Istina u vezi
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Istina u vezi

    Dali reci partneru sve biti iskren ili mu precutati ponesto ? ja sam u vezi vec nekoliko godina ali u jednom momentu imala sam sex sa bivsim deckom, igrom slucaja nasli smo se na jednom prijemu dugo smo o svemu i svacemu pricali, (mada smo se dotad ponekad razmenili poneku poruku ili sreli u gradu i popricali ali to je bilo vrlo vrlo retko), i na kraju smo zavrsili u krevetu, shvatila sam da je to bio totalni promasaj i pokajala se zbog toga, on je posle zeleo da nastavimo gde smo stali ali ja nezelim niti mi pada na pamet, tome ima vise od godinu dana a mene to muci, priznala bih partneru nezelim da imam nista skriveno izmedju nas dvoje jel je on pazljiv voli me ali nisam sigurna kako bi odreagovao, nebih zelela da ga izgubim a opet nebih da skrivam nista od njega.

  2. #2

    Odgovor: Istina u vezi

    @sanjivica

    Zamisli da i tvoj dečko ima nešto što ti ne želi reći a velika je verovatnoća da je tako. Zato zaboravi jer, kada bi mu ispričala šta te muči (?!), ništa ne bi postigla osim mogućnosti da ti to kad-kad prebaci, a to bi za tebe bila veća mora, nego da sve zadržiš u sebi.

    Ne postoji čovek koji u sebi ne čuva neku tajnu. Kada bismo je nekome otkrili, to više ne bi bila tajna i zato je pustimo da "živi". Tajne se čuvaju a nikada ne "ubijaju".

  3. #3

    Odgovor: Istina u vezi

    Ja ne verujem u slucajan seks sa bivsim, ne verujem ni u "nisam znao/la sta radim" price, ne verujem ni da si rascistila sa bivsim cim mozes da se cujes/dopisujes/vidjas s njim i stosta drugo, ne verujem ni u te price da nekoga volis a kresnes se sa nekim drugim. Mislim, mozda ga i volis ali ga u svakom slucaju ne postujes.
    A sta ces da uradis posle svega, to je na tebi da odlucis, niko od nas ovde ne zna kako ti zelis da ti se zivot dalje odvija.


    Ne znam zasto, ali sad mi nesto pade na pamet ona mudros'
    No, you're not sorry you did it. You're sorry that I found out.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Istina u vezi

    ja sam u vezi vec nekoliko godina ali u jednom momentu imala sam sex sa bivsim deckom, igrom slucaja nasli smo se na jednom prijemu dugo smo o svemu i svacemu pricali
    I zapričali se, znam, dešava se

    shvatila sam da je to bio totalni promasaj i pokajala se zbog toga
    Barem si raskrstila sa samom sobom.


    priznala bih partneru ne zelim da imam nista skriveno izmedju nas dvoje


    Najbolje bi bilo da dovedeš bivšeg, pa da on tvom dečku ispriča, u stvari, šta se desilo
    Ćuti, čak i da te otkrije, pravi se mrtva ili glumi svoju tetku iz norveške koja ne razume srpski.

    jeR je on pazljiv voli me ali nisam sigurna kako bi odreagovao, ne bih zelela da ga izgubim a opet ne bih da skrivam nista od njega.
    Najbolje da mu priznaš, ali da to učiniš telefonskim putem, onako sa neke sigurne razdaljine, tipa HOnduras, Nikaragva i slične te neke destinacije.

    Nadam se da sam ti pomogao
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #5

    Odgovor: Istina u vezi

    Svaka veza je drugacija i istine su razne. Mogu i volim igrati istinu ali nisam sreo osobu koja je spremna podeliti bas sve. Tako gledajuci dolazimo do uzasne spoznaje... U centru svega, ipak smo sami. Protiv svih.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Slične teme

  1. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  2. Istina ili izazov?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 5401
    Poslednja poruka: 13.09.2013, 11:39
  3. DAVID ICHE - istina ili laž
    Autor Vlada Vasic u forumu Filozofija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 19.08.2011, 19:39
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •