MP3 plejer? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19

Tema: MP3 plejer?

  1. #16

    Odgovor: MP3 plejer?



    eve ga moj... iPod video 30 Gb... kako stvari stoje nikada mu necu napuniti memoriju ... imam tek 8 iljadarki pjesama, 3 filma i nekoliko slicica... nije da nije fina stvarcica i svakako da mi uskracuje vreme svakodnevno, prosto ne znam sta bih bez njega... aliiii ponekad zna da iznervira svo ono drndanje preko itunes
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #17

    Odgovor: MP3 plejer?

    Ako ima glupljeg player-a od iPod-a
    iPod je kombinacija genijalnosti Apple-ovog marketinga i povodljivosti trzhishta
    Da se razumijemo, nije iPod losh, ali je precjenjen i preskup za ono shto nudi. Nechu da kazhem da nije lak za korishchenje, ali je neintuitivan i tezhi za korishchenje od vechine drugih player-a. Ali eto, to malo govno postade popularno radi gore navedenog razloga... Neche on josh dugo
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  3. #18

    Odgovor: MP3 plejer?

    Moj mp3 player izgleda ovako:

    Blueberry Cat 1GB
    (MP3 MP4 WMA JPEG FM GAMES) USB 2.0
    Proizvođač: Blueberry
    Stara cena: 5.250,00
    Cena: 4.990,00
    Info: 1GB memorije
    FM radio
    Snimanje glasa
    1.5 " LCD ekran u boji
    Litijumsko-jonska baterija
    Podržani formati

  4. #19

    Odgovor: MP3 plejer?



    RockBox je operativni sistem za iPod, SanDisk i jos mnogo drugih mp3 player-a. Tako da ako nekom iPod nije intuitivan (kao meni), onda instaliras RockBox koji ima gomilu skinove, a mozes i sam da ih pravis, i naravno mnogo je intuitivniji.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •