Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 78 od ukupno 78
  1. #76

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    Da, da desilo mi se ali samo u snu. Ono sanjam, hocu da vrisnem, otvorim usta glasa nema.......e da nije toga sna nebih znala kako je to.
    Na javi ne zaklapam, i kad ne znam sta da kazem ja lupam sta stignem.......a tek kad znam....auuuu )
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  2. #77

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo da znate sta da kazete a reci nece da izadju

    nemam pojma, sve pokušavam da se setim takve situacije, ali nešto me neće
    a ako mi se desilo, mora da sam bila u veeelikom šoku koji mi je blokirao takvo sećanje

  3. #78

    Odgovor: Da li vam se nekada desilo...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Kasnije mi je sve bilo jasnije,kad se i meni to desilo...Ali to zhene ne znaju da "iskoriste",nego pomisle "gledaj ga ovaj tupavi,ne zna ni rech da progovori"...Ustvari,nije da ne zna,nego rechi ga nece...Ali one su slepe kod ochiju,i izgube,mozhda,zhivotnu ljubav...
    Tebe mora da je neka opasno povredila kada imas takvo misljenje o zenama...ili to ili jesi tupav Meni je bas slatko kada se muskarac spetlja, pa me kad me zagrli i poljubi jednostavno osetis to sto je hteo da kaze...
    meni se to desilo milion puta i to ne samo po pitanju izjave ljubavi, isto mi se desava i kada se sa nekim svadjam, Hocu 100 stvari da kazem odjednom i mozak blokira...
    all that we see or seem is but a dream within a dream

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Da li ste nekada ukrali nešto?
    Autor vlado u forumu Pričaonica
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 26.10.2010, 16:11
  2. Moj grad na reci
    Autor Turkmenbashi u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.06.2010, 17:28
  3. Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?
    Autor Becar u forumu Ljubav
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 06.04.2009, 11:19
  4. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 10:29
  5. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 22:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •