Gde počinje neverstvo? - Strana 3
Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 124
  1. #31

    Odgovor: Neverstvo?

    Ja mislim da je granica nevinog flerta i neverstva promenjiva i da zavisi od ozbiljnosti veze.

    Npr. Danas upoznam neku devojku i smuvamo se. Za nekoliko dana upoznam jos jednu koja mi se isto svidi. Trulo je propustiti sansu samo zato sto sam sa prvom devojkom u vezi citavih nekoliko dana. Kad upoznam i drugu onda vec mogu realno da izaberem koja je bolja za mene a da uvek pobedi ona koju sam prvu upoznao.

    Ali sa druge strane kada sa sa devojkom u vezi duze vreme i kad se slazemo onda cu ici samo do granice do koje znam da je necu povrediti.

    Na kraju krajeva ja sam uvek raspolozen za upoznavanje i zezanje podrazumevalo to samo pricu ili flert ili... Ali moje kocnice uvek rade i znam kada je dosta

  2. #32

    Odgovor: Neverstvo?

    Nisam vise sigurna,da li je neverstvo dobra ili losa stvar...Za sve sto se desava postoji razlog...
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #33

    Odgovor: Neverstvo?

    nisam do sad nikad prevarila decka.zasto bih nekoga varala i povredjivala ga ako ne moram?
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  4. #34

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Počinje u osecanjima...Onog trenutka kad partner poželi neku drugu...Bilo koji fizički kontakt, pa makar bio to i poljubac ako je on proizveo oluju osecanja...
    Svaki trenutak posvecen nekome drugom...svaki razgovor vodjen iza ledja...Sve je to prevara...

  5. #35

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Neverstvo pocinje tamo gde prestaje ljubav!
    Poruku je izmenio goldie, 20.03.2007 u 15:29 Razlog: nema potrebe za boldovanim slovima
    neunistiva zlojebaba!

  6. #36

    Gde počinje neverstvo?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Neverstvo pocinje tamo gde prestaje ljubav!
    Hm...mogu ti reci da pre sam i ja ovako mislila...ali sad znam da ovo definitivno ne mora da znači... Samo zato što prevara može nastati iz raznih razloga a jedan od njih može biti i čista glupost...radoznalost... Ako je ljubav jaka, ona nece prestati sa time...
    Svaka se rana da zaceliti...pa i ta ce...

  7. #37

    Odgovor: Neverstvo?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    ...ali ako postoji neko nezadovoljstvo u mojoj glavi, srcu...
    Da nekako se uvek podje od tog nezadovoljstva...Kao nešto mi je nedostajalo...Ili činjenice da čovek uvek sve što radi radi da bi zadovoljio neku svoju potrebu...
    A šta ako se desi da se imaš sve...i više nego dovoljno da budeš srecan i opet započinješ nešto površno sa trecom osobom... Jedino objašnjenje koje ja pronalazim je strah...Strah da ne ostaneš sam, strah od toga da si negde zarobljen...I to traje sve do trenutka kad ne shvatiš da je zatvor upravo taj dvostruki život koji se vodi...I da je on izvor nemira... To ne može biti sreca... To je kao otrov koji truje sve oko tebe...A širi se tako brzo...

  8. #38

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Neverstvo pocinje tamo gde prestaje ljubav!
    Ovaj citat mi se jako dopada!

    Ako nekoga volis, da li imas potrebu za nekim drugim?Mislim da ne bi trebalo!Ako pozelis nekoga drugoga, onda nesto nije kako treba u tvojoj vezi...i onda treba biti fer i prema toj osobi sa kojom si u vezi, i prema sebi...

    Jer...jedno je primetiti da neko dobro izgleda...ili da je na odredjeni nacin privlacna osoba...sarmantna, lepa, duhovita, zgodna i sl...i to je ok...Ali je potpuno druga stvar pozeleti tu osobu pored sebe...

    Kad si zaljubljen u nekoga...i kad nekoga volis...to je osecaj u stomaku koji ti ne da da jedes/spavas/radis/ucis...bez obzira na vreme koje je proslo...jedino se malo naviknes u medjuvremenu...(lep osecaj, rado ga se secam )...a ako pozelis neku drugu osobu...onda znaci da se tu nesto polako gubi...i pitanje je da li treba ostati sa nekim iz ciste navike i nekih uspomena...a da je to sve sto vam je ostalo..da se nove uspomene vise ne prave...i da sve polako bledi...i onda pronadjes sebe kroz 10 godina...i razmisljas...da si mozda unistio svoj zivot...i jos necije zivote... zato sto nisi imao hrabrosti da neke ocigledne stvari uradis u dvadeset i nekoj...

    I to me dovodi do zakljucka da se slazem da je sama zelja ili pomisao na nekoga drugoga sasvim dovoljno...

    A opet...ne znam odakle ona izreka "volim je, kao da je tudja" ...mozda i u tome ima nesto..ne znam
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  9. #39

    Odgovor: Neverstvo?

    se e ok..vazno e da se druzime
    I NOT perfect, but i CAN smile

  10. #40

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Koitus, moje misljenje...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  11. #41

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Gde neverstvo pocinje, hm, izuzetno tesko pitanje. Obican flert bez poljubaca I neceg viseg nije neverstvo ako ne traje predugo, ali je ozbiljna predfaza neverstva. Ako potraje duze vreme, to moze biti znak za preispitivanje sopstvene ljudskosti ka partneru, ali ga jos uvek ne smatram neverstvom, vec jednostavno psihickom slaboscu i nezreloscu partnera, da u zelji za promenama nadje nesto bolje . Posle krece prva faza neverstva-poljubci , a kasnije I ostalo, al obicno to posle kraceg vremena pukne. Nakon toga gotovo sigurno cete dobiti otvorena vrata ka izlazu (ako vam tej neko ima razmisljanje kao ja, a sazna za to), a posle vam ostaje za uspomenu griza savesti i uspomena da ste u tom periodu zaboravili sta znaci moral. Ona se pre svega sastoji iz izvesnog broja osecanja kao sto su osecanje stida zbog ucinjenog prekrsaja, osecanje prezira samog sebe i samoosude, osecanje nemira, strepnje,...Zato ako se vec zezate, zezajte se dok jos niste u vezi, a kad jeste, pamet u glavu, a moral i u srcu i u glavi.
    ...................

  12. #42

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Kod mene je to jako jednostavno...neverstvo pocinje cim se pomisli na neverstvo, znaci sama pomisao na to je vec neverstvo...mozda nije logicno ali treba malo razmisliti o tome sta se desava kad vec neko pomislja da prevari svog partnera....
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  13. #43

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Nema razlike izmedju "male" i "velike" prevare. Neverstvo je sve ono sto cinimo van znanja partnera, a sto bi partnera itekako povredilo da sazna. Flert, zelja, poljubac, dodir, sex... isto je.

  14. #44

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Код мене неверство обично почиње ту негде око 16.30, 17...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #45

    Odgovor: Gde počinje neverstvo?

    Pa čim se zagledaš u drugu ribu i pomisliš joj ...to što joj pomisliš..

Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Počinje treći serijal Farme
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 191
    Poslednja poruka: 06.01.2011, 15:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •