Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda? - Strana 16
Strana 16 od 18 PrvaPrva ... 61415161718 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 226 do 240 od ukupno 258
  1. #226

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ne, pokusao sam da budem konstruktivan i da uzmem broj zrtava jednog Naroda od strane onih koji su ta ubistva pocinili.
    Ako ti dokazes da su Srbi ubili veci broj Srba nego Hitler ili NDH, onda si ti u
    pravu, a ja nisam, i gotova prica.

    Apsolutno se slazem da je izdaja akt neprijateljstva prema svom Narodu, ali
    ako cemo po tome, jer medju Srbima ima vise izdajnika, nego onih koji su se
    borili na strani svog Naroda ?
    Ja nisam stranac koji ne razume Srpski, posto sam Srbin kojem je Srpski maternji jezik, ja sam za tebe stranac u smislu da pojma nemas ko sam ja, i da meni ne bi trebala da se obracas na nacin na koji ti to radis.
    Ako sam ja jedini ovde koji zeli da brani cast Srba, protiv onih koji taj Narod zele da nazovu "Sam svoj najveci neprijatelj"
    da, samo sto to nije nikakva igra, ja takve stvari ne smatram igrom.


    Jewpiter
    Ti mislis da ti vise volis Srbiju, nego ja ili neko drugi ovde?
    I ja sam se vratila u Srbiju da zivim zato sto je Volim, a ne zato sto mi je lepo.
    Srce Dzu
    Ako ti mislis da si ti ovde da branis cast Srba od nas, samo nastavi da ti ne smetam

  2. #227

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Ima...hajde onda navedi kolko su pobili pokatoliceni Srbi?,koliko islamizovani Srbi?,koliko Srbi komunisti?,koliko Nemci?....pa da vidimo jel' Hitler ubio najvise....

    Pripadnost naciji ne odredjuje tvoje osecanje vec genetika...moze magarac da rze koliko mu volja,ali nikad nece biti konj....
    Pa ako ti odbacis svoje ime, kako mozes i dalje biti Srbin ?
    Da li se Ante Pavelic dok je ubijao Srbe deklarisao kao Srbin ?
    Rekao sam ti da je narodnost stanje svesti, ti tvrdis da su oni Srbi koji su ubijali Srbe samo zato sto su Srbi i dalje u svojoj svesti - Srbi ?
    Pa ko si ti da nekoga deklarises onako kako ti zelis ?
    Po tvojoj logici smo svi mi crnci iz Afrike posto odatle svi poticemo, kakve veze ima boja koze, koja je vremenom bledela, jel' tako ?
    Magarac i konj su dve razlicite vrste, zato i imaju razlicite nazive svoje vrste.
    Svaki covek je covek, kojem je dato pravo da se deklarise kako zeli.
    Ti u Srbiji mozes da se deklarises kao Eskim ako zelis.

    piter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  3. #228

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Pa ako ti odbacis svoje ime, kako mozes i dalje biti Srbin ?
    Da li se Ante Pavelic dok je ubijao Srbe deklarisao kao Srbin ?
    Rekao sam ti da je narodnost stanje svesti, ti tvrdis da su oni Srbi koji su ubijali Srbe samo zato sto su Srbi i dalje u svojoj svesti - Srbi ?
    Pa ko si ti da nekoga deklarises onako kako ti zelis ?
    Po tvojoj logici smo svi mi crnci iz Afrike posto odatle svi poticemo, kakve veze ima boja koze, koja je vremenom bledela, jel' tako ?
    Magarac i konj su dve razlicite vrste, zato i imaju razlicite nazive svoje vrste.
    Svaki covek je covek, kojem je dato pravo da se deklarise kako zeli.
    Ti u Srbiji mozes da se deklarises kao Eskim ako zelis.

    piter
    Mozes da se deklarises kako ti volja,ali neces to biti....bices ono sto jesi...a otkud znas da su ljudi poreklom iz Afrike?...ali i magarac i konj mogu da se ukrste pa nastanu ili mula ili mazga...zavisi kako se ko deklarise...


    E, evo mene si ubedio,nemam volje vise..'ajd zdravo...

  4. #229

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ti mislis da ti vise volis Srbiju, nego ja ili neko drugi ovde?
    Ne, ja to znam posto ja ne govorim o Srbima u celini, ono sto ti i tebi slicni govorite. Neprijateljstvo je govoriti nesto ruzno o nekome, a ne samo ubiti
    nekoga, a vec si napomenula i izdaju kao formu neprijateljstva.
    Citat b kaže:
    I ja sam se vratila u Srbiju da zivim zato sto je Volim, a ne zato sto mi je lepo.
    Srce Dzu
    Ako ti mislis da si ti ovde da branis cast Srba od nas, samo nastavi da ti ne smetam
    Ovde se radi o Srpskom Narodu, a ne drzavnim granicama.
    A tvoj stav prema Srpskom Narodu prica "tomove" o tvojoj "ljubavi".

    Jewpiter

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Mozes da se deklarises kako ti volja,ali neces to biti....bices ono sto jesi...a otkud znas da su ljudi poreklom iz Afrike?...ali i magarac i konj mogu da se ukrste pa nastanu ili mula ili mazga...zavisi kako se ko deklarise...


    E, evo mene si ubedio,nemam volje vise..'ajd zdravo...
    Zato sto je naucno dokazano da je najstariji ljudski kostur kojeg su nazvali
    "Lucy" star 3.5 miliona godina nadjen u Africi, a da ne pricamo o malo mladjim.
    Srbi su potencijalno najstariji narod, a to je ogromna razlika, i radi se o pojavi jezika, koji je omogucio "deklarisanje"
    Sada ces jos da mi pricas kako se magarci, mule i konji sami deklarisu sta su ?

    Nikoga ja ovde ne ubedjujem, ja samo iznosim racionalne stavove, koji se suprostavljaju vasim emocionalnim stavovima.

    jewpiter
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2009 u 14:33 Razlog: dečko nauči da citiraš brisaću te
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  5. #230

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zato sto je naucno dokazano da je najstariji ljudski kostur kojeg su nazvali
    "Lucy" star 3.5 miliona godina nadjen u Africi, a da ne pricamo o malo mladjim.
    Srbi su potencijalno najstariji narod, a to je ogromna razlika, i radi se o pojavi jezika, koji je omogucio "deklarisanje"
    Sada ces jos da mi pricas kako se magarci, mule i konji sami deklarisu sta su ?

    Nikoga ja ovde ne ubedjujem, ja samo iznosim racionalne stavove, koji se suprostavljaju vasim emocionalnim stavovima.

    jewpiter
    Petre to mi je struka,bez obzira sta mozes da nadjes o "Lusi" na Wikipediji ili tamo gde si nacuo ,jos uvek pokusavaju da dokazu da li je uopste imala odlike coveka....Lusi,Pekinski covek ili bilo sta drugo u nauci jos uvek nisu cvrst dokaz...neko je za ,neko protiv...a Lusi ima najmanje odlika humanoida,ako ih uospte i ima....nesto pokusavaju da natezu da je imala...a za Australopitekuse,Homo Erektuse,Habilise i ostale sada vec smatraju da su pripadali posebnim granama, a ne ljudskoj...

    Uh,izvini,je rece da necu vise..e sad stvarno necu vise...

  6. #231

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    @DžuPiter
    Na ovoj temi imaš (do sada) napisanih 35 postova. U prvo napisanom si rekao da je termin "Neprijatelj srpskog naroda" zastareo pojam, a potom si se bavio izdajnicima srpskog naroda. U svakom narednom postu si se bavio onima čije je mišljenje da su najveći neprijatelji srpskog naroda Srbi. Ok, tvoje stav/mišljenje/verovanje/znanje/racio/emociju/laž/istinu je drugačije. Poštujem to. Ali kakvo? Da Srbi ne mogu biti sami sebi neprijatelji? Ok. I taj stav/mišljenje/verovanje/znanje/racio/emociju/laž/istinu poštujem. Ono što sada mene interesuje je sledeće:
    Da li uopšte postoje neprijatelji srpskog naroda? Ako postoje, ko je najveći po tvom mišljenju/verovanju/znanju/raciu/emociji/laži/istini? Ako ne postoje, zašto si se u 34 posta bavio izjavama da su Srbi najveći neprijatelji srpskog naroda kada ti znaš/veruješ/osećaš/zaključuješ da prosto ne postoji neprijatelj srpskog naroda?
    Poruku je izmenio Mish, 18.01.2009 u 02:14
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #232

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ne, ja to znam posto ja ne govorim o Srbima u celini, ono sto ti i tebi slicni govorite. Neprijateljstvo je govoriti nesto ruzno o nekome, a ne samo ubiti
    nekoga, a vec si napomenula i izdaju kao formu neprijateljstva.

    Ovde se radi o Srpskom Narodu, a ne drzavnim granicama.
    A tvoj stav prema Srpskom Narodu prica "tomove" o tvojoj "ljubavi".

    Jewpiter
    Da li ti citas svoje postove?Ako ih citas onda sigurno primecujes,da pricas gluposti.Ti za sve svoje godine nisi rekao nista ruzno ni o jednom Srbinu?
    Bar jednom?Nemoj mi pricati bajke,po tvome svaka rec'ca ruzna koju si naveo o nekom Srbinu, automatski te deklarise neprijateljem istog naroda,ali ces ti sad svakako reci da ti u zivotu nikad nisi pomislio , a kamoli rekao nesto ruzno o nekom Srbinu
    Imam pravo na svoj stav, kao sto i tebi niko ne zabranjuje da iznosis svoje stavove, na svim mogucim temama.I zato sam ja izdajica?
    Sta pricas covece?Ja volim ovu zemlju,ali isto tako vidim sta se danas desava i znam sta se desavalo.Po cemu si ti dokazao da si prijatelj srpskog naroda?
    Po cemu si se ti nasao bogom dan da branis Srbiju od mene i slicnih poput mene?Da li trebam da zatvorim oci i klimam glavom i kazem da su sve tvoje gluposti tacne ?

    Reci cu ti nesto,Srbi su narod koji ima srce,Srbi su jedan od najstarijih naroda i Srbi su oduvek verovali u boga ?Razumes li izmedju redova,ili ces i to da ti pojasnim?Molim te nemoj nas vise braniti od nas samih,pokusaj da nas zastitih od takvih velikih mislilaca poput tebe, bice lakse i nama izdajnicima ( tvoj stav) i tebi velikom patrioti, koji je godine proveo u inostranstvu, p[a je sad nas dosao sa uci o ljubavi prema Srbiji i njenom narodu.Ne moras me vise citirati, jer svaki dijalog sa tobom je nemoguc.

  8. #233

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    @DžuPiter
    Na ovoj temi imaš (do sada) napisanih 35 postova. U prvo napisanom si rekao da je termin "Neprijatelj srpskog naroda" zastareo pojam, a potom si se bavio izdajnicima srpskog naroda. U svakom narednom postu si se bavio onima čije je mišljenje da su najveći neprijatelji srpskog naroda Srbi. Ok, tvoje stav/mišljenje/verovanje/znanje/racio/emociju/laž/istinu je drugačije. Poštujem to. Ali kakvo? Da Srbi ne mogu biti sami sebi neprijatelji? Ok. I taj stav/mišljenje/verovanje/znanje/racio/emociju/laž/istinu poštujem. Ono što sada mene interesuje je sledeće:
    Da li uopšte postoje neprijatelji srpskog naroda? Ako postoje, ko je najveći po tvom mišljenju/verovanju/znanju/raciu/emociji/laži/istini? Ako ne postoje, zašto si se u 34 posta bavio izjavama da su Srbi najveći neprijatelji srpskog naroda kada ti znaš/veruješ/osećaš/zaključuješ da prosto ne postoji neprijatelj srpskog naroda?
    Radi se o terminu "najveci" zbog cijeg ne shvatanja ja imam toliko postova.
    Ako neko tvrdi da je neko najveci neprijatelj, treba da dokaze zasto bi taj neprijatelj ( u tvom slucaju Srbi ) trebalo da bude "najveci".
    Znaci ako gledamo koji je najcesci uzrok smrti kod coveka, onda mozemo govoriti o raku, bolesti srca, sidi... Znaci, najveci neprijatelj coveka je
    ta i ta bolest, zato sto odnosi najvise zivota.
    U slucaju da su Srbi sami sebi najveci neprijatelj, znacilo bi da su Srbi pobili
    najveci broj Srba u odnosu na druge narode.
    Ja nikada nisam rekao da Srbi nemaju neprijatelje medju Srbima, ali da su svoji "najveci" neprijatelj, to je potpuno druga prica, koja je emotivna, ne racionalna.

    Ako se najveci pevac/grupa meri po najvecem broju broj 1 hitova, onda je
    to u ovom Covecanstvu - Madonna, i to je tako zapecaceno da Elvis i
    Bitlsi ili bilo ko, ko hoce taj primat treba jako dobro da se preznoji da bi ga preuzeo.

    Drugi svetski rat je po broju zrtava najveci sukob u istoriji covecanstva jer se broj zrtava procenjuje na 55 miliona, koliko su Srba pobili Nemci ili Hrvati jako je tesko reci, ako uzmemo u obzir Prvi svetski rat koji je ukupno imao
    40 miliona zrtava, a u kojem nisam siguran na kojoj strani su bili Hrvati, ja bi pare stavio na Nemce kao Narod koji je ubio najvise Srba.

    Jewpiter

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Da li ti citas svoje postove?Ako ih citas onda sigurno primecujes,da pricas gluposti.Ti za sve svoje godine nisi rekao nista ruzno ni o jednom Srbinu?
    Ne pisem postove da bi ih ja citao, ali u kontekstu koji ti zelis da naglasis,
    jako dobro znam sta govorim. Nikad nista ruzno nisam rekao o svom narodu
    niti o pojedincu Srbinu.
    Ako neki politicar laze, ne zovem ga lazovom zato sto je Srbin, nego zato sto laze, ako je neki Srbin ubio, ne zovem ga ubica zato sto je Srbin.
    A, ako je dokazano da neko laze ili da je ubio, onda rec "lazov" ili "ubica", nije ruzna rec, nego rec koja opisuje tu osobu.
    Citat b kaže:
    Bar jednom?Nemoj mi pricati bajke,po tvome svaka rec'ca ruzna koju si naveo o nekom Srbinu, automatski te deklarise neprijateljem istog naroda,ali ces ti sad svakako reci da ti u zivotu nikad nisi pomislio , a kamoli rekao nesto ruzno o nekom Srbinu
    Imam pravo na svoj stav, kao sto i tebi niko ne zabranjuje da iznosis svoje stavove, na svim mogucim temama.I zato sam ja izdajica?
    Sta pricas covece?Ja volim ovu zemlju,ali isto tako vidim sta se danas desava i znam sta se desavalo.Po cemu si ti dokazao da si prijatelj srpskog naroda?
    Po cemu si se ti nasao bogom dan da branis Srbiju od mene i slicnih poput mene?Da li trebam da zatvorim oci i klimam glavom i kazem da su sve tvoje gluposti tacne ?
    Ne, pardon, svaka ruzna rec koja je lazna/fabrikovana o Srbima/Srbinu/Srpkinji
    je neprijateljstvo prema tom Narodu.
    Nazivati ceo Srpski Narod svojim najvecim neprijateljem je laz/fabrikacija i
    to je ruzno, dakle ne-prijateljski.
    Ne branim ja Srpski narod od tebe licno, ja branim Srpski narod kao celimu
    od ljage koju ti i tvoji istomisljenici bacate na Srpski Narod.
    Citat b kaže:
    Reci cu ti nesto,Srbi su narod koji ima srce,Srbi su jedan od najstarijih naroda i Srbi su oduvek verovali u boga ?Razumes li izmedju redova,ili ces i to da ti pojasnim?Molim te nemoj nas vise braniti od nas samih,pokusaj da nas zastitih od takvih velikih mislilaca poput tebe, bice lakse i nama izdajnicima ( tvoj stav) i tebi velikom patrioti, koji je godine proveo u inostranstvu, p[a je sad nas dosao sa uci o ljubavi prema Srbiji i njenom narodu.Ne moras me vise citirati, jer svaki dijalog sa tobom je nemoguc.
    tvoje misljenje o Srpskom Narodu me ne zanima, zanimaju me tvoje uvrede.

    Jako bi voleo da vidim kako bi ti meni u lice rekla sta ti mislis o meni.

    jewpiter
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2009 u 14:34
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  9. #234

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ne pisem postove da bi ih ja citao, ali u kontekstu koji ti zelis da naglasis,
    jako dobro znam sta govorim. Nikad nista ruzno nisam rekao o svom narodu
    niti o pojedincu Srbinu.
    Ako neki politicar laze, ne zovem ga lazovom zato sto je Srbin, nego zato sto laze, ako je neki Srbin ubio, ne zovem ga ubica zato sto je Srbin.
    A, ako je dokazano da neko laze ili da je ubio, onda rec "lazov" ili "ubica", nije ruzna rec, nego rec koja opisuje tu osobu.

    Ne, pardon, svaka ruzna rec koja je lazna/fabrikovana o Srbima/Srbinu/Srpkinji
    je neprijateljstvo prema tom Narodu.
    Nazivati ceo Srpski Narod svojim najvecim neprijateljem je laz/fabrikacija i
    to je ruzno, dakle ne-prijateljski.
    Ne branim ja Srpski narod od tebe licno, ja branim Srpski narod kao celimu
    od ljage koju ti i tvoji istomisljenici bacate na Srpski Narod.

    tvoje misljenje o Srpskom Narodu me ne zanima, zanimaju me tvoje uvrede.

    Jako bi voleo da vidim kako bi ti meni u lice rekla sta ti mislis o meni.

    jewpiter
    Sa tobom bi veoma zanimljivo bilo igrati se gluvih telefona.Upravo ono sto sam malopre napisala ti izvrces i sopstvene reci.Ja nigde nisam rekla da je ceo Srpski narod neprijatelj Srbima, ja sam rekla da je Srbin , Srbinu najveci neprijatelj, a tu ima razlike, koju ti opet ne vidis jer vidis iskljucivo ono sto tebe interesuje.
    Zar je to ljaga?To je istina Dzu o kojoj ti truckas mesecima, a koju ne vidis pred nosom. I-S-T-I-N-A to ti je ono sto se stvarno desilo i desava se,definicija za decu u vrticu.

    Ja da sam na tvom mestu, zaista bih se pocesala po glavi i zapitala se sta to nije u redu sa mnom, jer bi mi nemoguce bilo da svi misle drugacije od mene,verovatno bi tu bio problem u meni.

    O tebi ne mislim razmislim ponekad o tvom pisanju, o kojem nemam visoko misljenje,eto ti odgovora, nema potrebe da te gledam u lice, jer gledam samo one sto zelim da vidim

    Navedi mi uvredu, koju sam ja navela za Srpski narod ?
    Uvredu Piti, ne tvoje gluposti i ja cu ti priznati da si u pravu i da si najveci Srbin medju Srbima.
    Uglavnom se dokazalo da su oni koji su se udarali u grudi, kao najveci branioci, ovog izmucenog naroda, pokazali se kao najveci neprijatelji, razmisli malo o tome !
    Poruku je izmenio bellissima, 18.01.2009 u 13:32

  10. #235

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutno se slazem da je izdaja akt neprijateljstva prema svom Narodu
    *Kada bi se malo zamislio koliki si paradoks sada napisao...
    Naime otvorio si problem, da li neprijatelje imaju Srbi kao narod, kao nacija ili kao drzava?
    Jer jedno nije isto sto i drugo, te neprijatelj jednog ispadne prijatelj drugog, itd,itd...
    Pazljivim razmisljanjem doci ces do toga da braneci narod ti onemogucavas pridruzivanje tog naroda drugim narodima u cilju formiranja efikasne drzave, pa cak i formiranje nacije.
    Medjutim, zabranom formiranja nacije na ime pozivanja na nemoralnost, Srbi kao narod gube pravo na sve one teritorije u republici, gde su u manjini. Znaci ti si neprijatelj Srpskog naroda, odnosno tema je besmislena, narodi nemaju neprijatelje, jer bi to politicko i drustveno uredjenje sveta dovelo u anarhiju (divan primer za to je raspad SFRJ, koji je bas poceo proglasavanjem nepostojecih neprjatelja).


    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ako sam ja jedini ovde koji zeli da brani cast Srba...
    Ne, nisi jedini koji brani cast Srba, ti si ``samozvani`` branitelj Srba, isto tako kao sto sam i ja ``samozvani`` branitelj zrtava srpskog nacionalizma.
    Respektujuci moje pisanje pod (*) dolazimo opet do konfuzije, sta se brani i sta se napada jer i ja branim cast Srba, te ukoliko sam i neprijatelj i branitelj a neprijatelj jesam, cim si ti jedini branitelj, opet dolazimo, po analognom sledu logicke misli da si ti ne samo branitelj vec i neprijatelj Srba (Srpskog naroda). Obzirom da svojim energetskim poljima pojacavas otpor, prkos i neprilagodjenost i izgradnji jace i bolje drzave, smanjujes sanse za dobrobit svog naroda, direktno smanjujuci statisticki zivotni vek prosecnog pripadnika Srpskog naroda i statisticki povecavajuci smrtnost dece.

    Prema tome, dabome!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #236

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Ljudi (i žene) tj. Dame i Gospodo !

    ... mene već po malo 'vata stra' od ove "odbrane" Srba ...
    Uvek kad neko tako zapuca na silu da nas brani ... ne miriše na dobro bar po dosadašnjem iskustvu.

    __________________________

    Setimo se samo kako je SloPče-GeniE branio i nas i Kosovo:
    "Srbe ne sme niko da dira i bije !" "Srbija! Srbija! Srbija!" "Najjači smo najjačiiii!"


    i ...
    al' nas odbraniiiiiii za narednih miliJon godina
    i šire ...



    Ah da ... da ne zaboravim
    ja nešto mislim da smo mi Srbi ... sami sebi najveći neprijatelji.
    Jer da nismo, izgradili bi sebi PRVO bolju kanalizacionu mrežu
    da takva i slična g .... ospoda ne mogu nikako da ispliva(va)ju na površinu ...
    (sa ovim sadašnjim cevima mrka kapa ... )


    Znači - fali nam bolja kanalizacija ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #237

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    biterlemon:
    Ne, nisi jedini koji brani cast Srba, ti si ``samozvani`` branitelj Srba, isto tako kao sto sam i ja ``samozvani`` branitelj zrtava srpskog nacionalizma.
    Respektujuci moje pisanje pod (*) dolazimo opet do konfuzije, sta se brani i sta se napada jer i ja branim cast Srba
    Sve zavisi šta podrazumevaš pod žrtvama srpskog nacionalizma...i Nataša Kandić je za nešto slično,zar ne?

    U dalju raspravu se ne vredi upuštati,jer će sve da se završi sa raspravom šta je to prirodno/neprirodno,kako je reč istina,i kako srbi ne mogu da budu sami sebi najgori neprijatelji,i naravno kako je reč laž...

    'Srbi su sami sebi najveći neprijatelji'
    Ta izjava stoji kada se gleda kolektivno jedan narod,ali nije stvar u tome da li su oni namerno sami sebi neprijatelji,već da je tome dovela podrška ljudima sa lošom strategijom,i uopšteno to što konstantno moramo da imamo nekog tirana na čelu,jer sve se svodi na to da ko jednom zajaše na vlast na istoj i ostaje...uvek na kraju sva vlast mora da dopadne u ruke jedne osobe,partije...znači tu izjavu ne treba shvatati bukvalistički,normalno da niko neće reći da je sam sebi najveći neprijatelj u bukvalnom smislu te reči,već zbog nekih njegovih pogrešnih postupaka i akcija...jednostavno izraz ...

    Znači konstantno srljanje iz krajnosti u krajnost...i uostalom gde je neko video više ljudi koji znaju sve,majstori su za sve,i najpametniji su po svakom mogućem pitanju od svih...ma da,šta on meni tu...kakva politika,kakva bilo koja oblast,šta oni meni tu,kad JA znam,ego nam je fascinantno velik,mada je i to diskutabilno...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 18.01.2009 u 15:04 Razlog: citat

  13. #238

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    @DzuPiter
    Vidim, i dalje ne daješ odgovor na temu. Podsetiću te, tema je "Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?" Možda bi posle trideset-četrdeset postova u kojima si se bavio tuđim odgovorima, mogao da odgovoriš na postavljeno pitanje i da izneseš svoje mišljenje/verovanje/znanje/racio/emociju/laž/istinu?
    Jel imaš svoje mišljenje/verovanje/znanje/racio/emociju/laž/istinu po pitanju najvećih neprijatelja srpskog naroda? Ili se samo baviš izvrtanjem tuđih reči, lažiranjem tuđih izjava i njihovim etiketiranjem?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #239

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    @DzuPiter
    Vidim, i dalje ne daješ odgovor na temu. Podsetiću te, tema je "Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?" Možda bi posle trideset-četrdeset postova u kojima si se bavio tuđim odgovorima, mogao da odgovoriš na postavljeno pitanje i da izneseš svoje mišljenje/verovanje/znanje/racio/emociju/laž/istinu?
    Jel imaš svoje mišljenje/verovanje/znanje/racio/emociju/laž/istinu po pitanju najvećih neprijatelja srpskog naroda? Ili se samo baviš izvrtanjem tuđih reči, lažiranjem tuđih izjava i njihovim etiketiranjem?
    Kažem anarhizam,prva asocijacija je šta?
    Lepo je to sve,mir u svetu,teorije o haosu kao najboljem uređenju koje održava samo sebe,itd...ali kako da dođeš do toga?

    Skroz offtopic,al zanimljiva teza,zar ne?

  15. #240

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Koliko ja shvatam ovu temu,suština je da damo odgovor ko je najveći neprijatelj srpskog naroda u smislu ''izdaje'' ciljeva istog.
    Prema tome,odgovor koji bih dala jeste sledeći:nejveći neprijatelj,nutrašnji neprijatelj,podrivač jednog naroda jeste-njegova nedozrelost.Nezrelost ljudi koji mu pripadaju,Ukoliko se oni stave u prvi plan i imaju moć da kontrolišu ono što se dešava,onda su posledice po taj isti narod pogubne.

    Najveći neprijatelj srpskog naroda jeste ona nezrelost koju nosi u sebi i nemoć da joj uskrati tu privilegiju da vlada.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

Strana 16 od 18 PrvaPrva ... 61415161718 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  2. Najveći osvajači i najveće vojskovođe
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 14:43
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. NS: Imena ulica po braniocima svog naroda
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 14.08.2007, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •