danasnji nacin zivota grozno nepravedan prema tim '' sirotim neznim bitjima '' ili da je njihov rad puko ispunjavanje licnih ambicija . izbor je cudo il' ga imas il' ga nemas . kako ko .
    niti jedna od ovih tvrdnja nije tacna , mada istina cuci tu negde u cosku . muskarac se gundjajuci pomirio sa tim da mora da privredjuje i doprinosi zajednici u ma kom obimu . nista novo . nova preraspodela poslova mu nekako dodje ko deja-vu pa visak i varijetet rada prihvata kao deo paleolitsko - neolitskog dila .
    da se ne bi udaljili od teme gdina M. te da ne bi dosli u opasnost da nas prozivaju moderatori , dodjosmo do zena sa erogenim zonama u obliku i formi budjelara . / debljina x visina x tezina x sirina /. odjednom se u surovoj danasnjici pojavio soj koji je sasvim ok . sa prvobitnom raspodelom rada i nema nameru da menja nista. muskarac je taj koji treba da doprinosi , sto vise doprinosi to bolje , veci je muskarac . msm nije da mu je time ''veci '' jer smo vec utvrdili da ''size matters'' , nego je pozeljniji , u smislu svojine . tu se negde mota i ljubav ali je to u tom momentu irelevantno , ko ce se jos time baktjati u vaznom momentu osiguravanja sopstvenog sutra ? dakle , zene kojima je budjelar i te kako vazna erogena zona u prevedenom bukvalnom znacenju nisu puno odmakle od praistorijske podele rada i duznosti . usudjujem se reci , one su poslednji bastioni odbrane sopstvene zenstvenosti / ah ... ima sasvim zenstvenih primeraka , ono bas , bas / i prvoustanovljenog dila u pecini . fair enough.
    sve bi to bilo lepo i prihvatljivo, ja tebi to ,ti meni to , ekvivalentno , da se ne pojavi nesto sto kvari citav dozivljaj . cela ta pomenuta evolucija i nije bas jednostavna stvar . osim sto je donela sobom da ne jedemo prstima , da se kupamo cesce od kisnog perioda , da smo precizniji u love /eeehheej luk i strela / , da smo mestimicno manje maljavi osim na strateskim tackama, donela je sobom i nesto potpuno ljudsko, do tada nepoznato , wtf is this ? nazvacemo to - emocije / ljubav , zavist , ljubomoru , empatiju ,samopozrtvovanje , itd /. whole bunch of crap and reasons for headache , mislio je tako nas predak sedeci na kamenu i osmatrajuci kretanje mamuta u daljini . poceo je da misli a to u svakom pogledu nije bio dobar znak ! u tom razmisljanju / produktivnost u lovu mu je drasticno opala / doputovao je u danasnjost jos uvek mucen dilemom dali ga ono cupavo stvorenje iz pecine voli ili je privuceno njemu zahvaljujuci njegovoj sposobnosti da joj omoguci lagodan zivot u pecinskim uslovima ? kao neizbezna konsekvenca pojavilo se jos niz pitanja na koje on nije imao odgovor . u medjuvremenu / bas sada u ovom vaznom momentu propevao momcilo bajagic poznatiji kao bajaga , sa radio pingvina ono ... ''jedino to se zove ljubav'' / , zene su se transformisale iz lovine u lovca sve vise trazeci onog sa vecim budjelarom koji ce valjda tim istim budjelarom da popritiska sva ona dugmad na erogenim zonama a sve u cilju obostrane ''srece'' i zadovoljstva . potpuno legitimno ali isto tako i potpuno bez smisla jer sta da rade oni bez budjelara ili one naivne zenke koje misle suprotno ? kolicina ovih zadnje navedenih uopste nije zanemarljiva danasKe , naprotiv ...



    ili to nije toliko vazno ?
    ebem li ga.
    Poruku je izmenio rusty nail, 05.03.2013 u 16:37
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  8. #23

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Odlican ovaj tvoj verbalni lOOping in #22‚, pa se izvinjavam shiroj publici sto ne mogu da odolim a de ne ubacim koju piruetu…

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku

    (…)

    da se ne bi udaljili od teme gdina M. te da ne bi dosli u opasnost da nas prozivaju moderatori , dodjosmo do zena sa erogenim zonama u obliku i formi budjelara . / debljina x visina x tezina x sirina / (…) dakle , zene kojima je budjelar i te kako vazna erogena zona u prevedenom bukvalnom znacenju nisu puno odmakle od praistorijske podele rada i duznosti .usudjujem se reci , one su poslednji bastioni odbrane sopstvene zenstvenosti / ah ... ima sasvim zenstvenih primeraka , ono bas , bas / i prvoustanovljenog dila u pecini . fair enough. (…)

    Pretpostavljam da gsn. Memento okvir ove teme nije limitirao izricito na aspekt sexualnog posmatranja problematKe – iako je tema svrstana pod zHanr erotKa&sex, pa cu se usuditi da komenatarisem na “shirokom polju” sociolosko-psiholoske sciensfiction. Hocu da kazem, sex definitivno jeste teshka psihologija, ako se malo zagrebe ispod povrshine.

    DakleN, buduci da smo slikovito opisali vecinski sloj it-girls&boys danasnje tendenciozno unisexualne realnosti u takoreci svim zivotnim domenama, ostaje nam samo jos ono pitanje iz pecine “kako I zasto se biramo?” Tu dolazi do zesce pometnje u svim ah tako utemeljenim unisex domenama I kako god da ga okrenes (mislim to pitanje) slozices se da se uvek u masi varijacija na pitanje „kako se biramo?“ ipak iskristalisu dva dominantna iz praistorije poznata aduta :

    1.) MusHko je pozeljno na osnovi „moci“
    2.) ZeMsko je pozeljno na osnovi „lepote“

    E sad se postavlja pitanje definicije tih pojmova „lepota&moc“ i mozemo mi tu do besvesti da slazemo varijacije i varijacije tih termina, ali najsignifikantniji adut neke zeMske gledajuci musHkim ocima je njena lepota/sexualna privlacnost/senzualnost. I mogu ja da budem pojam od dobrote, perfektan genetski primerak majke ili trostruki genije astrofizike, svako musHko ce me ipak at first sHmeknuti iz perspektive vidljivog & opipljivog sexappeal-a pod obrazcem „Yes/No“ u smislu pocetne algoritmicke raskrsnice.

    A tako to biva i sa zeMskim sHmekanjem “moci” koje se danasKe pod manjkom dokazivanja fizicki evidentne snage ratnika svodi na realno opipljivo & vidljivo pojmovanje „moci“ u materijalistickom smislu, tj. preracunato u neku monetarnu valutu.

    U svemu smo tekovinom civilizacije podlegli modernizaciji, ali u ovom segmentu smo daleko od „zamene pozeljnih aduta“, sto naravno ne iskljucuje u potpunosti neke modifikacije zeMskih & musHkih jedinki, koje cu u ovom posmatranju onako statisticki podvesti pod izuzetke. I ako je nekada davno motiv svega toga bio jednostavno „ produzetak vrste & obezbedjene egzistencije“, u transformiranom svetu danasnjice poprimio je neke nebulozne oblike…


    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    (…) sve bi to bilo lepo i prihvatljivo, ja tebi to ,ti meni to , ekvivalentno , da se ne pojavi nesto sto kvari citav dozivljaj . cela ta pomenuta evolucija i nije bas jednostavna stvar . osim sto je donela sobom da ne jedemo prstima , da se kupamo cesce od kisnog perioda , da smo precizniji u love /eeehheej luk i strela / , da smo mestimicno manje maljavi osim na strateskim tackama, donela je sobom i nesto potpuno ljudsko, do tada nepoznato , wtf is this ? nazvacemo to – emocije / ljubav , zavist , ljubomoru , empatiju ,samopozrtvovanje , itd /. whole bunch of crap and reasons for headache , (…)
    Eeee, sad postaje zanimljivo – priblizavamo se kulminaciji I pitanju cemu sve to.
    To sto nam uglavnom&sporednom nije dosta da se u danasnjem transformiranom svetu zadovoljimo iskljucivo motivom “produzetak vrste&osiguravanje egzistencije” je…kako da kazem sveukupni zaJeb postojanja.

    Primarni motiv u danasnjem svetu tog celokupnog biranja je uprkos silnim pokusajima da sve to upakujemo u komplexnu materiju bitisanja po mom misljenju posve banalne prirode I svodi se na rivalstvo, na onaj ah tako primitivan poriv “biti najbolja/najbolji u …ulici/gradu/pokrajini/drzavi/planeti. A diciti se “izborom the best of” je moguce samo ako je definisanog“vidljivog” karaktera. Pojmovi sreca, ljubav, zadovoljstvo su sustinski apstraktni pojmovi. Materijalizam je opipljiv. Izabrati najlepsu/the sexiest woman/the best man alive ni pod razno ne znaci dobiti I najbolji orgazmicki sex. Ne znaci ni usreciti se na bilo koji nacin. Ne znaci sustinski nista, sem jedne sitne sitnice.
    Istaknuti se. Vidljivo se istaknuti.
    I zavist nam je time garanTovana.

    Jer nema nista licemernije u ljudskoj psihi nego moralno liturgijanje I nipodastavanje tog “izbora” onih koji u sebi u isti mah misle “al’ joj/mu je kasika upala u med”. Koji to nesto takodje smatraju I definisu pozeljnim, al’ to isto glasno osudjuju, jer eto nije njih okrznulo to kolo srece. Exorbitantni paradoxon danasnjeg vremena je zaista taj, da se celokupni materijalisticki porivi svode na to da monetom kupujemo sve zivo I mrtvo u cilju impresioniranja onih koje sustinski u dubini duse preziremo. I tu se vrtimo u zacaranom krugu…

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    (…) mislio je tako nas predak sedeci na kamenu i osmatrajuci kretanje mamuta u daljini . poceo je da misli a to u svakom pogledu nije bio dobar znak ! …
    Right. ‘Oce sede da krenu od toga, a vajde nema ni za leka…

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    (…) doputovao je u danasnjost jos uvek mucen dilemom dali ga ono cupavo stvorenje iz pecine voli ili je privuceno njemu zahvaljujuci njegovoj sposobnosti da joj omoguci lagodan zivot u pecinskim uslovima (…)

    Nasuprot monetarno-materijalisticko-sexualnim porivima koji se svode na realno opipljive stvari, ova dilema ce zaveka ostati I moderna dilema homo moderniCusa for male & female….koja se odigrava iskljucivo u glavi I nekim apstraktnim nivoima svesti. Voli li me neko (samo) zbog monete za njega / voli li me neko samo zbog sisa/dOOpeta za nju. Ali na toj dilemi nam uglavnom niko ne zavidi…

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    u medjuvremenu(…), zene su se transformisale iz lovine u lovca sve vise trazeci onog sa vecim budjelarom koji ce valjda tim istim budjelarom da popritiska sva ona dugmad na erogenim zonama a sve u cilju obostrane ''srece'' i zadovoljstva . potpuno legitimno ali isto tako i potpuno bez smisla jer sta da rade oni bez budjelara ili one naivne zenke koje misle suprotno ? kolicina ovih zadnje navedenih uopste nije zanemarljiva danasKe , naprotiv ...

    izbor je cudo il' ga imas il' ga nemas . kako ko .
    Ubedjena sam da ga svako ima – taj izbor – duduse u raznoraznim ligama I raznoraznim nijansama, ali ga ima.
    Zato je I izbor “najjaca ergogena zona = novcanik” versus “ najjaca erogena zona = sise” sasvim legitiman.
    Retki primerci su samo oni koji ga glasno artikulisu.
    Raspravljati o tome da li i ko se je sve u tom ili bilo kom drugom izboru usrecio je uzaludna trka…

    I takoS…ispricasmo se fEno…mogli smo odmaH na kafu.
    Poruku je izmenio triViALna, 08.03.2013 u 12:26
    Never confuse movement with action.

  9. #24

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    jes bogami ...


    hheehhee ni trenutak nisam ni sumnjao da ce nasa 3vka / kazem ''nasa'' u smislu opstenarodnog dobra ovog foruma / ukrstiti tastature sa mnom i ostalim clanovima a sve u cilju demistifikacije tih opakih ili dobrih / nismo jos utvrdili / stvorenja '' zene - koje - pali - moj - budjelar - vise -nego - bilo - sta - drugo - sto - posedujem'', sa deprimirajucim zakljuckom da cu u nedostatku budjelara biti potpuno marginalizovan od strane majornog dela zenske populacije , sto priznacete nije uloga niti jednog ( 1 ) postenog , pravog muskarca koju bi zeleo da odigra u filmu svog zivota.
    da bi stvar bila zanimljivija sa malo vise kolorita od suvoparnih cinjenica da krenemo od nazad , od natraske , doggy , ''zg-za'' kako bi se popularno reklo u nasem jeziku koji ima zaista jedinstvenu moc da seksisticki poveze najozbiljnije pojmove iz oblasti pra/istorije ,paranormalnih pojava , psihologije , pseudodidaktike , psihosomatskih smetnja , pervertno- introvertnih manifestacija i ostalih cudesa na ''p'' .

    zbog moneta , za njega/voli me neko samo zbog sisa /doopeta , za nju
    pa onda dalje sledi zakljucak ...
    izbor ''najjaca ergogena zona = novcanik vs ''najjaca erogena zona = sise''




    pitam se ja gde se dede tu doope ? vazan cinilac u zenskoj lepoti je potpuno iscezao verovatno u zaru tipkanja . to je sasvim moguce i samo pokazuje kako su muski '' spoiled for choice '' za razliku od zena koje imaju prilicno jednostavan izbor u slucaju da su zene koje stimulise po osetljivim delovima tela budjelar tj novcanik . to je samo parce koze - novcanik. hipoteticko pitanje je sta ima vecu moc doope ili novcanik ? sa tacke posmatranja muskarca tu nema dileme kao sto i svi pokazatelji upucuju na to da ni kod zena nema dileme , znaci 1-1 .utakmica lepota vs moc je samo prividno okoncana nereseno , pise na semaforu. medjutim nije bas tako . u fudbalu se desava da je jedan tim nadmocan tokom citave utakmice da bi u finisu utakmice primio gol i izgubio utakmicu . pogresna procena protivnika ? nesrecna odluka sudije ?golman je imao los dan ? da nije autogol ? potpuno neprimetni bek je imao trenutak inspiracije ? moze biti bilo sta od navedenog . upravo tako je i u zivotu , na konto onoga sto si pomenula o izboru i biranju .
    apsolutno si u pravu kada navodis da je primarna cinjenica na relaciji musko- zenskih odnosa, inicijalna kapisla , fizicka privlacnost , sex apeal ,senzualnost ,gledano muskim ocima . tu nema sta da se oduzme ili doda , niti je ikakva vremenska distanca tu ucinila neki fejvor muskima , prema tome znam da mi ne bi uzela za zlo ako bi kojim slucajem tokom nase virtuelno - pomenute kafe diskretno pogledao kakve noge posedujes ili mozda otklizio pogledom u dekolte . potpuno frojdovski naravno , bez zadnjih misli sic ...
    cela ova prica inicirana na temu posebnog soja zena koje svesno / nesvesno , skracuju proces / hemijski reko' bih/ razvijanja odnosa izmedju muskarca i zene svodeci spiritualni deo na materijalni mi se uopste ne dopada , ali ko sam ja da dajem konacne , definitivne zakljucke ? tek neko skrabalo po forumu . lepota i moc ? duhovno i materijalno ? doope i novcanik ? nemoguca misija .




    nice talking to you 3v
    Poruku je izmenio rusty nail, 08.03.2013 u 16:43
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #25

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    apropo sisa
    sve sto cu da reknem je: tante za kikiriki...

    svojevremeno,jedan vremesni "prijatelj" mog tate mi je nudio da brine o meni...mozak nisam imala,mozak nisam imala.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #26

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Eto veceras u filmu, jedan takav lovator, s zenskom, koja je sigurno jedva gace na guzici imala kad mu se doselila....i sve ima, uziva...i hoce da plese malo sa domicilnim stanovnistvom, taj koji je jaaako voli, popizdi...ostavi je...poslije joj krpice prebaci preko ograde vile..i the end. Nije mu se nesto svidjelo, i nema da moze. Radije bih crkla nego da me neko ima u saci, a cim je nejednakost u placanju i imanju ogromna neko nekoga ima. Nisam protiv toga da castim, da me se casti...ali ne i da me se kupuje. Muvala sam se sa likovima koji su me mogli kupiti sa zgradom u kojoj sam tad stanovala, pa sta...platim mu pice. Tata mi je uvijek govorio, pij onoliko koliko mozes da platis. Galantnost kod muskarca je jedno, to obozavam. Bahatost mrzim.
    I jadne su mi zene koje ce ici za nekim ko je praznoglav, al vozi mecku, al sav je vazan...takav je dobar samo dok suska lova oko njega, bez toga ne bi opstao duze od onog mog mlijeka u frizideru.
    Al' ja sam glupa..najsretnija sam kad je moj novcanik pun od mojih para, i naucena da podvlacim ledja gdje treba i ne treba...mene takvi svakako u sirokom luku zaobilaze, arogancija odmah iz mene sijeva. Nemam srece, pogresno odgojena.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #27

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    apropo sisa
    sve sto cu da reknem je: tante za kikiriki...

    svojevremeno,jedan vremesni "prijatelj" mog tate mi je nudio da brine o meni...mozak nisam imala,mozak nisam imala.....
    Na koji način da brine? Da ti nosi cegere iz radnje, briše prašinu po kući, pravi ceđeni sok od narandže, il' šta?

    Neko ovde pomenu moć, moć, onako laički možemo podeliti na više segmenata, za nekoga to predstavlja intelekt, za nekoga mišići, za nekoga trajno ukrućen penis, jer, ne znači da je neko ko je nasledio od tate porodični biznis i nije oznojio guzu da bi bilo šta uradio, moćan samom činjenicom da mu određeni opriliv sa sigurnošću pristiže na račun il' u džep svakog meseca, jer možda je metiljav, možda ga žena lema, možda ovo, možda ono.

    Ne može se reći da je to jedina odlika moći, jer je to onda samo površinski gledano, to što imaš moraš nadgraditi da bi bio moćan, jer ako ne odstupiš od baze, jeb'o si čvorka.
    Drugo, moža si došao do novca sam, ali si gazio preko mrtvih, a onda žalim onu ženu koja provodi dane i godine s tim i takvim čovekom, jer i ona može, kad abude istrošena po njegovim kriterijumima, da postane ništa, prašina na polici sa knjigama, kupljenim na metar, zarad dekora u dnevnoj sobi.

    Nem' pojma, ja se osećam lepo, tek kada sva lova koju imam u novčaniku više nije tu, dok je imam osećam se bezveze, žulja me da je potrošim, žulja me i nervira, ko bi znao zašto je to tako.

    Moć - trt.
    Poruku je izmenio Bazilej, 09.03.2013 u 13:08
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #28

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Najbolje volEm ovo sa paranormalnim pojavama
    Ok, da zakljucim ovo smaranje...

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku

    (…) u cilju demistifikacije tih opakih ili dobrih / nismo jos utvrdili / stvorenja '' zene - koje - pali - moj - budjelar - vise -nego - bilo - sta - drugo - sto - posedujem'', sa deprimirajucim zakljuckom da cu u nedostatku budjelara biti potpuno marginalizovan od strane majornog dela zenske populacije , sto priznacete nije uloga niti jednog ( 1 ) postenog , pravog muskarca koju bi zeleo da odigra u filmu svog zivota. (...)
    Dobre /losHe zene smo dakleN apsolivirali.
    Dobre su one koje “mocni” (citati finansijski potentni – pazi, nismo definisali koliko je to finansijski potentno, mislim nekima je to ako ima monete za sladoled, nekima onaj koji ima za sopstveni stan, nekima onaj koji ima za aFto, drugima onaj koji ima za dizajMerske krpice, a nekima onaj sa avionom&jahtom – al’ ajd, da ne kvarimo dozivljaj)) muskarci ne privlace.
    LosHe su one koje ti isti privlace, jer je Fuj, mislim moralno je fuj i bljak.Ende, Schluß!

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    (..) apsolutno si u pravu kada navodis da je primarna cinjenica na relaciji musko- zenskih odnosa, inicijalna kapisla , fizicka privlacnost , sex apeal ,senzualnost ,gledano muskim ocima . tu nema sta da se oduzme ili doda , niti je ikakva vremenska distanca tu ucinila neki fejvor muskima , prema tome znam da mi ne bi uzela za zlo ako bi kojim slucajem tokom nase virtuelno - pomenute kafe diskretno pogledao kakve noge posedujes ili mozda otklizio pogledom u dekolte . potpuno frojdovski naravno , bez zadnjih misli sic ...
    Eeeeeeeeeee, evo nas na vagi, jel da?
    Mislim, to sto je sasvim normalno i apsolutno moralno da ce svako musHko da trzne na dobre sise, dOOpe & celokupni dozivljaj zeMske kao sexualnog objekta je ....sine, brate, sestro prirodna selekcija morala ili cega ono besHe jos?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    cela ova prica inicirana na temu posebnog soja zena koje svesno / nesvesno , skracuju proces / hemijski reko' bih/ razvijanja odnosa izmedju muskarca i zene svodeci spiritualni deo na materijalni mi se uopste ne dopada , ali ko sam ja da dajem konacne , definitivne zakljucke ? tek neko skrabalo po forumu . lepota i moc ? duhovno i materijalno ? doope i novcanik ? nemoguca misija .
    Darling, hemijska reakcija je nesto o cemu mi svi drvimo, kO o ljubavi, zadovoljstvu i slicnim pojmovima – ali koje uglavnom niko ne ume da definise. Nego, eto onako tapkamo u tami, pa ko sta naFata. Ne radi se o tome da se svede spiritualno na materijalno. Ne radi si ni o tome da se sveobuhvatan musko-zenski odnos svede na sex ili monetu. Ali tema je bila postavljena u smeru stimulansa za SAM SEX – ja citala za privlacnost - ne za apstraktnu ljubav ili nesto slicno tome.

    Mene u svemu tome uzasno nervira automatizam moralisanja, kad su ovakve teme na tapetu.
    Hej, ako je nekome glavni i odlucujuci stimulans za sex finansijska potentnost musHkarca, u cemu je sustinski problem? U moralu ili u zavidnosti?
    Ako je nekom musHkarcu stimulans za sex iskljucivo perfekt body sa sve prirodnim i nadogradjenim adutima (pazi, ovaj put se ne koncentrisem samo na sise!) u cemu je problem? U moralu ili u zavidnosti?

    Ma bRe, zasto u sve i svasta uvek mesamo tu plemenitu ljubav sHasHavu i silnu...
    Jos jedna nemoguca misija, slazem se sa tobom.




    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    nice talking to you 3v [/COLOR]
    any time, any place...
    Never confuse movement with action.

  14. #29

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    meni izmenjivanje stavova nikako ne moze biti ''smaranje'' kao novotrendovska kovanica . pod jedan .
    ostalo cu dopisati .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  15. #30

    Odgovor: Novčanik kao erogena zona

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    meni izmenjivanje stavova nikako ne moze biti ''smaranje'' kao novotrendovska kovanica . pod jedan .
    ostalo cu dopisati .
    Ovo sa smaranjem je bilo na moj sosptveni racun, da ne bude zabune.
    Umem da preteram sa duzinom i sirinom razmatranja neke materije, ali sam toga u potpunosti svesna.
    Never confuse movement with action.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lična zona sumraka
    Autor Buba Erdeljan u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.10.2013, 21:24
  2. Peščanik
    Autor laPapun u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.09.2010, 03:38
  3. 3. filmski festival SLOBODNA ZONA
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.11.2007, 11:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •