Izgubljeno/nađeno
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Izgubljeno/nađeno

    Šta sve sve u životu izgubili/našli.? Materijalno i nematerijalno?
    Novac, nakit, telefon, žiFce...

    Moj najtraumatičniji gubitak je bio kada sam izgubila dete
    Imao je oko 3 godine i netsao u prepunom gradu...ta dva sata ću pamtiti zanavek.

    Našla jednom davno, kada sam bila mala, novčanicu od "konja". Pohvalila se komšinici i ova je rekla da je njena i uzela mi je...
    Bilo još tu koječega, setiću se ...
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #2

    Odgovor: Izgubljeno/nađeno

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Našla jednom davno, kada sam bila mala, novčanicu od "konja". Pohvalila se komšinici i ova je rekla da je njena i uzela mi je...
    ..



    pa jok,kazace:Uzmi!

    ja....ja sam gubila ljude uglavnom
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    Odgovor: Izgubljeno/nađeno

    izgubio je i nasao posle trinaest godina . opet je izgubio . bice da je ljude lakse gubiti nego stvari .
    / ili to tako meni ide /


    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #4

    Odgovor: Izgubljeno/nađeno

    Izgubila previše dragih ljudi za ovo "malo" godina što imam. Izgubila sam i osećaj da budem šokirana i potresena smrću, previše sam ih prevalila preko leđa.
    Našla radost u svojoj deci, ništa vrednije nisam posedovala, i neću, ali su oni pokretači mene same, svih mojih radosti.
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Izgubljeno/nađeno

    stalno nesto gubim..od kljuceva , telefona...detetA komada jedan...
    osim kljuceva , sve drugo sam pronasla .
    da, jednom sam se izgubila, i jos uvek se trazim.

  6. #6

    Odgovor: Izgubljeno/nađeno

    kao mala (tu do 5 godina) sam bila pravi tragač za zlatom..đe god bih se krenuli neki komad zlatnog nakita bih ošacovala..jednom je bila narukvica, drugi put lančić sa priveskom, a nemalo poslije toga i alke..
    a ja redovno, uz živce, gubim pare...kako i na koji način ne umijem da objasnim...
    i vjerovali ili ne, do sad mi se nekoliko puta desilo da izgubim - zagubim ČETKICU ZA ZUBE...Nađem je na totalno šesnim mjestima, ali kako se ja zanesem, pa je posijem tamo, stvarno ne umijem da objasnim...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #7

    Odgovor: Izgubljeno/nađeno

    Mislim da na forumu nema osobe koja ne zna koliko ja volim Tolkina, posebno Gospodara prstenova. Toliko sam jedno vreme o tome drobila da je komotno mogla posebna tema da se otvori o toj ljubavi
    Elem, pre neke tri godine sam imala momka koji mi je za rođendan kupio Prsten. Jeboteeee Srebrni Prsten, sa sve inskripcijom, i koji se nije nosio kao privezak, nego baš kao prsten. Obožavala sam ga i stalno sam ga nosila. Skidala sam ga samo kad kvasim ruke i kad igram folklor, jer bi mi prsti tada toliko natekli da bi jednom morali prst zajedno sa prstenom da mi odseku da bih mogla da ga skinem. Ako sam neki poklon volela, my precious sam volela.
    E sad, kad bih npr. kuvala, obavezno sam skidala prsten pošto su mi ruke vazda bile mokre, i neretko bih prsten zaboravljala dole u kujni, ali bi ga neko video i stavio u ćasu gde bih ga ja pronalazila. E pa, jednom prilikom sam ga skinula, ne znam ni kad ni gde i mog prstena odavno nema Ne znam da li sam ga skinula tokom tuširanja pa ga nisam vratila, da li je jednostavno ostao dole u kujni pa ne mogu godinama već da ga nađem, da li sam moooožda omašila tašnu kad sam ga ubacivala u nju pre probe folklora.. Ne znam, jednostavno.
    Ne znam da li mi ijedna stvar više nedostaje nego ta. Sad imam prsten od nerđajućeg čelika ili tako nešto, nosi se kao privezak i često ga nosim, ali to nije to
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Berza filmova - izgubljeno/nadjeno
    Autor kissigirl u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 26.12.2013, 20:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •