Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku

    Cisto ako nisi ukecala momenat pa da ponovimo gradivo pa da i ti batalis generalizovanje.
    Ono što ti nisi uhvatila,je razmak moje poslednje rečenice od gornjeg dela teksta,te se on ne odnosi na
    deo upućen tebi,čisto informativno.

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Da erotičnost nema nužno veze s'pameću, pokazuje činjenica da Merlin Monro i dan danas važi za
    sinonim ženske erotičnosti za kojom su uzdisali muškarci širom planete,za njenim izgledom a ne onim što je imala tj.nemala u glavi.
    ..kao što se da primetiti ,nigde ne pominjem da je dotična glupa.
    M.M. je pomenuta radi slikovitijeg pojašnjavanja šta ustvari predstavlja erotičnost neke osobe.
    Isto tako sam mogla navesti i Džek Nikolsona,koji nit' je lep a nit' zgodan a opet zrači erotičnošću.
    Erotičnost pre svega predstavlja spoljni prikaz...a da bi to se to prezentovalo,osoba treba da poseduje
    određen šarm i energiju.
    Potpuno je nebitno da li je tema o kupusu,Kosovu ili o krevetu,bitan je način na koji se nešto
    saopštava.
    Ima li u svemu tome žara ili samo tek pomalo tinja.
    Eh, da je Šerlok Holms živ,šta bi svašta imao da nam saopšti
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #17

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Ova tema lagano, a kako sam s početka i pretpostavila, poprima ton teme koja već postoji na forumu...a tiče se forumske intuitivnosti (ok, ta tema je šira...ova bi joj bila nenakI podskup).
    Evo, na pr. meni se kaziVa da...recimo Slavkos spava u pidŽami čiji gornji deo podseća na košulju (sa sve džepićem na levom grudU) u nekokim braonkastim (krem) tonovima na svetlijoj podlozi...i uredno papuče/tihotapCe ostavlja kraj kreveta...što mi nije nimalo erotično...ali...opet spada u domen moje intuicije...može biti i ne mora
    No, da odgovorim na temu...ja nUmem na osnovu pisanija na forumu da zaključim čiji su i koliki erotski dometi...a i, iskreno, ne zanima me baš preterano
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #18

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    a i, iskreno, ne zanima me baš preterano
    Mene takođe ne interesuje da li je neko koga čitam sexy ili ne.
    Možda je ta doza erotičnosti više u želji onog koji čita da je nađe u tuđim postovima (što me uvek seti na moju drugaricu-hipohondra koja kad god umisli da joj je nešto i prečekića ispred ordinacija, bogami nešto i nađe, najčešće ne ono što je tražila).
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #19

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Mislio sam da na ovoj temi neću pisati ali me koleginice opisale pa reko red je i da se ja oglasim.
    Ja na osnovu pisanja ne mogu da otkrijem nečiju erotičnost. Ne mislim da je to nemoguće i da to neko ne može ali ja eto ne mogu, pokušao jesam ali sam svaki put promašio. Bilo je tu nekada forumaša koji su u otkrivanju erotičnosti iz pisanja drugih članova bili ne pogrešivi.
    Mislim da me je ANIBAS jako dobro procenila, ne samo po pisanju o meni na ovoj temi nego uopšte od kada kuckamo.
    Leptirić je promašila oblik gornjeg dela pidžame, ne nosim košulje ni pidžame u tom obliku, pogodila je boju i dezen jedne od mojih pidžama, voleo bi i da su mi tihotapkalice uvek pored kreveta kao što je ona pretpostavila ali nisu, njih svako jutro vijam po sobi.
    Dakle, uprkos tome što se mnogi trude da o sebi pišu, ne kakvi jesu, nego kakvi bi želeli da budu, verujem da postoje osobe koje ih mogu pročitati kakvi u stvari i jesu, samim tim mogu da otkriju njihovu (ne)erotičnost.

  5. #20

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Ne znam ko je erotičan, ali mogu da provalim ko je nedojeban, ali i to je skroz ok.
    biti nedojeban je sindrom modernog vremena, ali, negde sam gledao neku emisiju, pa kaže: Nekim ženama je dovoljno da budu oprašene pet puta godišnje, jer su toliki njihovi apetiti, a nekima je potreba veća, pa bi ih trebalo servisirati dnevno nekoliko puta.

    Elem, zajebe se forumski baja, pa se predstavi kao ultragigamega jebač, a ono naleti na ovu iz druge kategorije. Kako namiriti potrebe svakodnevne, a on tužan, npr može jednom mesečno, pa je onda ostavi jer ta gospoJica ne otkucava redovno busplus karticu, npr.

    Onda, mane se ćorava posla i pređe na poeziju i bog ga veselio.

    Svi su erotični u onoj meri u kojoj onaj koji ih čita to želi da vidi, a ne u kojoj meri taj neko želi sebe da prikaže, i tako.

    Ukinuti internet i neće biti nedojebanih, moraće ljudi i žene da traže na ulici, u komšiluku, u prodavnici, u tramvaju nekoga koga bi oprašili/ ko bi njih oprašio, ovako je sve šarena laža, kao sve je tu, a u stvari nije.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #21

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Kakve veze ima erotičnost sa stilom pisanja? Ako je ovo način komuniciranja i iznošenja mišljenja, kao jedini vid komunikacije (jer je virtuelno), ne vidim kome bi padalo na pamet da tumači ono što napišem i moju erotičnost. Nebuloze.
    Borhes je pisao za medalju, pa nije bio vrh vrhova. Jedva da se i oženio pod stare dane.
    Avatari mogu tu i tamo da kažu ponešto o forumašima i to mi je ok.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #22

    Odgovor: Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam ko je erotičan, ali mogu da provalim ko je nedojeban...

    Elem, zajebe se forumski baja, pa se predstavi kao ultragigamega jebač, a ono naleti na ovu iz druge kategorije. Kako namiriti potrebe svakodnevne, a on tužan, npr može jednom mesečno, pa je onda ostavi jer ta gospoJica ne otkucava redovno busplus karticu, npr.
    Aha...ali ima jedna gora solucija...ni jedan se forumski baja ne zaJebe...a ona...kao iz Lalovićeve poslednje oaze...ona ptica...što je svila gnezdo i sve je serveTe...ali Jok konzumenata....
    I onda "strada" vasceli forumski svet od neHebice i frustracija...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 20:19
  2. Kad biste mogli (raz)otkriti jednu misteriju..!?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 07.08.2015, 20:37
  3. Religija/stil života
    Autor psssst u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 27.10.2010, 06:02
  4. Disleksija i disgrafija, poremećaji čitanja i pisanja
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.04.2009, 19:50
  5. Vaš lični stil
    Autor Lady S u forumu Moda
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 19.12.2008, 18:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •