Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?
Strana 1 od 18 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 258
  1. #1

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Po svemu sudeći (po načinu kako se naša vlast odnosi prema njemu) to je bez sumnje Ratko Mladić.
    Ako je on najveći neprijatelj Srba i Srbije, onda je sasvim logično što su nam najveći prijatelji Stipe Mesić, Naser Orić, Agim Čeku, Madlen Olbrajt, Karla del Ponte, Havijer Solana i kompanija.

    A to je i pouka za budućnost: Ako neko počne da omalovažava Srbe, da ih maltretira, ubija, pali im kuće i slično, nemojte slučajno da ustajete u njihovu odbranu, jer će vas sami Srbi proglasiti svojim najljućim neprijateljem. Ako hoćete da budete srpski prijatelj vi zdušno pomažite one koji ih kolju. Pa ako i bacite koju bombicu na srpske civile, to će vas Srbi bolje ceniti.

    Zato, dole sa neprijateljima srpskog roda. Živeli heroji. Živela Nataša Kandić!!!

  2. #2

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    -Ne treba tu mnogo pameti za odgovor: Srbi !

    Podele, eto recimo nas dvojica, stotinu stranica bi mogli da iskucamo, a da se niti u jednom pitanju ne slozimo.

  3. #3

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Slažem se u potpunosti sa Valterom. Ne treba nama niko sem nas samih da se posvađamo, pobijemo ili čak poubijamo.

    A što se tiče pitanja rasdeja, tu mogu da kažem sledeće: s obzirom da nisam iz RS, ne mogu na dotičnog da gledam istim očima kao neko iz npr. Banjaluke. Jednostavno je nemoguće. Ali zato ne mogu ni da razumem "dušebrižnike" poput N.K. i B.K.V. Ko da će se nešto bitno promeniti i da uhapse Mladića. Koliko se sećam, poslednja prepreka za ulazak demokratske Srbije u EU je bio uslov da se pokojni Sloba nađe u Hagu. Od tada je prošlo 5 godina. Još minimum dvadeset Srba je tamo završilo, a za nagradu su nam stopirani pregovori. I sad, kada isporučimo Mladića, momentalno ćemo biti primljeni u EU i NATO, čak će i Beograd biti predsedavajući EU. Ma daj... Kako odjednom neko ko te je bombardovao ti sada želi najbolje? Malo je to fiju fiju. A tu dobrotu pokazuje i tako što ti otima deo teritorije i još ti preti. A mi trčkamo za njima. Ne treba nama EU da bi živeli dobro. Koliko potencijala ima Srbija, samo da se iskoriste. Primili smo toliko miliona evrića za obnovu i razvoj, a gde su te pare? 6 godina je obnavljan Most Slobode, a sagrađen je za 4. Obnova je koštala dvadesetak miliona. A sećam se Đelića i Dinkića sa pričama "odobrili nam 100 miliona, odobrili nam 300 miliona, odobrili nam rekordnih 700 miliona evra..." Pa bre za te pare si mogao novu Srbiju sagraditi. Da su uložene na pravi način, tj. da su uložene i na pogrešan način, samo da nisu pokradene i da su obnovljene fabrike, da je uloženo u poljoprivredu najbogatije i najrazvijenije regije - Vojvodine drugačije bi se sada pričalo. Ko da bi nekome bilo loše u Srbiji da je prosečna plata 500 evra. Živeli bi ko carevi. E da, najveći neprijatelji srpskog naroda su naši političari. Banda lopovska. Svi su isti. Ko da su iz istog dupeta ispali. Svi isto smrde. Mogli bi lepo da uvezemo premijera i predsednika stranca, platimo im, napravimo ugovor ko sa Klementeom i imaju misiju da nas izvade iz govana. Bar znamo kome smo dali pare.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    SRS i ostali sledbenici politike S. Milosevica!

  5. #5

  6. #6

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Podbarac kaže:
    SRS i ostali sledbenici politike S. Milosevica!
    Ma važi... Obožavam ovakve izjave. Daleko od toga da podržavam politiku pokojnog Slobe, ali ovakve priče su mi se već smučile. Izađite na izbore i glasajte, nemojte posle kukati kako radikali imaju najveću podršku.

    Uostalom, sada su ponovo na vlasti SPS-ovci, a koliko me sećanje služi, pre 6 godina su terani govnjivom motkom. Ne bi došli na vlast da je izlaznost na izborima veća od 20%. Prema tome...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  7. #7

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    U pravu ste Kunic. I meni se sve vec smucilo, pogotovu kad vidim da i posle svega sto nam se desilo, SPS (ili njihove marionete) i SRS su jos uvek na vlasti. A morate priznati da su to isti ljudi, ili njihovi sledbenici, koji su doveli Srbiju u polozaj u kojem se danas nalazi. Sta je jos potrebno da se dogodi gradjanima Srbije da bi izasli na izbore i glasali za partije koje ne rade na unistavanju, i ne doprinose unistavanju Srbije? Ovaj nas narod kao da se odlucio da izvrsi kolektivno samoubistvo, a sve u ime nekakvog kvazi patriotizma! Ispada da je Goldie u pravu: Srbi su sami sebi najveci neprijatelji!

  8. #8

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    -Dakle u principu se slazemo.

    Danas sam radio sa ekipom "kicma trans " i kako koja pesma pocne na radiju ja drugara - a ko peva ovo, i tako dodje na red Hanku Pandum, i kaze ti on meni, vidis, kaze, ona je za vreme rata u Bosni bila upravnik zatvora tj. logora, cekaj more , pa zar se nije ona muvala po Srbiji snimala ploce i to, on potvrdi a ja

  9. #9

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    svi spski politicari... i slepo stado njihovih poklonika

  10. #10

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Podbarac kaže:
    U pravu ste Kunic. I meni se sve vec smucilo, pogotovu kad vidim da i posle svega sto nam se desilo, SPS (ili njihove marionete) i SRS su jos uvek na vlasti. A morate priznati da su to isti ljudi, ili njihovi sledbenici, koji su doveli Srbiju u polozaj u kojem se danas nalazi.
    Velikom većinom jesu. Neki koji su pokušali da se promene, su doživeli pad rejtinga u svojim strankama. Konkretno mislim na gradonačelnicu Novog Sada, koja zbog udaljavanja od programa stranke nije izabrana za potpredsednika iste. Umesto nje je izabrana ono čudovište od žene.

    Citat Podbarac kaže:
    Sta je jos potrebno da se dogodi gradjanima Srbije da bi izasli na izbore i glasali za partije koje ne rade na unistavanju, i ne doprinose unistavanju Srbije?
    Potrebno je primeniti demokratsku meru - zatvorske kazne za sve koji ne glasaju! Ili još bolje - iznajmiti premijera i predsednika. Kako Klemente vodi fudbalere, tako lepo pare koje bi potrošili na predizborne kampanje i izbore dati nekom strancu da nas vodi.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  11. #11

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    -Postoje primeri, ako se ne varam u Grckoj, u smislu, imas pravo 2-3 puta da ne izadjes na izbore posle toga slede neke sankcije. Zanimljivo ma gde bilo. A dobra je mogla da bude i lustracija, kao sto su to radili, opet ako se ne varam, Poljaci i Cesi gde su zabranili politicko angazovanje odredjenim personama. Al'.

  12. #12

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Najveći neprijatelj srpskog naroda je srpski narod. Ovo je moj stav od ranije, ali sam ga iščitavajući sve postove napisane na ovoj temi samo potvrdila.
    Dakle, Valtere, Goldie, potpisujem.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #13

    11 Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže:
    Najveći neprijatelj srpskog naroda je srpski narod.
    nazalost, mogu samo da se slozim sa ovom izjavom. znaci tolika kolicina pljuvanja, podmetanja, zavirivanja u tudje dvoriste, korupcije, sebicnosti, javasluka, neozbiljnosti, i to od nas samih. tesko da ce nas netko u tome prevazici.
    nattydread is coming to dinner

  14. #14

  15. #15

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat dufko kaže: Pogledaj poruku
    Promaja
    Ne, ne... to su već najveći srpski strahovi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 1 od 18 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  2. Najveći osvajači i najveće vojskovođe
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 14:43
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. NS: Imena ulica po braniocima svog naroda
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 14.08.2007, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •