Izrada nakita
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Izrada nakita

    Na netu se može naći pregršt ljudi koji se bave izradom i prodajom nakita, pa sam i ja pokušala isto, ali samo za svoju dušu. Onih koji prodaju repromaterijal takođe ima krš, tako da ćete lako naći snabdevača.
    Treba Vam malo strpljenja i slobodnog vremena, i jako malo novca.
    Ja sam recimo, tada kada sam sebi pravila minđuše(letos) dolazila na računicu da me svaki par košta oko 30-35 dinara, što je mnogo jeftinije nego da ih kupujem, a pravila sam ih onako kako se meni dopada. Uz pomoć tutorijala na YT možete lako naći uputstva za izradu minđuša, narukvica, prstenja, ogrlica, broševa... Letos sam imalo malo lufta pa sam se zanimala sa tim neko vreme, nadam se da ću uskoro opet da ugrabim priliku. Dugujem Vam fotke mojih minđuša.

    Da li se neko od Vas bavi izradom nakita?
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Izrada nakita

    e mogla bi neki korisni link da stavis. ja sam pocela nesto da prckam oko toga. pocela sam sa prostim sklapanjem minjusica od delova, a nedavno sam otrkila polimernu glinu od koje se mogu napraviti sjajne stvari. naravno treba vremena kojeg ja imam jako, jako malo. volela bihda mogu malo vise da se posvetim tome.
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  3. #3

    Odgovor: Izrada nakita

    dnevnikjedneperle.com
    Ovde mozes saznati nesto vise na temu izrada nakita (mustre, kako da, ostali korisni saveti) Probaj da radis sa perlicama. Materijal nije skup, a uz malo maste mozes svasta da napravis od njih:p

Slične teme

  1. Izrada varalica za pecanje
    Autor Lady S u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.12.2007, 22:53
  2. Izrada rama za slike
    Autor Lady S u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.03.2007, 02:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •