Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 78

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Dli vam se desilo da znate sta zelite da kazete ali ne znate kako da kazete znajuci pri tome sta osecate prema osobi i znajuci sta ta osoba oseca prema vama.

    Bez fliranja meni se desavalo sto bi se reklo da mi se zapetlja jezik dali je to razlog sto sam po prirodi povucen ili sto ne zelim da ispadnem ovakav ili onakav u ocima suprotne strane ni sam sebi nisam jasan.

  2. #2

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Pre mi se to cesto desavalo!!! Sad, , mozda mi je frka da kazem, kuva u meni, nervozna sam, ali na kraju kazem sta imam, na ovaj ili onaj nacin! Uglavnom cekam pravi momenat jer on uvek dodje ako treba i ako je decko taj ako ne dodje, nije ni bio vredan!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  3. #3

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Mnogo puta, stoji mi knedla u grlu, preznojavam se, cupkam ali nikako da kazem. Na kraju nekako prevalim.... To mi se desava kada prvi put treba nekom da kazem da ga volim, posle tog prvog puta je sve mnogo lakse... Desilo mi se skoro da sam sa drugaricom trebala da pricam o nekim ozbiljnim stvarima i jedva sam nekako, posle mnogo vremena pocela razgovor.
    Sada mi se desi da se svesno iskontrolisem pa da neke stvari precutim, ali takodje mi se desava i da ne mogu da se kontrolisem pa kazem i sta ne treba.
    Evo, promenila sam potpis

  4. #4

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Ma da... napraviš čitavu predstavu u glavi: "Ja ću reći ovo, a onda će ona odgovoriti ono, pa ću ja izvaliti to i to i onda će se ona nasmejati...", pa se onda desi ko zna šta i cela ta predstava padne u vodu. A onda kao da neka knedla zastane u grlu i sam sebi ispadnem smešan.
    Desilo mi se to ni sam ne znam koliko puta.

  5. #5

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Sramota me je kada se setim kao sam ispao GLUP.
    Lepo znam šta treba da kažem a sve odlažem.
    A ona za to vreme sve radi što je zamislila.
    I onda shvatim da je kasno da kažem NE.

    I tako više puta!

    I što je najgore. Nisam siguran da mi se to opet ne bi dogodilo u sličnim uslovima.

  6. #6

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Lajava kakva jesam, obično u komunikaciji ne ostajem bez teksta.
    Izuzetka su dva:
    1. Kada znam da će to što imam da kažem, ukoliko kažem direktno kako mi to misli diktiraju naneti bol onom drugom. Ona zanemim tražeći malo blaže, diplomatskije reči. A najčešće se surova istina ne može nikako diplomatizovati, pa je na koncu svega izgovorim baš tako, surovo.
    2. Kada treba rečima da izrazim emociju, privrženost, ljubav, bol. Mnogo lakše ću emociju pokazati, nego izreći.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Ne,
    reci mi nikada nisu nedostajale.
    nomen est omen

  8. #8

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    Citat LAW1975 kaže:
    Dli vam se desilo da znate sta zelite da kazete ali ne znate kako da kazete znajuci pri tome sta osecate prema osobi i znajuci sta ta osoba oseca prema vama.
    Mislim da u situaciji koju si ti postavio, nema puno toga da se prica na tu temu.

    Ja tebe volim, ti mene volis, pa cemo sad da sednemo i siti se na tu temu napricamo.
    Kad razmislim o onome sto si rekao, zanima me, kako je moguce da jednu stvar
    simultano ZNAM i NE ZNAM ?

    Citat SansRomantic kaže:
    Auuu..ovo je ljubavna tema...e tu nikad nisam ostala bez teksa..
    jer obično samo ćutim i radim
    To znaci da si ti zena mog zivota.

    who cares, you don't give a damn, right ?
    Poruku je izmenio Goga, 24.06.2009 u 13:57 Razlog: uzastopni postovi

  9. #9

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Ako pricam sa nekim u koga sam se zaljubila onda se to desava.
    Ich Bin Nich' Ich

  10. #10

    ********

    Jeste,i drago mi je sto mi se to desilo,jer ko zna zasto je to dobro.
    Cesto rec zna da zaboli vise nego bilo sta na svetu.
    Drago mi je sto ponekad,precutim i zanemim,jer kad se izgovori nema povratka.


    ********

  11. #11

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    ne, nikada! ali mi se zato desavalo da ne znam sta hocu da kazem a reci izlaze i izlaze i izlaze

    salu na stranu, bilo je situacija kada sam htela svasta da kazem ali sam naterala sebe da precutim jer sam onda smatrala da je tako bolje, a posle sam se ipak pokajala sto tada nisam sasula sve sto mi je bilo na umu....ah, dobro, docekalo ga je pre ili kasnije

  12. #12

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    Da dešavase da krenem da kažem osobi do koje mi je stalo nešto lepo ili da dam predlog i kad dođem do nje promenim nameru, kao da osetiš da nije pravi trenutak, kao da ti nešto kaže ne sad ne sad, Često kad kažeš tako nešto intimno nekom nepoznatom nađe se iznenađen kao da ga je grom pogodio i nemože doći sebi , odgovor je to nikad nisam očekivala od tebe, ali takvi šokovi daju rezultate posle par dana tek kad ta osoba popriča sama sa sobom, dešavalo mi se da se zezaš i lupiš nešto neozbiljno a ono se primi odma i tek tad shvatiš da si kazao pravu stvar, tu nema pravila kao uopšte u životu, jer kad bi mogli programirati život bio bi dosadan, Čovek treba da da sve od sebe za svoj uspeh u bilo čemu, ali i ikolnosti da budu bar minimalno povoljne

  13. #13

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    Naravno. Pa nisam lud da joj kažem baš sve! Nešto može i bez reči. Nije primereno biti vulgaran prema damama. Neke to ne voledu.

  14. #14

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    To se deshava svakom,kad mu se neko mnogo svidja...Ja poznajem jednog momka,koji je "imao" bash mnogo zhena...I pricha on meni,jednom,"kad je vidim,ne znam shta da joj kazhem,nachisto se izgubim"...I meni nije bilo jasno,je l` znam ko mi to pricha...Kasnije mi je sve bilo jasnije,kad se i meni to desilo...Ali to zhene ne znaju da "iskoriste",nego pomisle "gledaj ga ovaj tupavi,ne zna ni rech da progovori"...Ustvari,nije da ne zna,nego rechi ga nece...Ali one su slepe kod ochiju,i izgube,mozhda,zhivotnu ljubav...
    Me Bring Da Enlightenment...

  15. #15

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    Jok, meni se uglavnom dešavalo da znam šta ću reći, ali pogrešne rečenice izlaze iz usta.
    Jebeš budalu
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste nekada ukrali nešto?
    Autor vlado u forumu Pričaonica
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 26.10.2010, 16:11
  2. Moj grad na reci
    Autor Turkmenbashi u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.06.2010, 17:28
  3. Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?
    Autor Becar u forumu Ljubav
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 06.04.2009, 11:19
  4. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 10:29
  5. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 22:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •