Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda? - Strana 15
Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 258
  1. #211

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    ne kazem da si ti losa osoba, ni felix, ni biterlemon.... niko, ali vi niste prijatelj Srpskog Naroda, posle tako neprijateljske izjave.
    Ja ,osvedoceni srpski nacionalista, nisam prijatelj Srpskog naroda?!...e svasta cu ovde jos cuti....

  2. #212

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Niko nije osporavao da su drugi članovi izneli mišljenje da su Srbi sebi najveći neprijatelji. Delove tvojih tvrdnji (ja mislim lažnih) iznela sam u postu #196. Da li si kadar da dokažeš da nisu lažne?
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    sve osobe koje izjavljuju da su Srbi sami sebi najveci neprijatelj (sto znaci da su svi oni koji su ovu jadnu zemlju napadali - deciji vrtic, u odnosu na to sto Srbi sami sebi rade)...
    Mi pročamo o srpskom narodu, ne o državi. Ili ja dobro ne čitam naziv teme. Ne govorimo o neprijateljima jedne zemlje, nego o neprijateljima jednog naroda. A zašto smatraš zemlju u kojoj živiš jadnom?
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    A ti si kolovodja posto nisi obican clan, nego neko ko nebi trebao da dozvoli mrznju na nacionalnoj osnovi na ovom forumu.
    Da li ti to smatraš da izjava Srbi su sebi najveći neprijatelji širi nacionalnu mržnju? Prema kome?
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Pa nigde nisam rekao da si ti to rekla. Ti si bez ikakve logike samu sebe nazvala "neobicnim clanom", govoreci meni "Tacno je da sam ja neobican clan.", a ja taj termin nisam izgovorio.
    Ne, ti si tražio da te ja citiram gde si ti to rekao. Zašto smatraš da iko na ovom forumu treba da se osvrće na ono što si ti izgovorio? Zašto ja sebe ne bih mogla smatrati neobičnom? Zašto ne bih mogla to i napisati? O logici ne bih.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ne, ekstremno bi bilo negativno da ti nemas nista Srpskog u sebi, da si moderator, i da ovde pljujes po Srpskom narodu, na nacin na koji to radis.
    Kakve veze ima status moderatora sa iznošenjem mišljenja na ovom forumu? I ko ovde pljuje?
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ona bi bila realna kada bi ti uspela da dokazes da su Srbi ubili vise Srba nego
    Adolf Hitler.
    Zašto bih ja to dokazivala? Jesam li ja negde napisala da su Srbi ubili više Srba nego Adolf Hitler? Gde? Molim citat.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ali ti i tebi slicni vise nego ocigledno nemate kapacitet shvatanja kakvu tezinu i odgovornost ima tvrdnja "Najgori neprijatelj", ja ne kazem da si ti losa osoba, ni felix, ni biterlemon.... niko, ali vi niste prijatelj Srpskog Naroda, posle tako neprijateljske izjave.
    Onaj ko nije prijatelj, šta je? Molim te, etiketiraj još malo. Šta su svi srpskom narodu oni članovi koji su mišljenja da su Srbi sebi najveći neprijatelji?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #213

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Taj Jevrejin kojeg sam citirao se zove Isus Hrist (ne znam koliko si cuo za njega)
    Da li je on za tebe pametan ili ne to je irelevantno.
    Ja volim sve narode i smatram da oni koji su neprijatelj mog naroda trebaju za to da odgovaraju.
    Prvi put cujem da su Jevreji (Izrael) ucestvovali u nato agresiji, i VC je definitivno mesto gde jako puno stvari cujem prvi put.
    "moji Jevreji" sta to treba da znaci ?

    Jewpiter
    Uestvovali su kao proizvodjai oruzija i bespilotnih letilica koje su nato-u ustupili u "reklamne" svrhe ...
    te informacije su dostupne javnosti tako da nisu nepoznate zainteresovanima za tu temu ...
    nebitno na kraju krajeva...
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #214

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne, nego zato sto mislis da si Srbin.
    Eto sta reci ? Uvreda za uvredom. Ja ne znam ko su mi roditelji, pa eto
    "tripujem" da sam Srbin ? A ja nijednom nisam nista rekao o tvojoj narodnosti,
    niti me to zanima.
    Citat b kaže:
    OK, svi mi imamo unutrasnje glasove koji nas teraju da uradimo razne stvari.
    Ja nemam nikakve unutrasnje glasove koji me teraju na nesto, nemas ih ni ti.
    To se zove sizofrenija.
    I ti i ja imamo "nas glas" koji nam govori sta radimo upravo sada, kao naracija
    u dokumentarcu.
    Citat b kaže:
    Po onome sto si napisao ispod, ne prijatelj je onaj, koji recima ili delom ucini nesto protiv necega, nekoga. Sta sam ucinio protiv tebe, pre nego sto si meni bilo sta rekao, pa da me etiketiras neprijateljem?
    Da li sam apriori neprijatelj svih novih clanova, cak i onih, koji se jos nisu ni pridruzili sajtu, te cak nisu u sebi oformili ni takvu nameru?
    Necu da pamtim na sta sam tacno nailazio u tvojim postovima, pre nego sam
    odgovorio na to, ali bile su izjave tipa "Vi Srbi ovo, vi Srbi ono !" "Vi ne zasluzujete nista....bla bla bla.." Znaci ti se na taj nacin obracas celom Srpskom narodu, ciji sam ja, verovao ti to ili ne clan.
    Apsolutno, ti jesi neprijatelj (ne zlikovac, ubica... samo evidentan, veoma vokalan neprijatelj) nije to nista strasno, ti samo nisi prijatelj, i nemas neutralan stav prema Srpskom Narodu, ti ceo Srpski Narod stavljas u isti kos
    sa Srbima koji jesu nacinili zlocine protiv drugih Naroda.
    Ja nikad nisam rekao da su svi Srbi 'andjeli zivota', ali govoriti generalno
    protiv svih kao da jesu 'andjeli smrti', narocito prema sebi samima je u najblazem kontekstu - nepravda, neistina, i uvreda za one koji zele da kazu da je to uvreda.
    Opet ti ponavljam, ja nemam emocije, ja ti samo govorim sta je to po kodeksu
    ponasanja, a ne da sam ja nesto kao besan na tebe, itd...
    Citat b kaže:
    Veruj, ko je osetio miris rata, ne mrzi ni pacove, kamoli ljude ili narode...
    Verovanje je ljudska emocija #1 (sve ostale su bazirane na njoj) tako da ja
    taj 'kapacitet" nemam, ja samo znam sta si ti ovde izjavio.
    Citat b kaže:
    Naravno, neki mogu deklarisati druge fasistima, zasto ja ne bi mogao da napisem da je sramota da na godisnjicu Srebrenickog masakra niko ne postavi nijedan komentar u vezi toga, kamoli temu ili napisem, gde su Srbi u istoriji gresili, ili da napisem, koji su Srbi ukaljali cast nacije? Ne momogucava to forum, vec demokratska drzava Srbija i Ustavom garantuje to moje pravo analogno tvom pravu.
    A sta ja imam sa tim kako tebe flekica, felix, ili yoss nazivaju ?, ja to cak i ne odobravam, ti se nisi deklarisao kao fasista, zasto bi neko imao pravo da te tako naziva ?
    Ja nemam apsolutno nista sa Srebrenickim masakrom, i ako neko zeli ili ne da o tome pise to je njegova stvar.
    Ja o tom masakru nemam istinitu informaciju, tako da o tome ne mogu da dam
    racionalno misljenje, a racionalno misljenje je sve sto imam, posto emotivno nemam.
    Citat b kaže:
    U mom notesu tebe nema, beznacajan si smarac.
    Kako me nema u tvom notesu, kada komuniciras samnom ?
    "in my book" je americki izraz za "ono sto ja znam/osecam", a ti mene i znas,
    i osecas, jer da me neznas i ne osecas, nebi mogao da imas misljenje da sam
    ja "beznacajan smarac".
    Cak si apsolutno u pravu, posto sam ja najbeznacajnija osoba koja je ikad
    rodjena, i to cu jednog dana i dokazati, sada se samo 'zalecem'.
    Citat b kaže:
    Btw, sta ces sa neprijateljem br 1? Prozivati ga javno, proganjati ga u RL, pretiti njegovoj porodici i njemu batinama ili egzekucijom? Preziveli smo takva stanja za vreme Milosevica. Nismo mi plasljivci a velike smo tuzibabe. Odmah jurimo EU komisijama. Eu komisije ce da deluju u tom slucaju protiv Srbije i de facto ispada da je stetu Srbiji naneno g. piter, znaci on je neprijatelj br 1 , Srba.
    Ne, ja radim nesto sasvim drugo sto niko nesme da zna, a inace sam 11 godina
    u SAD-u sedeo, grickao semenke i gledao TV. I jako je lepo imati dokaz da ovde radim za 16 hiljada mesecno, i deo vremena provodim na nekakvom forumu, smarajuci ljude svojim glupostima.
    Ti imas ekstremno kvalitetno misljenje o sebi, ako mislis da ti nekoga uzbudjujes svojim izjavama.
    Citat b kaže:
    Ja nisam rekao da ne smes...
    A sta me briga?
    Ja tebe toliko volim da ni ne objasnjavam ko si!
    sweet
    Citat b kaže:
    Ustav i zakoni tacno opisuju sta je neprijateljsko delovanje i kakve to protivmere povlaci.
    Verbalni delikt ne postoji u pojmu zakona (Srbija je demokratska drzava!!!).
    Srbija je banana drzava u kojoj s' vremena na vreme neki ljudi bivaju osudjeni
    za uvredu casti, cisto da bi Narod imao utisak da nije.
    Citat b kaže:
    Ti si alhemicar/madjionicar, ti podizes umetnost mrznje.
    Kao sto rekoh nikog ne mrzim a prezirati mogu one koje smatram da zasluzuju.
    Smatrati da time automatski postajem neprijatelj je prilicno primitivno misljenje.
    Ja mogu da budem samo ono sto ljudi mogu da dokazu da ja jesam.
    Ti podsvesno nikog ne mrzis, a svesno to izjavljujes.
    Objasnio sam ti sta znaci biti neprijatelj Srba, i da to u tvom slucaju nije nista
    protivzakonito, bar se nase sudstvo tobom nebi bavilo.
    Citat b kaže:
    Ne znam zasto uzivas u Kosovskom pitanju, rekao sam da je za sada to stanje nelegalno, sto ne znci da ce biti uvek takvo.
    Ja samo znam da se ti ne pitas sta ce biti sa Kosovom, i da je biznis biznis.
    I da ako ti mislis da ces cuti izjave o tome sta je cilj tog biznisa, onda verovatno verujes da su Ameri otisli u Irak zbog nafte, a u Afganistan zbog
    Bin Ladena.
    Citat b kaže:
    Sto se teme tice, nikada nisam cuo da neki narodi imaju neprijatelja. Neprijatelje imaju drzave u ratu, i to druge drzave.
    Nijedan narod ne prica o neprijateljima osim mozda par malih naroda na Balkanu. Licno mislim da je posledica vrste razmisljanja, nepostojanje tradicije, nepostovanja vrednosti i nepostovanje medjuljudskih odnosa.
    Jednom nogom mi smo jos uvek u feudalizmu. Tvoje razmisljanje je tipican primer toga.
    Bez uvrede, cisto i jasno.
    Opet nisam siguran da li je tebi jasno sta znaci rec 'neprijatelj'. I da ako samo jedan covek jednog naroda mrzi ceo drugi Narod, onda taj Narod ima svog neprijatelja. Nisam siguran da li ti glumis naivnost, ili si stvarno naivan ?
    Jako dobro sam upoznat sa bezkompromisnom mrznjom prema crnoj boji koze, bez obzira kom Africkom narodu ona originalno pripadala.
    Mrznja prema Narodima se prenosila generacijama od robovlasnickih dana, a ne
    feudalizma. Moje razmisljanje se bazira na licnom iskustvu - znanju.
    Citat b kaže:
    I ne zaboravi, ja te ne mrzim, ne prezirem i nisam ti neprijatelj. Ja te volim, kao sto volim i amere i arape. Svi ste vi ljudi sa svojim vrlinama i manama.
    Kada bi rekao da me nisi rasplakao, da li bi mi verovao ?

    Jewpiter

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Ja ,osvedoceni srpski nacionalista, nisam prijatelj Srpskog naroda?!...e svasta cu ovde jos cuti....
    Srpski nacionalista koji tvrdi da su Srpske zrtve NDH u stvari zrtve Srba, pa to ni
    Tudjman ni Mesic nisu rekli.
    Srpski nacionalista koji tvrdi da su Srpski komunisti ubili vise Srba od Hitlera ?
    Sta je za tebe definicija za "Najveci Srpski neprijatelj", kada su za tebe to Srbi ?
    Ja sam Srbin, ja ne pripadam Narodu koji je sam svoj najveci neprijatelj zato sto nekim osobama to lepo zvuci. Ti tom i takvom izjavom ne mozes da budes moj prijatelj, ni pod razno, ali ja nisam tvoj neprijatelj zato sto te ne osecam kao svog prijatelja.

    piter
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2009 u 14:32 Razlog: wacko
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  5. #215

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Srpski nacionalista koji tvrdi da su Srpske zrtve NDH u stvari zrtve Srba, pa to ni
    Tudjman ni Mesic nisu rekli.
    Srpski nacionalista koji tvrdi da su Srpski komunisti ubili vise Srba od Hitlera ?
    Sta je za tebe definicija za "Najveci Srpski neprijatelj", kada su za tebe to Srbi ?
    Ja sam Srbin, ja ne pripadam Narodu koji je sam svoj najveci neprijatelj zato sto nekim osobama to lepo zvuci. Ti tom i takvom izjavom ne mozes da budes moj prijatelj, ni pod razno, ali ja nisam tvoj neprijatelj zato sto te ne osecam kao svog prijatelja.

    piter
    Cek,cek...ako je otac Maksa Luburica bio Srbin...sta je onda on?....lepo si rekao da se covek rodi kao pripadnik odredjene nacije..sta je sad ovo..

    Mesic je isto iz pokatolicene porodice..genetski je Srbin...a iskreno nisam nista ni razumeo sta si napisao,pa rekoh hajde bar ovo da napisem...

    Mislio sam da sam ja najblesaviji ovde,ali prevario sam se...

  6. #216

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Dzu, zaista se trudim da te razumem,ali nikako mi to ne polazi za rukom.

    Gde ti zivis?Da li si ti istoriju iscitavao, sa rukama preko ociju, pa su ti promakle neke bitne stavke?Srpkinja sam i ne mrzim Svoj narod, ali i ja stojim iza tvrdnje da se kroz istoriju pokazalo da je Srbin - Srbinu, bio najveci neprijatelj.U svakom zitu ima kukolja, pa tako i u Srpskom narodu, nazalost, ali je tako!

    Pocni od Kosovskog boja, pa nadalje, vec su ti neki primeri navedeni, da se ne ponavljamo
    Ili su ti promakli pasusi gde su se Srbi pokazali kao osvedoceni neprijatelji svog naroda?Skini te ruzicaste naocare ( ili kakve vec) mozda ce ti se neke slike izostriti.

  7. #217

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Niko nije osporavao da su drugi članovi izneli mišljenje da su Srbi sebi najveći neprijatelji. Delove tvojih tvrdnji (ja mislim lažnih) iznela sam u postu #196. Da li si kadar da dokažeš da nisu lažne?

    Mi pročamo o srpskom narodu, ne o državi. Ili ja dobro ne čitam naziv teme. Ne govorimo o neprijateljima jedne zemlje, nego o neprijateljima jednog naroda. A zašto smatraš zemlju u kojoj živiš jadnom?

    Da li ti to smatraš da izjava Srbi su sebi najveći neprijatelji širi nacionalnu mržnju? Prema kome?

    Ne, ti si tražio da te ja citiram gde si ti to rekao. Zašto smatraš da iko na ovom forumu treba da se osvrće na ono što si ti izgovorio? Zašto ja sebe ne bih mogla smatrati neobičnom? Zašto ne bih mogla to i napisati? O logici ne bih.

    Kakve veze ima status moderatora sa iznošenjem mišljenja na ovom forumu? I ko ovde pljuje?

    Zašto bih ja to dokazivala? Jesam li ja negde napisala da su Srbi ubili više Srba nego Adolf Hitler? Gde? Molim citat.

    Onaj ko nije prijatelj, šta je? Molim te, etiketiraj još malo. Šta su svi srpskom narodu oni članovi koji su mišljenja da su Srbi sebi najveći neprijatelji?
    Rekao sam ti da sam predpostavio da si Srpske narodnosti, na osnovu tvojih izjava. Jel' predpostavka laz ?

    Jadna u smislu da je napadana i unistavana od strane najvecih neprijatelja.

    Necu da se vrtim u krug sa tvojim nerazumevanjem, sve sam ti objasnio,
    nisam rekao niti jednu laz.

    Jupiter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  8. #218

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    nisam rekao niti jednu laz.
    Jupiter
    Samo to još dokaži. Lista ti je nabrojana u postu #196. Pronašao te postove?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #219

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Dzu, zaista se trudim da te razumem,ali nikako mi to ne polazi za rukom.

    Gde ti zivis?Da li si ti istoriju iscitavao, sa rukama preko ociju, pa su ti promakle neke bitne stavke?Srpkinja sam i ne mrzim Svoj narod, ali i ja stojim iza tvrdnje da se kroz istoriju pokazalo da je Srbin - Srbinu, bio najveci neprijatelj.U svakom zitu ima kukolja, pa tako i u Srpskom narodu, nazalost, ali je tako!

    Pocni od Kosovskog boja, pa nadalje, vec su ti neki primeri navedeni, da se ne ponavljamo
    Ili su ti promakli pasusi gde su se Srbi pokazali kao osvedoceni neprijatelji svog naroda?Skini te ruzicaste naocare ( ili kakve vec) mozda ce ti se neke slike izostriti.
    Da li mozes da mi das definiciju za termin "Najveci neprijatelj jednog naroda" ?
    U knjigama istorije koje sam ja citao bilo je reci o izdajnicima, ali nikakvog
    nabrajanja zrtvi koje su Srbi sami sebi naneli, u odnosu na milione koje su
    ubili pripadnici drugih Naroda.
    Izjave tipa 'gde ti zivis' i 'skini te ruzicaste naocare' nisu za nekoga ko ti nije
    prijatelj, a ja to sigurno nisam, ja sam ti potpuni stranac.
    A zivim u Novom Sadu, i rodjeni sam Novosadjanin, Srbin.

    Jewpiter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  10. #220

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Da li mozes da mi das definiciju za termin "Najveci neprijatelj jednog naroda" ?
    U knjigama istorije koje sam ja citao bilo je reci o izdajnicima, ali nikakvog
    nabrajanja zrtvi koje su Srbi sami sebi naneli, u odnosu na milione koje su
    ubili pripadnici drugih Naroda.
    A jel bilo u tim knjigama reči o "najvećim neprijateljima jednog naroda"?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #221

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Da li mozes da mi das definiciju za termin "Najveci neprijatelj jednog naroda" ?
    U knjigama istorije koje sam ja citao bilo je reci o izdajnicima, ali nikakvog
    nabrajanja zrtvi koje su Srbi sami sebi naneli, u odnosu na milione koje su
    ubili pripadnici drugih Naroda.
    Izjave tipa 'gde ti zivis' i 'skini te ruzicaste naocare' nisu za nekoga ko ti nije
    prijatelj, a ja to sigurno nisam, ja sam ti potpuni stranac.
    A zivim u Novom Sadu, i rodjeni sam Novosadjanin, Srbin.

    Jewpiter
    Uzalud bi bilo pisati definicije, jer bi ti i od te definicije trazio definiciju, pa ponovo

    Ocito da nisi citao prave knjige ili si preskakao ono sto ti nije odgovaralo.
    Mene ako neko izda, nikako mi ne moze biti prijatelj, vec samo neprijatelj ili imas neki drugi izraz za to?
    Pitanje "Gde ti zivis?" ne izvlaci iz konteksta, pises ko da si ziveo i zivis na Marsu, a samo letimicno bacis pogled na ovu nasu Srbiju.Jer da si se zagledao uvideo bi da ipak medju Srbima ima i neprijatelja srpskog naroda, a ja ti svakako necu nabrajati ko su oni, jer moje reci do tebe nece dopreti.
    Prijatelj mi ne mozes biti, a sa strancima koji ne razumeju moj jezik slabo se sporazumevam
    Ti ili ne vidis neke stvari ili neces da vidis neke stvari ili si jednostavno odlucio da se igras igrice Sam protiv svih , sve mi se cini da ce biti ovo trece

  12. #222

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    A jel bilo u tim knjigama reči o "najvećim neprijateljima jednog naroda"?
    Apsolutno, kao sto Jevreji mogu da kazu najveci neprijatelj Jevrejskog Naroda je bio Adolf Hitler i Nacisti koji su ubili toliko i toliko miliona Jevreja, isto i Srpski Narod moze da izkalkulise najveci broj Srpskih zrtava, cista matematika, bez emocija.
    Svet ni dan danas ne oskudeva informacijama koje Jevreji iznose u vezi zlocina nad njima od strane Fasista.
    Posto ja ne znam iz koje dimenzije dolazi "Srbi su sami sebi najveci neprijatelj", a radi se o reci "najveci", najveci po cemu drugom, nego broju
    zrtava ? Felix je poceo da iz njegovih "podataka" nabraja Srpske zrtve Srba,
    ni jednog momenta nije spomenuo brojeve Srba koje su ubili ostali narodi koji su ovde vodili ratove.

    Ja licno ne volim da brojim zrtve, ali ima onih koji su to uradili.

    piter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  13. #223

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku

    Ja licno ne volim da brojim zrtve, ali ima onih koji su to uradili.
    Ima...hajde onda navedi kolko su pobili pokatoliceni Srbi?,koliko islamizovani Srbi?,koliko Srbi komunisti?,koliko Nemci?....pa da vidimo jel' Hitler ubio najvise....

    Pripadnost naciji ne odredjuje tvoje osecanje vec genetika...moze magarac da rze koliko mu volja,ali nikad nece biti konj....

  14. #224

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Uzalud bi bilo pisati definicije, jer bi ti i od te definicije trazio definiciju, pa ponovo
    Ne, pokusao sam da budem konstruktivan i da uzmem broj zrtava jednog Naroda od strane onih koji su ta ubistva pocinili.
    Ako ti dokazes da su Srbi ubili veci broj Srba nego Hitler ili NDH, onda si ti u
    pravu, a ja nisam, i gotova prica.
    Citat b kaže:
    Ocito da nisi citao prave knjige ili si preskakao ono sto ti nije odgovaralo.
    Mene ako neko izda, nikako mi ne moze biti prijatelj, vec samo neprijatelj ili imas neki drugi izraz za to?
    Pitanje "Gde ti zivis?" ne izvlaci iz konteksta, pises ko da si ziveo i zivis na Marsu, a samo letimicno bacis pogled na ovu nasu Srbiju.Jer da si se zagledao uvideo bi da ipak medju Srbima ima i neprijatelja srpskog naroda, a ja ti svakako necu nabrajati ko su oni, jer moje reci do tebe nece dopreti.
    Prijatelj mi ne mozes biti, a sa strancima koji ne razumeju moj jezik slabo se sporazumevam
    Ti ili ne vidis neke stvari ili neces da vidis neke stvari ili si jednostavno odlucio da se igras igrice Sam protiv svih , sve mi se cini da ce biti ovo trece
    Apsolutno se slazem da je izdaja akt neprijateljstva prema svom Narodu, ali
    ako cemo po tome, jer medju Srbima ima vise izdajnika, nego onih koji su se
    borili na strani svog Naroda ?
    Ja nisam stranac koji ne razume Srpski, posto sam Srbin kojem je Srpski maternji jezik, ja sam za tebe stranac u smislu da pojma nemas ko sam ja, i da meni ne bi trebala da se obracas na nacin na koji ti to radis.
    Ako sam ja jedini ovde koji zeli da brani cast Srba, protiv onih koji taj Narod zele da nazovu "Sam svoj najveci neprijatelj"
    da, samo sto to nije nikakva igra, ja takve stvari ne smatram igrom.


    Jewpiter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  15. #225

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ako sam ja jedini ovde koji zeli da brani cast Srba, protiv onih koji taj Narod zele da nazovu "Sam svoj najveci neprijatelj"
    I sam sebe vidiš kao jedinog. Doduše, i sam sebi dodeli ulogu branioca. Od koga? Od neprijatelja sprskog naroda? Svih ostalih članova koji su uzeli učešće na ovom forumu?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  2. Najveći osvajači i najveće vojskovođe
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 14:43
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. NS: Imena ulica po braniocima svog naroda
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 14.08.2007, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •