Proizvoljna titula
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Proizvoljna titula

    Članovi koji napišu više od 500 poruka na forumu i da su registrovani minimum 365 dana na sajtu VojvodinaCafe, od danas imaju mogućnost da u svom profilu (Podešavanje profila) podese proizvoljnu titulu koja će im stajati pored (ispod) korisničkog imena.

    Maksimalna dužina titule iznosi 20 karaktera.

    Zamolio bih članove da titula ne bude vulgarna, provokativna i sl. jer će im u tom slučaju biti obrisana, a verovatno će snositi i još neke posledice.

    Ukoliko ispunite gore navedene uslove, a i dalje ne možete da podesite titulu, sačekajte 30 minuta, koliko je potrebno da se podaci ažuriraju. Ako pak i nakon toga nemate mogućnost, u nastavku teme iznesite problem.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: Proizvoljna titula

    E pa zasto sad ja ne mogu da unesem proizvoljnu titulu?

  3. #3

    Odgovor: Proizvoljna titula

    Ja vidim da možeš.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Proizvoljna titula

    Sad mogu,ali nisam mogao...

  5. #5

    Odgovor: Proizvoljna titula

    U početnom postu, koji si pročitao pretpostavljam, piše sve.
    Još je i boldovano koliko se sećam.
    Sačekajte 30 minuta jer je ponekad potrebno toliko da se podaci osveže (to mu dođe onaj refresh koji pravi program) pa onda pitajte sve ono u šta ste sigurni da ne može.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Proizvoljna titula

    udji u moj profil i sa leve strane imash korisinichki panel klikni na promenu lichnih podataka i tu se nalazi u sredini infromacije po izboru prva je proizvoljna titula i tu ukucaj shta hocesh

  7. #7

    Odgovor: Proizvoljna titula

    klik na "promenu ličnih podataka"

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...do=editprofile

    ako ne vidiš opciju za promenu titule
    moraćeš da sačekaš nekog od administratora
    oće da pobrljavi nalog kada si član meseca

  8. #8

    Odgovor: Proizvoljna titula

    Verovatno se zagubila opcija prilikom promene interfejsa ili sam ja slep ali...registrujem da već danima mnogi od nas imaju samo inicijalnu titulu (tipa starosedelac, bećar..) a da su one koje smo imali nestale. E sad..nigde ne nađoh opciju upisivanja titule ali videh da Biliverka je starosedelac iako je bila STUPID WOMAN ali Isahara ima HIPIŠIZIK METAFIZIK.
    Može upustvo za korekciju?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #9

    Odgovor: Proizvoljna titula

    Klik na korisnički panel, sa leve strane imaš opciju Podešavanje ličnih podataka i tu ćeš već naći, odma' drugo po redu posle osnovnih podataka.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #10

    Odgovor: Proizvoljna titula

    Ne, jednostavno NEMA opcije za titulu!!!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #11

    Odgovor: Proizvoljna titula

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Verovatno se zagubila opcija prilikom promene interfejsa ili sam ja slep ali...registrujem da već danima mnogi od nas imaju samo inicijalnu titulu (tipa starosedelac, bećar..) a da su one koje smo imali nestale. E sad..nigde ne nađoh opciju upisivanja titule ali videh da Biliverka je starosedelac iako je bila STUPID WOMAN ali Isahara ima HIPIŠIZIK METAFIZIK.
    Može upustvo za korekciju?
    Sorry moja greška. Sada je sve ok, uradi kako je Starsica objasnila. Menjao sam neke stvari i u brzini prevideo da greškom nisam uključio tu opciju.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  12. #12

    Odgovor: Proizvoljna titula

    Gazda, hvala na trudu! Znao sam ja da u silnom tumbanju svega mora nešto i da se zaboravi pogotovo što ima mali milion važnijih stvari .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •