Muski i zenski poslovi i kucne obaveze - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    -Cistim, perem, peglam, kuvam, perem sudove, ne jurim zenske, ne pusim, ne drogiram se, jednu jedinu manu imama, malo lazem.
    Nemam problem s'tim u vezi, sve radnje radim, najvise volim da perem sudove, kuvam (bas od keve "kradem' recepte posto se uskoro ponovo selim) i obavezno sam peglam, jedino imam "blokadu" od masine za ves, te cesce stvari operem rucno.
    P.S. Novosadjani: cimer kakvog ste cekali, ponude slati na pp, pederi stop

  2. #17

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    e Valter , ubih se od smeha
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  3. #18

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    Jaaaaaaaao, meni je upala kašika u med . Moj dragi hoće uvek da usisa (mislim, ne tražim mu uvek, nego ponekad kad imam puno obaveza, pa me onda on rastereti), često opere sudove, ode u nabavku kad treba. moje
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  4. #19

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    ...vrlo retko bilo šta uradim u kući...to je obaveza žene...

  5. #20

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...vrlo retko bilo šta uradim u kući...to je obaveza žene...
    shovinisto!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  6. #21

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    Nemam toliko vremena za "kucne poslove"...
    Moje je uvek bilo,da "ispeglam kintu",mada sam sad primoran ponesto i da cacnem oko kuce...Uostalom,vazno mi je da stignem do racunara... ,a pri tom da "ne poginem"...

  7. #22

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    Ne volim bas nesto tu podelu, jedinu stvar koju ja ne mogu da smislim da radim jeste da perem sudove ali uradim to ponekad...

  8. #23

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    pre neko jutro ( 12h) me bilo sramota jer se tata vratio iz grada i pocheo da mi pere sudove koji su ostali od vechere...... a ja josh nisam ni ustala

    u principu svi radimo sve ( kutji)
    a ovde sve radim sama ....... mada sudove chesto cimerka opere poshto je to relaksira..... tako bar kaze......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  9. #24

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    Nisam za to da se poslovi dele na muske i zenske. Jer svaki posao moze obaviti i muskarac i zena. A opet u zavisnosti ko sta voli, ili ne voli, a i kako se dogovore.
    Meni nije nista tesko da uradim, ( a da li bas sve poslove volim ) , dobro da budem iskrena sve sama uradim kada niko drugi nije u kuci , pa ja budem onda prava vrednica
    A ono sto ne volim (ali se desi da uradim) je usisavanje, a isto tako bezim iz kuce kada neko drugi usisava, jednostavno ne volim zvuk usisivaca
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  10. #25

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    Podela poslova na muške i ženske napravljena je u vreme seoskih domaćinstava, kada je muškarac većinu svog vremena provodio u njivi ili na livadi, to jest van kuće. Za to vreme žena bi kuvala, prala veš, plela i druge poslove vezane za kuću i oko kuće. Sada, kada se uglavnom živi u soliterima, ili kućama sa malim dvorištem, kada muškarac nema puno posla, potpuno je razumno da on podeli deo poslova sa ženom, tako da sada podela na muške i ženske poslove polako počinje da nestaje. Dobar znak tog trenda je činjenica da u kulinarstvu postoje uspešni muškarci, kao i ulazak žena u politiku (koja je do skora bila privilegija muškaraca), poslovne vode i razne druge sfere života.

  11. #26

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    Pa znash sta moze,,,ali da ne gledam tako daleko u future.
    Pre sam za varijantu zivish solo i da imash komshinice,eventualno neku pomochnicu. Ali ja stvarno tako razmishljam.
    Opet neke stvari morash da radis i kad si sam. A kad je zena tu...valjalo bi to malo ha?!?
    Sta kazu udati/ozenjeni ovde ??? Sta oni kazu ,nem nigde ikog ....svi su na plejstejshnima,putovanjima,niko nista ne radi nego kuca u haosu.
    Chuli bi mishljenja ljudi kako oni gledaju a ne kako treba - klasika neka.
    Mada i druga su vremena,brze se zivi.

  12. #27

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    bas sve radnje radim , ma sta su one sposobnije od nas , a i ispadnesh vrednica , da vrednica , zamenish uloge , jbt , ma sta im fali , izgleda da im nagrada sladje padne , hehe. kad meni baba kaze , ajd skuvaj dobish veceras , jbt , ne da skuvam operem sude, usisam stan , oribam wc , ma ceo stan se blista , kad uvece treba da se desi ONO , da nekazem vulgarnu rec ne, jeba.. o skoro da mi izleti , ona izvadi Negro bonbone , u jebote , pa dobro za cega si se ti tolko trudio jbt

  13. #28

    02 Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    ....Kod nas nema podele poslova....Jer on je na terenu mesec dana pa dotle ja obavljam i muske poslove u i oko kuce...
    ...jednom se zivi...:plaz2..

  14. #29

    Odgovor: Muski i zenski poslovi i kucne obaveze

    zenski su poslovi podeljeni na omiljene muske i one manje omiljene ali izbacivanje smeca je cisto muski posao

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 19:46
  2. Da li ste za ukidanje vojne obaveze ili ne?
    Autor Lady S u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 182
    Poslednja poruka: 26.02.2010, 18:12
  3. Zenski WC
    Autor Captain Jack u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 02.01.2010, 18:04
  4. Zenski Orgazam
    Autor Charlie Harper u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.03.2009, 08:54
  5. Muski sovinizam
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 16.02.2009, 22:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •