Istina ili mit..!? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 47 od ukupno 47
  1. #46

    Istina ili mit..!?

    Pretposlednja klupa do prozora, mesto odmah uz radijator na koji možeš da se nasloniš i odspavaš prva dva časa ujutru (što zimi osobito prija, pa se ta dva časa mogu i produžiti na tri-četiri.)
    Nije bilo teško izboriti se to mesto. Jer su drugi uvek dopuštali da se smestimo nas troje-četvoro, a onda su oni hvatali strateške pozicije tako da su što dalje nastavnika/profesora, a što bliže nama. Sem šaputanja, posao nas iz "zadnjih klupa" je bilo da pobacamo papiriće sa ispisanim rešenjima onda kada se profesor okrene prema tabli.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #47

    Odgovor: Istina ili mit..!?

    sedim u drugoj klupi.ali to mi ne smeta sto se tice prepisivanja jer ispred mene sede dva drugara koji su strasno "veliki" pa se ja i ne vidim od njih........inace ovi sto su u zadnjim klupama su strasni streberi pa su pobegli od nas u zadnji red ko da smo mi neznam sta...uspeh mi je stalno odlican jer nisam navikla da budem vrlo dobra i krece se negde oko 4.82......a vladanje za sad vr.dobar 4....a bogami bice i manje jer nasa "crna cetvorka" ne prestaje da cavrlja i bezi sa casova a plus i da dodam da smo najbolje odeljenje u skoli i po vladanju,proseku,najvise imamo izostanaka i opravdanih i neopravdanih. ....tako da mislim da je bolje sedeti u prvim klupama,profesori te bolje vide.......
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Istina u vezi
    Autor sanjivica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 23:25
  2. Pozajmljena istina
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:50
  3. Istina ili izazov?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 5401
    Poslednja poruka: 13.09.2013, 11:39
  4. Isus put, istina i zivot
    Autor ispravka u forumu Religija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 21:37
  5. Istina o tri prsta
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •