The Simpsons
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20

Tema: The Simpsons

  1. #1

    The Simpsons


    Da li ima osobe koja ih nije gledala? Ja sam bre zbog njih zavoleo Pink.

    Ko su vam omiljeni likovi i šta očekujete od filma koji će uskoro da se pojavi? Ja sam pesimista.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: The Simpsons

    Obozavam Simpsonove!!! Ne mogu ni jedan lik da izdvojim, zaista. Svi su me odusevili na svoj nacin.
    Od filma ne ocekujem nista, mislim da ce samo razocarati, ali zivi bili pa videli
    Evo, promenila sam potpis

  3. #3

    07 Odgovor: The Simpsons

    Citat Kunic kaže:

    Ko su vam omiljeni likovi i šta očekujete od filma koji će uskoro da se pojavi? Ja sam pesimista.

    Svi su mi dragi, svako na svoj način od Homera do Moa

    Od filma očekujem mnooogo, naravno, kada god sam očekivala upravo ''bum'', dešavalo se da se debelo razočaram..
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #4

    Odgovor: The Simpsons

    I ja obozavam Simpsonove ! Redovno sam gledala ! Svi su mi strava likovi, svako na svoj način ! A film, hmmm pa neočekujem baš nešto super strava ali videćemo...

  5. #5

    Odgovor: The Simpsons

    Sinoc sam odgledao najavu za film koji treba da izadje 2007.Homer na saonicama koje vuku psi,odrao sam se od smeha Ma film ima da razbije,100% sigurica Inace,na jednom od kanala postoji emisija gde svake nedelje dovedu poznatog glumca i onda mu svrljaju po karijeri.Moja najomiljenija epizoda je bilo gostovanje glumaca koji daju glasove nasim omiljenim junacima.Homer for president
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  6. #6

    Odgovor: The Simpsons

    najbolja crtana serija ikad,mislim da vise nista nije potrebno reci....
    UM caruje,SNAGA klade valja

  7. #7

    Odgovor: The Simpsons

    Jooooj obozavam ih!!! Bart mi je najbolji od svih, sa svim njegovim smicalicama i provalama. Mada u sustini svi su zanimljivi na svoj nacim.
    Misljenje je ko i dupe...svako ima svoje.

  8. #8

    Odgovor: The Simpsons

    Kažu da su Simpsons-i crtani za odrasle, a ja lično mislim da je to crtani za sve, valjda zato što se radi o porodici, gde su sve ljudske osobine zastupljene i malo pojačane, svakako crtani pun humora.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  9. #9

  10. #10

    Odgovor: The Simpsons

    Šesnaest mesta u SAD koja se zovu Springfild, pozvana su da se takmiče da u njima bude sniman prvi film o porodici Simpson, čije snimanje treba da počne u julu, saopštila je kompanija 20th Century Fox.
    Predstavnik kompanije je saopštio da je pozvano 16 Springfilda, od Oregona, do Masačusetsa.
    Foks će odabrati pobednika pošto pregleda kratke filmove o svakom od gradova, u kojem bi mogla da se smesti priča o kultnoj američkoj televizijskoj porodici.
    Crtana serija je ove godine u 18. sezoni prikazivanja.
    U seriji, Springfild u kojem žive Homer, Mardž, Bart i ostali, ima nuklearnu centralu i nekoliko zatvora.

    (Beta)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #11

    Odgovor: The Simpsons


    redovno ih pratim preko satelitske na cnbc-e
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #12

    Odgovor: The Simpsons

    Obožavam Simpsonove, genijalci su . Mislim da mi je od svih likova najdraži Homer, čije mi provale najčešće nateraju suze na oči
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  13. #13

    Odgovor: The Simpsons

    svidja mi se sto humor Simpsonovih nije "klasican", i veoma se razlikuje od drugih humoristickih mini-serija!
    neunistiva zlojebaba!

  14. #14

    Odgovor: The Simpsons

    Simpsonovi su, uz Porodicu Kremenko, najbolji crtani film koji sam gledao. To su crtani filmovi za uzrast od 3 do 133. Jednostavno me ostavljaju bez teksta. Često se moj brat i ja podsećamo pojedinih scena iz serije i uvek se dobro nasmejemo.

  15. #15

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. The Simpsons movie
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.10.2007, 16:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •