U čemu spavate?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 124

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    03 U čemu spavate?

    Da li je to spavaćica, bebi-dol, klasična pižama ili nešto drugo - da, upravo to.. ?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #2

    Odgovor: U čemu spavate?

    Pa kako kad. Evo do pre nedelju samo u boksericama, al' sad 'ladno pa mora pizdamica Koja je vrsta.... .... prosto i jednostavno - bela sa neka slovca

  3. #3

    Odgovor: U čemu spavate?

    U gaceronama i potkosulji. Kad je zima onda u pidzami, imam jednu plavu sa crvenim kruzicima (donji deo gornji je skroz plav) i imam jednu rozle koja mi je malko velika, ali je zato udobna. Vise volim plavu. U osnovnoj ssam nosila spavacice ali skroz su neprakticne, sve se podigne pa imas osecaj kao da nista nisi ni obukao ( mozda to sada i ne bi bilo tako loso )
    Evo, promenila sam potpis

  4. #4

    U čemu spavate?

    leti majcice i bokserice,bebi doll,svilena kratka spavacica ili samo duza majca...zimi kada idem na put svilene,a kod kuce debele pidzame u veselim ili neznim bojama,ali sa obaveznim aplikacijama,bilo na gornjem ili donjem delu...naj volem medvedice!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #5

    Odgovor: U čemu spavate?

    U ogromnoj pamučnoj majici,
    XXL veličina koja mi dođe do kolena...
    leti je sa kratkim rukavima
    zimi sa dugim, pa ih ispresavijam jedno pet puta

    a dole..pa imam naviku da dole ne nosim ništa
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #6

    Odgovor: U čemu spavate?

    Leti obično pamučna majica malko duža, jedno tri broja veća... a zimi pidžama ! imam jednu rozu sa crnim tačkicama...i jednu nandžarastu koja mi je malo velika...

  7. #7

    Odgovor: U čemu spavate?

    pizama ili spavacica-najudobnije pamucne stvari
    duzina rukava zavisi od godisnjeg doba
    Lako cu,ako je do mene.........

  8. #8

    Odgovor: U čemu spavate?

    Leti ukradem dragom bokserice i gore kratka majica a sada obavezno pidzama!!

  9. #9

    Odgovor: U čemu spavate?

    sve zavisi...najcesce u nekoj sirokoj majici i u donjem delu pidzame(donji deo bebi dola) jer mi je uzasno vruce i ne mogu da nosim dugacko osim kad niej bas hladno
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  10. #10

    Odgovor: U čemu spavate?

    U gacama u cemu cu?
    Nas dvoje volimo isto ja nju a ona sebe!

  11. #11

  12. #12

    Odgovor: U čemu spavate?

    Zimi spavam u pidžami i sa termo čarapama. Leti se razgolitim, pa to bude bebi dol, ili neka (providna ) spavaćica. Nikad ne spavam gola, mora uvek nešto da mi pridržava i prednji i zadnji trap

  13. #13

    Odgovor: U čemu spavate?

    pa sad kad je zima, spavam u veeeeeeeeeeeeeeeelikom duksu i dzesikama, jer sam zimogrozljiva pa mi mnogo hladno u mojim pidzamama, pa tamo jadne chame u garderoberu
    Leti sam u majici na bretele, tangicama ili boxericama.......ali znate kako....leto je ludilo...bukvalno se svako veche izlazi, tako da ni ne spavam ali kad spavam onda je to u shtiklama, minicima, farmericama, sa sve fulll shminkom.....................mama kad me vivi ujutru obavezno prokomentarishe "Kako bilo na "poslu" nocas"????

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  14. #14

    Odgovor: U čemu spavate?

    <u pidžami...uglavnom, a ako mi je vruce u gacicama i gornjem delu pidžame...

  15. #15

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Spavate li dovoljno, ili ste uvek nenaspavani?
    Autor Aca1983 u forumu Pričaonica
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 03.08.2012, 00:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •