Prvi glas Srbije - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 92 od ukupno 92
  1. #91

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Aleksandra Radović bira Mirni pesmu koja joj leži a Sari i Neveni uvale kosku (Kaliopi i Eurithmics ako se ne varam). Aleksandra, dok Mirna peva sva je ozarena i peva sa njom. Dok pevaju Nevena i Sara ima facu kao da su joj streljali najbližu rodbinu. Naravno, produkcija to revnosno prikazuje gledaocima koji "treba da glasaju"
    Maretova izjava je najblaže rečeno skandalozna. Kada je Sara ispala, "macan" je izjavio kako oni već znaju pobednika. Alo?! o čemu mi pričamo?
    To je sve već odlučeno par emisija ranije. Zašto su toliko providno gurali Mirnu, kada to njoj uopšte nije bilo ni potrebno, zato što peva dobro... to zna samo žiri
    Apsolutno se slažem sa ovim...kada je Nevena nastupala hvalili nekog Peđu (ili koga već) iz režije dok su na Mirnu onanisali...
    To da će Mirna biti "progurana" do kr(j)aja je bilo jasno onog trenutka kada je bila u duelu sa Saškom.
    Devojka OK peva ali je jedna od "mnogih"...ni po čemu specifična što se ne može reći za Sašku...pa i za Saru...Sara ima neki specifičan, irski glas, recimo kao pevačica The Cranberries i slažem se da je to much za zemlju Srbiju...

    Kod Nevene od samog početka mi se nije svidelo što ne peva "iz grla" već ga tera nekako "kroz nos".

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    I da, pitanje za 100.000 evra :" Da li se iko seća pobednika prošlog Prvog Grla Srbije?" ... ne pik guglanja

    Ne? Toliko o tome ... nije se svideo žiriju, izabrala ga je publika i zato ga je pojeo zaborav...

    Odvratno ...
    Ja se sećam (Davor Jovanović), čak i sa kim je biJo u duelu (Dunja Vujadinović...koja je sada Vladin prateći...a pevali Tinu Tarner i Erosa Razmacotija)...ali dobro, ja ionako pamtim svakojake gluposti...

    Inače i Davor se oglasio ovih dana...istekao mu jednogodišnji ugovor sa TV Prva (po kome mogu da nastupaju samo na toj televiziji i gde im oni dopuste), reće da pare nije nikakve dobio...a ni taj famozni CD...logično jer prva records se ni za godinu dana nije osnovala...a ako je do Vlade Georgijeva...pa bome načekaće se...jer i svoj album on izdaje, evo...11 godina
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  2. #92

    Odgovor: Prvi glas Srbije

    Nije da sam narocito tuzna sto taj Davor nije snimio cd
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Glas razuma
    Autor Mish u forumu Psihologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.10.2015, 18:00
  2. Decentralizacija Srbije?
    Autor Shumadinac u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 13.10.2010, 21:05
  3. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44
  4. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •