Šta su nam sve pojeli... - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 38
  1. #16

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Pojeli bas i nisu ,al zato su izgrizli sve i svasta.
    Kad su bili mali izgrizli su...
    Pocev od papuca ,cipela pa sve do krparica u kuci...
    O njihovim krparama necu ni da pisem , sve su ko sa ruskog fronta da su stigle.
    Sad su stvari drugacije , glockaju svoje krparice ,sta im to znaci necu nikad otkriti umesto da grickaju koskice...
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  2. #17

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    moj Chipsy voli da rastrgne metlu..onu korovnjachu...to mu je poslastica...
    inache pokida sve shto je plastichno..cvece i odecu ne dira..
    imao je fazu kad je bio mali da mi mazne neki vesh dok ga kachim...
    a najvole da naskache na tatinu hoklicu..spretno je okrene na stranu i navali na nogicu..
    vidim da ju tata sada sklanja posle upotrebe...a chipsy tuzan
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #18

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Pojeli su mi cvece,evo bas danas iz 'kamenjara' koji sam prekljuce napravila Obojica su dobili po ...nemoguci su
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #19

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Onaj rotvajler je kod keve i ćeleta pojeo kablovsku i stočić za kafu (izrezbario, pravilnije će biti)
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #20

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Prve jagode, maline, mandarine....
    Daljinski upravljac...Probudili me "Partibrejkersi", a moj kuca zvace daljinski od linije
    NEDJO KOSTIC FAN CLUB


  6. #21

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Krenem ja jutros u voznju biciklom, penjem se na bicikli, kad ono ....NEMA MI POLA PEDALE !!!!!! Nema mi pola rucice od kocnice Izjelice..Gizmo nije 100 % nego ovaj mali ....ma to je pubertetlija tvrdoglava. Samo da ga navatam na delu, bice
    Poruku je izmenio silvia, 27.02.2008 u 22:16
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #22

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Malog patuljka, koji stoji u baštici
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #23

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Imam retriverku od 5 meseci. Trenutno spava sa velikim plišanim medvedom i njega uopšte ne grize - bukvalno ga koristi kao jastuk, ali je zato pre neki dan velikoj lutki (bebi, koju smo joj, takođe, dali) otkinula ruku od plastike i počela da izvlači vateno punjenje iz tela. Bože, koliko joj je to bilo slatko za žvakanje. Uplašila sam se da će se udaviti i expresno bacila lutku.

  9. #24

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    verovali ili ne,mobilni telefon!!! ...ispao mi iz džepa pa sam ga kasnije našao u njihovim ustima u delovima... mnogo je,bre!
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  10. #25

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Nasa pokojna bretonka, zvana baba Aska, koja je pozivela preko 15 godina i bila neobicno jeshan pas, pojela je u detinjstvu celu moju crnu koznu rukavicu i - nije joj nista bilo. Ostala je ridja, bez crnih tufni, hi, hi. Sadasnja kuca Leia, setterka, oglodala je nogu od stolice u trpezariji, pojela drvenu hvataljku od ladice na sekreteru, ali takodje u mladosti dok je menjala zube. Psi posle godinu dana starosti ne diraju predmete, ako ih vaspitate.

  11. #26

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Nabrojat cu samo "uspijehe" od proslog tjedna da ne duljim previse. Dakle:
    drveni rezbareni drzac za svijece, telefonski imenik (zute stranice), kuhinjsku krpu, jednu papucu i jednu sandalu (imam vec mali ormaric pun bezparnih cipela, ali nekako uvijek pogodi lijevu), ravnalo, vekericu i danasnji trofej - digitron. Izgleda joj trend ide u smijeru elektronike pa ako me odjednom nebude na forumu znate da je ovo moje tele eventualno online. Odaziva se na Gracie.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #27

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Pa najvise vole metle,pojeli su jednu veliku i jednu malu ( rascupali ih),plasticnu lopaticu,svezanj starih novina,kanister u kom sam drzala benzin od deset litara, otirac od konopcanekoliko plahti koje su ih uzasno iritirale vijorenjem na vetru( sta imaju da se suse) i par cipela koje su bile komsinicine

  13. #28

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Imala pretproslog leta rusku plavu macu (Galu) i precvikala mi punjac za mobilni....

    A moja arica....mi pokidala lancic, unistila 2 majice i jedan dzemper....
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #29

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Ovih dana muku mucim sa njima.
    Primamljivo im je sve sto im branim,kad viknem da ostave neku stvar,
    oni pokunjeno legnu u blizinu i strpljivo cekaju da mi vide ledja
    Ovih dana sam ostala bez bukvalno svih kucnih papuca, ostala mi jedna leva crvena i desna bela, od ostalih ni traga.
    Prisunjaju se nekako u hodnik, zgrabe zubicima papuce i bez
    Onda se sakriju i nema ni njih ni papuca.
    Lunji je osobito primamljivo cvece, svaki koji je mogla da dohvati je gricnula ili ga bar ostetila za koji list,danima sam je upozoravala,ali ona kao da se sve vise inatila.
    Danas sam je malo lupila po njusci, jer me je toliko iznervirala, sve mi je Adame po dvoristu porusila, ceo dan me je izbegavala, zavukavsi se u kucicu nije htela ni hranu da proba,bas mi je bilo zao.
    Odnesem joj onu crvenu levu papucu i eh radosti

  15. #30

    Odgovor: Šta su nam sve pojeli...

    Moj štenac ima 3,5 meseca i trenutno 28 kg..preko dana je u boksu, a boks joj je pola dvorišta, a noću je puštam..pre nego je pustim, moram da sklonim sve što može da se skloni jer ona jede redom sve na šta naleti..

    par puta mi je skinula veš sa žice, do jutra su ostale samo froncle..od obuće mi fali troje papuča i jedne zimske cipele, ostali samo đonovi..pojela je i dva autića, igračkice koje je moja ćerka zaboravila i pet lopti, raznih..
    pre neki dan je neki poznanik ostavio bicikl kod nas, bukvalno ga je demolirala..
    gde god vidi zemlju, kopa rupe, duboke..guli koru s drveta i posle je melje, a trava joj je poseban merak..ponekad mi se čini da pase..
    ogrlice protiv krpelja pokida 15 min posle postavljanja, danas sam joj kupila petu..

    ali mnogo volim moju Nanu..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •