Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?! Srbi nisu sigurno. Zna se sta znaci biti Srbin-ponosno voleti svoju zemlju i svoj narod, a postovati i druge. Svi koji to ne cine, vec joj se suprotstavljaju po meni nisu Srbi, cak i ako im to na nekom dokumentu pise da jesu. Slazem se da smo malo naivniji narod nego sto bismo smeli biti, i nasedamo kroz istoriju uvek na iste fore jedino mi, ali isuvise smo mali da bi smo se ravnopravno suprotstavili ogromnoj negativnoj sili nasih neprijatelja koji su kako van, tako delom i u nasoj zemlji reseni da nas uniste. Ja sam Srbin, i ponosim se time. Pojedince poput po meni Heroja Ratka Mladica jako postujem i cenim, i zivo me pece cinjenica da su i danas isporucili jednog pripadnika mog naroda Hagu-toj antisrpskoj instituciji. A za Natasu Kandic i ostale elementarne nepogode koje su navedene u prvom postu ove teme ne zelim davati duzi komentar i trositi reci-nisu ih vredni .
Ako su jedini problem koji imamo Nataša Kandić, Sonja Biserko , Čeda Jovanović , Nenad Čanak i slični , onda smo mi zemlja bez problema !A ako mislite da ćete ukloniti probem time što ćete njih ukloniti kao Đinđića onda se veoma varate jer nas ima oko 200.000 ,zasad!A biće nas još više i još hrabrijih !