Plus size manekenke
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Plus size manekenke

    Dvoumila sam se da li da uopste postavim temu, ali me je zaitrigiralo ono sto sam procitala danas.

    Blic Online | Lepe, oble i srećne: Top 10 XXL manekenki

    Danas postoje dva extrema, nevezano za modnu industriju. Ili si anoreksicna/an ili si pregojazna/an. Ideal je mrsavost, sto se danas mesa sa anoreksijom. Necu da idem unazad, znate svi sta su ranije bili ideali lepote, ali nije to tema ovde.
    Vagajuci izmedju dva extrema, jako je tesko dostici "idealan" izgled jer ljudi zaboravljaju da je za takav izgled ishrana bitnija od izgladnjivanja ili prejedanja.

    Ne pitam sta je lepse za oko, vezano za ovu temu, nego kakav je vas stav oko XXL manekenki (iako ovo u clanku nisu XXL manekenke, ali dobro).
    I dodatno pitanje. Sta za vas predstavljaju obline?
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Plus size manekenke

    Pozdravljam.

    Jedino što može da mi zasmeta u čitavoj priči, jesu za moj ukus nesuvisli komentari tipa:
    ''Pogledaj je, kakva je, kako joj stoji ovo, ili ono...''

    Obline?
    Stvar ukusa.


    I dalje smatram da mini suknju , pa bila ona i XXL veličine,
    ne nosi dupe,
    već glava
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #3

    Odgovor: Plus size manekenke

    Mislim da si ovo pitanje trebala da plasiraš na muškom kutku (ili kaVani, kako već).
    Ipak su cenjena gospoda najkompetentnija da se izraze povodom afiniteta (i definicije, naravno subjektivne) ženskih oblina.
    Mi samo možemo naše da poturamo kao "idealne"

    Ne bih se složila da danas postoje samo ta dva extrema. Postoji i "nešto između" koje više naginje jednom ili drugom...
    Samo nešto razmišljam...i čini mi se da upravo ta dva ekstrema su i najzadovoljniji (ne pričam tu sa stanovista zdravstva, već psihe)...dok ostale bi uvek nešto da, ipak, ako može, malo promene...
    Slažem se da nije važno šta nosiš već kako sve to izneseš.

    Što se izbora manekenki tiče (jer to je početna tema)...po meni je normalno da ih bude svih prifila građe...jer industrija treba da obuhvati sve aspekte i sve potrošače...pa ko se gde pronađe...

    p.s. i za kraj moram da priznam...da mi je prijatnije videti reklamu sa ženom koja je normalne građe nego sa nekim extremom (ma koji god bio)...a može da deluje i stimulativno...
    Budi pametan i pravi se lud

Slične teme

  1. Najzgodnije žene (glumice, manekenke...)
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 189
    Poslednja poruka: 09.01.2011, 18:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •