Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 82
  1. #1

    Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?


    Daklem, bez dlake na jeziku, kada ste doziveli prvi poljubac i kako je bilo?



  2. #2

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Nova godina u sedmom razredu. I nije bio samo jedan poljubac, nego puno onih dugih i vlaznih. To mi je tad bilo extra zanimljivo i uzivala sam.

  3. #3

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Prvi poljubac sam dozivela u leto '98. godine, odnosno sa 13 godina. Skolska godina je upravo prosla i svako vece nas je gomila otpadala u parku. Tamo sam ga upoznala. Bio je godinu dana stariji od mene, iz druge osnovne skole. Dolazio je sa drugom. Kada smo se upoznali pitala sam ga "Odakle si?" posto ga nikada ranije nisam videla. Odgovorio mi je "Iz dupeta, a odakle si ti?" "Iz mamine materice" - rekoh. Odmah mi se svideo. Sutradan sam vec bila zaljubljena u njega, a prekosutra smo se smuvali. Nas par je otislo na pijacu, uvece nema nikog, mrak je, a sedeli smo na tezgama. Nas dvoje smo se malo odaljili. Kolena su mi klecala kao nikad pre i posle toga. Osecala sam kako se tlo razmice pod mojim nogama. Cekala sam da prvi uradi nesto. Posle sat-sat ipo vremena razgovora pitao me je da li hocu da krenem sa njim ( sad mi je smesno al tad je to bila najjaca fora ). Rekla sam "Hocu" i istog momenta ga poljubila, ali bas onako, francuski Poljubac je bio predivan, nekako svez, hladan a u isto vreme vreo, sa puno uzbudjenja. S'obzirom da nam je oboma bio prvi, fantasticno smo se snasli (ustvari ja posto on nije znao sta ga je snaslo ). Uvek se rado setim tih trenutaka, iako cela prica sa tim momkom nije bas srecno zavrsena, ali to je sad vec
    Evo, promenila sam potpis

  4. #4

    11 Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    ja sam imala 14 godina i to je bio neki klinac koga sam prvi put upoznala. on je dosao sa svojm tatom da nam nesto pomogne u stanu, a on i ja smo ostali u dnevnom, pa me on odjednom pitao da li bi se ja ljubila sa njim. ja sam naravno pristala, ali mi se uopste nije svidjelo (nisam ocekivala da ce poljubac da bude mokar, pa mi je to bilo malo bljak). tog malog vise nisam vidjela. sljedeci put je poljubac pao sa 15 i to je vec bilo mnogo bolje
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Moj prvi kiss se desio kada sam imala 11 godina. Nije mi bilo bas prijatno Sada je vec mnoooogo bolje
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  6. #6

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Prvi razred srednje škole. Prvi dečko. Prvi poljubac-nespretan, formalan, u pogrešnom trenutku. Prvi put slomljeno srce.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  7. #7

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Citat Vlado kaže:
    Daklem, bez dlake na jeziku, kada ste doziveli prvi poljubac i kako je bilo?
    A ti?
    Evo, promenila sam potpis

  8. #8

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Citat Lady in red kaže:
    A ti?



    Ovaj, pa jest' bilo bi normalno da kazujem kad je to bilo

    Cek' da se setim U 12-oj, sa jednom curom iz komsiluka

  9. #9

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Citat vladica kaže:
    Cek' da se setim U 12-oj, sa jednom curom iz komsiluka
    Bravo Vlado, sa komsinicom odma', pa da, ona je najbliza!

    Daklem ja! Prvi poljubac mi nije bio bas slavan,tacnije nije ostavio wau utisak na mene. Desio se u 7. razredu, tacnije bio je 1. maj, kampovanje, nas nekoliko i mr. on! Stariji jednu godinu od mene, dopao mi se na prvi pogled, ali nista posebno, no ja sam odlucila da se tad poljubim i to je to! Prvo sam se femkala i kao na kraju me je osvojio, poljubili se i ja nisam bila odusevljena, imala sam utisak da mi je neko stavio zabu u usta , tad sam rekla da se jos dugo necu ljubiti, ali sledeci poljubac sa drugim deckom,(koji se desio posle skoro godinu dana ) je vec bio sjajniji i predivan, onda sam shvatila da samo treba da je u pitanju prava osoba!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  10. #10

    Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Leto posle sedmog osnovne. I nije da mi se dečko jako sviđao, samo sam bila jaaako znatiželjna "kako je to". Učinili smo to nespretno, formalno, uštogljeno, ja sa strahom hoću li to dobro uraditi. I nismo više nas dvoje ponovili.
    Tek kasnije sam spoznala one poljupce od kojih ti se milina širi telom, od kojih letiš..
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Mislim da sam išla u to vreme u sedmi razred,a poljubac i nije bio nešto spektakularan, pre bi se moglo reći da je bio balav,u bukvalnom smislu te reči U svakom slučaju umrem od smeha kad se setim te zgode
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #12

    12 Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Ah, još jedno leto, ali godinu dana kasnije.
    Dečko je bio iskusan, a ja - mlada zelena i prepuna treme.
    Mislim da je kip u tom momentu imao više topline od mene.
    Iskreno, bilo mi je ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #13

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    sredinom proşlog veka na keju uz Dunav ...
    u drugom srednje , imao sam 15 godina
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #14

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    sedmi razred, proslava Nove godine.. bila jaaako zaljubljena u jednog decka koji je 5 godian stariji od mene samo me je u to vreme odbijao zbog godina ali sam znala da nije ravnodusan uglavnom, imala sam osecaj da ce se to desiti bas to vece i ja sam.. malo popila da se opusti, posto sam od drugarica slusala kako to treba da se radi uglavnom, nisam se poljubila sa njim, vec sa nekim ko mi u tom momentu nije znacio vise od pokidane pertle nije mi se dopalo, imala sam osecaj kao da mi je ispirao krajnike
    mada, svoj prvi poljubac smatram za onaj sa prvim deckom u koga sam zaista i bila zaljubljena i za koga sam mislila sa kime cu i decu da imam.. i samo sa njim sam imala osecaj kao da propadam u zemlju i da je sve oko nas stalo samo za nas dvoje taj osecaj mi se vise nije ponovio..
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #15

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Uh, na raspustu posle 6. razreda, na rođendanu kod drugarice, sa dečkom u koga sam tada bila jaaako zaljubljena, i bilo je, pa blago rečeno bezveze, i nije se više ponovilo, to je bio kraj moje zaljubljenosti u njega.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 01:00
  2. Noć kada sam...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.09.2013, 20:09
  3. Dan kada je...
    Autor black mamba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 21:17
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.12.2008, 13:27
  5. Odgovora: 182
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •