Prvi glas Srbije - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 92
  1. #16

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Pratim i ove godine "Prvi glas Srbije"

    Nekako mi ova Aleksandra bolja u žiriju od one Lene (ne mislim fizički ... mada ). Aleksandra ih okrpi i kaže im realno stanje stvari dok se Lena, uglavnom, ustručavala da ih ne bi povredila. Ne razumem jedino one likove koji dolaze a ne znaju ni da odrecituju pesme "koje su spremili", a kamoli da ubodu intonaciju. Što reče Meggy "mene bio blam da slušam". I mene bio

    Ono što sam primetio u prošlom, a i u ovom serijalu je da ima mnooogo jezivo samouverenih likova bez pokrića. Što bi rekao Vlado, to je "very scary"

    E, da ... Što se prošlog serijala tiče ... nadam se da će Davor Jovanović srediti sinuse, inače se neće leba najesti od pevanja (na koncertu pet pesama u nizu ako otpeva, plafon)
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Ono što sam primetio u prošlom, a i u ovom serijalu je da ima mnooogo jezivo samouverenih likova bez pokrića. Što bi rekao Vlado, to je "very scary"
    Meni ti ljudi nikad nisu bili jasni, a posebno njihovi prijatelji koji ih podržavaju? pa bar oni treba da im kažu da jednostavno nisu nadareni za pevanje i da nemaju sluha

    Btw ova devojka je kvalitet, ona ima sluh, glas...svaka joj čast

    Prvi glas Srbije 2012 #3 - Nevena Božović - YouTube

    A ovaj momka mi je taaako simpatičan

    Prvi Glas Srbije 2.sezona 1.epizoda - 3.deo - YouTube

    Toliko pozitivne energije u jednoj osobi Milina je gledati

    Prvi glas Srbije 2012 #1 - Jovana Živković - YouTube
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Večerašnja epizoda je baš bila superiška...
    Toliko talenata
    A i oni koji su ispali (propali) su bili simpatični (sem one cure iz Niša ).
    Jako mi se svideo prvi momak (onaj rudar) i još bi bolje bilo da je uzeo neku pesmu od Tošeta, naginje ka njemu.
    Ok, onaj što je završio solo pevanje..nema se tu šta reći
    Jedino mi nije jasno što su se oduševili onom malom sa Avlijama.
    A dobar je bio i onaj "Nemojte čika Vlado, koliko ste puta bili u Inđiji"
    Ali favorit večeri, najjači utisak, iako nije prošao daalje, je onaj momak što hoće da upiše glumu. Jako pozitivno, duhovito, harizmatično stvorenje. Da se jaaaaaa pitam, ko što se ne pitam, pustila bih ga dalje...pa mogao je prošle godine onaj Danilo (rege) da se krevelji...što ne bi i ovaj malo nas zabavljao...
    Da i devojka iz Pazara
    Sve u svemu najbolja epizoda do sada
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Odgledah veceras.


    Tijana iz Nisa sto "zavodi pevanjem" je fakat jedna uspaljena balavica i skroz iritirajuca pojava, al' mislim da su bili malo preostri kad su je okarakterisali kao nekog ko ne zna da peva. Devojka je pocela previsoko, shvatila to kad je dosla do refrena i sta sad? Smak sveta?


    Onaj Janko, kosijaner sa gitarom je ultra zabavan i harizmatican lik, steta sto bez instrumenta menja tonalitete k'o carape.
    Simpa su bile ona Snezana iz Novog Pazara i ona devojcica od 15 godina


    Stefan iz Nisa. "Moj zivot je pevanje i teretana" "Volim svoje telo i mislim da stalno mogu da imam neke izmene na njemu". Super, izmenjuj telo, al' nemoj vise da pevas, ljubim te


    Darko iz Indjije koji "ima fan grupu" i zeli da odusevi ziri "da ostanu bez takta" pevao je Toseta. Mislim, trudio se, nije da nije. Sjeb'o se sto "nije spavao celu noc, pa nije sacuvao glas". A onda kulminacija kad je trebalo d'upadne u rupu "Neeemojte, molim vas... Cika Vlado, bili ste u Indjiji toliko puta..."
    Lepo mi nije bilo dobro kol'ko sam se smejala



    A nesto najdivnije sto se moglo cuti, ne samo veceras, vec od pocetka ove sezone je "Unchained Melody" koju je otpevao Ivan Petrovic
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Zaboravih da kazem, ne mogu da docekam sledecu emisiju da vidim onog nesretnika sto je pev'o "KukaviCAAAAAA..."

    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Lik sa gitarom je harizmatičan, samo mislim da mu imitacija užasno ide, osim toga pokušava da imitira originalnu verziju pesme, što je loše, osim ako nisi toliko navežbao, a niko te nije lagao da si dobar, nego te još i kritikovali usput, pa onda vidiš gde si šupalj.

    Čika Vladin fan iz Inđije mi je favorit, plakao sam pola sata
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ivan Petrović jeste nešto naj čuveno do sada...ali...
    Ne znam koliko je fer da sa završenim solo pevanjem bude u istoj konkurenciji sa pumpadžijama, rudarima, kuvarima..
    Nemam pojma...po meni bi se to nekako trebalo razgraničiti...mada, opet...ni on nema posao...iako mislim da se nije školovao da bi bio pop/rock/šlager pevač već "nešto više"...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Bilo je i onih sto su zavrsili muzicku akademiju, magistrirali stavise, sviraju u filharmoniji i tvrde da su "apsolutni sluhisti", pa se nisu proslavili:


    Da ne kazem da onda ne bi trebalo da budu u istoj konkurenciji ni oni koji vec pevaju u nekim bendovima, jer imaju daleko vise iskustva od pocetnika
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Ok, znam za Mašu iz prošle sezone...ali njoj niko nije sporio sluh već glas (nije isto imati/nemati sluha i glasa).
    Žena završila violončelo i nije po difoltu sposobna i za pevanje (iako je ona to mislila ).
    Ova od pre dve emisije koja je tvrdila da ide na časove solo pevanja...pitanje je kod koga ide i da li to (debelo) plaća.
    Moj sin je išao u Melodijum...predškolska muzička radionica, da bi ona paralelno otvorila i individualne časove (pevanja, klavira, koječega). Misliš da bi ona, koja je po času uzimala 10 evra rekla nekoj da nema sluha i talenta...ma jok..
    A i "čika Vladooo" kolioko sam shvatila ima bend i nastupa u nekoj kafani...
    Ponavljam, po meni malčice nije fer prema ostalim takmičarima...ali to je moje mišljenje...
    A Ivan zaista ima božanski glas i šteta što mora da radi desete stvari a ne onu za koju se školovao.
    No, to ja naša reala...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Jeste,
    kao što je i za očekivati da najbolji neće da pobedi,
    i da će pobedu odneti takmičar sa najvećim brojem
    dobijenih sms-ova.

    Svaki od takmičara će da dobije medijsku pažnju,
    a ko će, i na koji način svojih 5' slave da iskoristi
    - vreme će da pokaže.
    Prošlogodišnji pobednik Davor je tipičan tezgaroš,
    (žao mi je ako grešim dušu)
    ali je imao svoju priču, način, prodornost, ''Vlajnu''..


    Takmičari imaju šansu, treba da je iskoriste.
    Mnogo je odricanja, kaljenja, suza i znoja,
    ali... to je estrada -
    ne znam kako bih je drugačije nazvala.


    Mogu samo da stavim potpise na postove koji su napisani
    povodom preksinoćne epizode.
    Ubedljivo je najbolja do sada.

    Izdvojila bih i Veljka, sa početka emisije,
    koji ''radi u rudniku'', od koga nisam očekivala ništa posebno.
    Prijatno me je iznenadio izborom pesme,
    koja je veoma teška za interpretaciju - ''K'o lijana''.

    Refren je otpevao vrhunski.
    Verujem da će da bude u jednoj od radionica,
    kada dođe vreme za njih.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Večerašnja je toliko bila zabaUna da je sam u celini i celost prespavala...
    Rudar je mAj favorit....ende....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    On je najveci Cecin fan, cak je i promuk'o k'o ona!



    Prvo sam gledala s nevericom, a posle nisam mogla da prestanem da se smejem. I vise mi uopste nije zao kad ovih troje pocnu da ih tovare


    Ostali 'nako... Ok je bila ona Sanja, samo ne razumem cemu prepricavanje njenog ljubavnog zivota i zalopojke na racun bivseg momka Ok su mi bili i Stefan Salt_Lake_City (ima jako lepu boju glasa) , ona plavusa (Marina, cini mi se) i onaj momak sto peva u Viva Vox horu, al' nije bas da sam pala na dupe zbog bilo koga od njih. Uglavnom, samodopadljivih je i ovog puta bilo za izvoz.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    E odavno se ne nasmejah na neki yt snimak kao na ovaj Hvala ti Meggy ulepšala si mi dan.
    Dodji janje kad se žito žanje



      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Mrzi me da komentarisem sve redom, mada i nema nesto narocito za komentarisanje, opet gomila nafuranih momaka i devojaka, punih samopouzdanja, a bez nekog posebnog povoda za to... A i ziri mi ide na onu stvar kad pocnu svima redom da govore da "treba da rade" - i onima koji su operisani od sluha, a i onima koji su vise nego dobri.
    Katarina Gardijan je odlicna, Marina koja je bila prosle godine takodje (ali to i nije neko iznenadjenje).

    Nego... zasto koji moj nisu pustili onog Dorijana? Decko je skroz ok otpevao. Razlog? Previse je slusao Gibonnija i previse zvuci kao on

    A ovonedeljni pacijent je
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Od večeras konačno imam svog favorita...Milica iz Herceg Novog.
    Kada sam čula famozno "solo pJevanje" pomislih...pi, još jedna u nizu..
    Kada je zapevala...naježila sam se.
    Po meni najbolji vokal ove, a bogUmi i prošle sezone.
    Žao mi je ako opet bude da gledaoci sms porukama odlučuju ko će da pobedi.

    Inače već mi pomalo muka ovih eliminacija, što kvazi pevača što žirija
    Jedva čekam da počne rad po grupama.
      Vrh

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glas razuma
    Autor Mish u forumu Psihologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.10.2015, 18:00
  2. Decentralizacija Srbije?
    Autor Shumadinac u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 13.10.2010, 21:05
  3. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44
  4. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •