U čemu spavate?
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 124
  1. #1

    03 U čemu spavate?

    Da li je to spavaćica, bebi-dol, klasična pižama ili nešto drugo - da, upravo to.. ?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #2

    Odgovor: U čemu spavate?

    Pa kako kad. Evo do pre nedelju samo u boksericama, al' sad 'ladno pa mora pizdamica Koja je vrsta.... .... prosto i jednostavno - bela sa neka slovca

  3. #3

    Odgovor: U čemu spavate?

    U gaceronama i potkosulji. Kad je zima onda u pidzami, imam jednu plavu sa crvenim kruzicima (donji deo gornji je skroz plav) i imam jednu rozle koja mi je malko velika, ali je zato udobna. Vise volim plavu. U osnovnoj ssam nosila spavacice ali skroz su neprakticne, sve se podigne pa imas osecaj kao da nista nisi ni obukao ( mozda to sada i ne bi bilo tako loso )
    Evo, promenila sam potpis

  4. #4

    U čemu spavate?

    leti majcice i bokserice,bebi doll,svilena kratka spavacica ili samo duza majca...zimi kada idem na put svilene,a kod kuce debele pidzame u veselim ili neznim bojama,ali sa obaveznim aplikacijama,bilo na gornjem ili donjem delu...naj volem medvedice!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #5

    Odgovor: U čemu spavate?

    U ogromnoj pamučnoj majici,
    XXL veličina koja mi dođe do kolena...
    leti je sa kratkim rukavima
    zimi sa dugim, pa ih ispresavijam jedno pet puta

    a dole..pa imam naviku da dole ne nosim ništa
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #6

    Odgovor: U čemu spavate?

    Leti obično pamučna majica malko duža, jedno tri broja veća... a zimi pidžama ! imam jednu rozu sa crnim tačkicama...i jednu nandžarastu koja mi je malo velika...

  7. #7

    Odgovor: U čemu spavate?

    Najcesce spavam u bebi-dolu ili u svilenoj spavacici, i to i leti i zimi, posto je ovde u stanu taaaaako toplo Ali moracu da kupim neku malo deblju pidzamicu sada, posto uskoro dolazim u Jugu na raspust, a cula sam da je hladno dole
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  8. #8

    Odgovor: U čemu spavate?

    Karirana pidžama, pamučna, rozle i crvena i još neke boje, muški model, na kopčanje gornji deo, najudobnija stvar na svetu!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  9. #9

    Odgovor: U čemu spavate?

    Pamucne spavacice,mada najvise volim naga
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #10

    Odgovor: U čemu spavate?

    Obicno spavam u pamucnoj pidzami ili svilenoj kada su topliji dani

  11. #11

    Odgovor: U čemu spavate?

    Najčešće spavam u čipkanoj kabanici sa gumenim čizmama na štiklu, na nogama. eto rekla sam

    Šalu na stranu, u poslednje vreme nešto ne mogu da se uparim ...maznem onom mom muškom neki duks a dole neki donji deo pižame ili helanke (mmm u njima je tako prijatno spavati )

  12. #12

    Odgovor: U čemu spavate?

    Njegove bokserice i kratka majca.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  13. #13

    Odgovor: U čemu spavate?

    pizama ili spavacica-najudobnije pamucne stvari
    duzina rukava zavisi od godisnjeg doba
    Lako cu,ako je do mene.........

  14. #14

    Odgovor: U čemu spavate?

    Leti ukradem dragom bokserice i gore kratka majica a sada obavezno pidzama!!

  15. #15

    Odgovor: U čemu spavate?

    sve zavisi...najcesce u nekoj sirokoj majici i u donjem delu pidzame(donji deo bebi dola) jer mi je uzasno vruce i ne mogu da nosim dugacko osim kad niej bas hladno
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Spavate li dovoljno, ili ste uvek nenaspavani?
    Autor Aca1983 u forumu Pričaonica
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 03.08.2012, 00:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •