DNK analiza očinstva
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    DNK analiza očinstva

    Proteklih godina se sve vise rade DNK analize ocinstva.Rezultati su porazavajuci.DNK centar je skoro objavio podatak,moze se naci na internetu,svaki treci muskarac nije otac.

    Pri interpretaciji ovih statistika ne smemo zaboraviti da se one odnose na osobe koje već imaju neki razlog da sumnjaju u svoje očinstvo, pa stoga i dolaze na testiranje”, kazao je Stojković, dodajući da je u opštoj populaciji taj broj znatno manji i iznosi oko 10 odsto.


    http://www.politika....je-otac.lt.html

    -Zamislite oca koji odgaja ceo zivot dete,ponosan na njega,kada sazna kako je obmanut.Ima li sta gore?Isto tako,kako je deci kada saznaju da tata nije tata...


    http://deksi5.wordpr...m/2012/10/30/5/


    U Ceskoj je predlozen zakon,ne znam da li je donet,da se zena koja uradi tako nesto uradi kazni zatvorom.

  2. #2

    Odgovor: DNK analiza ocinstva

    Kažnjavanje žene zatvorom u takvoj situaciji je apsolutno apsurdno. Poenta njenog robijanja bi bila šta? Možda pouka ostalim ženama da se ne drznu da urade što i ona. Totalna budalaština po meni.


    A što se obmanutih očeva tiče, nisam sigurna da bi takva situacija bila prijatna, ali kakva bi tačno osećanja imali u tim momentima ne znam i ne mogu da govorim iz tog muškog ugla. Ni deci ne bi bilo ništa lakše, ali stari ljudi umeju da kažu nije ti roditelj onaj koji te je stvorio već onaj koji te je očuvao.
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #3

    Odgovor: DNK analiza ocinstva

    Veoma škakljiva tema.

    Da se žena kazni zatvorskom kaznom je nehumano. Žena se može "kazniti" razvodom zato što je varala muža. Retko koji muškarac (njegov ego) bi "prešao preko toga" kao da se ništa nije desilo. Ko to može, svaka čast. Ja mislim da to ne bi mogao, 'bem li ga
    Naravno, postavlja se pitanje zašto je žena prevarila muža? Da li je muž varao ženu? .... itd.

    Zato pamet u glavu
    -----


    Nažalost, najviše će ispaštati onaj ko je najmanje kriv, a to je dete. Bedak

    Detetu ne uskraćivati ljubav, a majka mora da "plati" cenu neverstva (razvod braka iz oDma')

  4. #4

    Odgovor: DNK analiza ocinstva

    Ne znam sta da kazem.Samo cu reci da bi neka kazna za neverstvo trebalo uvesti samo ne zatvorom nego novcanom i to od 40 do 100 hiljada din. ne zavisno od toga jel musko ili zensko i dali je zaposleno ili nije.Pa muskarci i zene varajte pa kazne placajte.Mislim da na ovu bedu od zivota u kojoj u glavnom vecina zivi bi bacanje para bio nepotrban.
    Naravno kad bi me zena prevarila da nema tu sile da joj oprostim.A deci bi bilo mnogo tesko sto otkrivaju pravu istinu.
    Mislim da je posten razvod bolje nego varanje.

Slične teme

  1. Pesmoanaliza, analiza turbofolk pesama
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 16.09.2010, 18:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •