Arapska Vojvodina - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Arapska Vojvodina

    Нема теме на којој се неће појавити неки нови члан и тврдити да је баш та појава разлог за "само наш парламент и нашу владу"... искачу ко печурке после кише.

    Не знам колико је ова одлука добра, али сигурно о томе нећу слушати оне који вриште како се "продаје наша дедовина", а неће да раде земљу већ хоће фотеље у Новом Саду...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #17

    Odgovor: Arapska Vojvodina

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не знам колико је ова одлука добра, али сигурно о томе нећу слушати оне који вриште како се "продаје наша дедовина", а неће да раде земљу већ хоће фотеље у Новом Саду...
    Ti mozda i ne znas ali ja znam, jer ti i nisi toliko vezan za zemlju ( vojvodjansku ) kao ja na primer ,
    sto mi i samo ime kaze ,
    ali me cudi da ne dignes svoj glas protesta , kao patriota , kao neko ko voli ovu zemlju ,
    pa da napises neku parolu ili grafit , recimo ovakav,: "" ne damo ni pedalj zemlje ove strancima !"".
    jer u pitanju je otcepljenje dela teritorije , narusavanje njenog teritorijalnog integriteta i suvereniteta , kako bi rekao Vuk Jeremic ,
    promoter i nasa dika u UN , vrsni poznavalac mjuzike nase
    i covek koji zna napraviti odabir pesama na pravom mestu u pravom trenutku.


    E .....ni patriote nisu vise ono sto su nekad bile.
    Nisu.



    Tko zna da li su ikad i bile ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  3. #18

    Odgovor: Arapska Vojvodina

    Imamo vec jedan takav vrlo poznat scenario koji se zove - zariste na Kosovu. Srbi su prodavali njivu po njivu komad po komad zemlje i cija je sad to teritorija, zove se da je Srpaka a ustvari cija je. Sada su se Srbi setili da Kosovo zovu Sveta Srpska zemlja, prekasno je sada, svrsen cin.
    Zasto UA Emirati imaju zakon koji ne dozvoljava stranicima da kupuju njihovu zemlju i da budu vlasnici nekretnina, zar su oni blesavi a mi pametni pa prodajemo svoje na vecito. Mi eto pametni pa prodajemo a oni eto slucajno naisli pa samo kupuju.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 09:18
  2. State of VOJVODINA ?
    Autor Zlatni mis u forumu Politika
    Odgovora: 1299
    Poslednja poruka: 24.10.2015, 19:05
  3. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 08:51
  4. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 11:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •