Kada ste se prvi put poljubili sa nekim? - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 82 od ukupno 82
  1. #76

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Ajaooooooooooo,kad je to bilo,koje godineeeeee,ček da se prisetim,alKo me je terao da kuckam ovde,al ajd malo.Mislila sam da ću se prisetiti,nema šanse.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #77

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Kad sam se prvi put sreo sa prvom devojkom ...

  3. #78

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    mmm...sa 11 godina
    zapravo ona je naskočila na mene u ve-ceu i krenula da me ljubi...shta cu snasao sam se .posle je tu bila cela ljubavna priča u danima što su sledili,plesala mi je na bilijarskom stolu ,zezali se blejali planirali život...
    a onda sam se preselio najtužniji dan u životu

  4. #79

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    Jedna mala pegava plava pre 45 godina

  5. #80

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    U bazenu slucajno posli da se poljubimo u obraz u poljubili se usta

  6. #81

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    imala sam 14 godina,a on 18 setali smo se pored jezera i iznenada me je poljubio nisam bas bila odusevljena
    Here I go again...

  7. #82

    Odgovor: Kada ste se prvi put poljubili sa nekim?

    s'tuce+2 .. mslm s'četrnEjst godina

    U to vreme,, ja i moja drugarica (krompirova) Zlatica, imale smo dozvolu da u poslepodnevnim časovima vozamo rolšue. U tom vozanju smo se obe zaljubile.. do ušiju.
    Ona u nekog bezveznjaka, a ja u Darka.
    Ja pri kraju (sedmog) osnovne a on pri kraju srednje umetničke ( u NS). Ali..
    Kada sam mami objasnila ko je detchko koji nam pod terasom okapava i ramenom pridržava jedno lepo drvo, rekla je samo:
    "To je običan dripac".
    Mama (za razliku od mene) nikada nije imala razumevanja za excentrike, hipi tipove, rokere, pankere.. i ostale čupave "dripce".
    Tako sam dobila dozvolu da (posle vozanja rolšua) sa utrnulim nogama, okrenem dva tri kruga (po korzou).. sa Zlaticom i (finim dečkom) Novicom.
    Okretanje krugova je smelo da traje do sedam sati. Ako trčim.. mogla sam ja do sedam da okrenem i sedam krugova.
    To je bilo mučenje. Gledati mog zabranjenog Darka pored mog drveta, kraj mog ulaza, ispod moje terase, a šetati sa dozvoljenim Novicom.. dok mama snajperom prati situaciju
    srce mi se (mlado) cepalo.
    Ipak, osećaj odraslosti, kroz mogućnost šetanja korzoom, bio je jači od svih muka.. i svih cepanja.

    Ali Darko je bio pametan.
    Jedne rane večeri, opet ja "idem Dunav šetam kej"... ali moje drvo stoji samo. Nema Darka.
    Naravno da mi se u novonastalim uslovima više nije ni šetalo, izvinih se Novici.. i Zlatici
    i zaleteh se da brzinom svetlosti projurim kroz moj Hičkokovski ulaz strave, u kome sam do stepeništa morala da savladam tri kritične krivine
    Mama je kao i obično otvorila vrata stana (na drugom katu) i čekala me na stepeništu, dozivajuči Beeeboo Beeeboooo... valjda da bukom spreči manijake koji su se možda u ulazu skupili.. da me siluju.

    I.. u ulazu se neko stvarno skupio ali to nisu bili manijaci.
    Bio je to običan dripac... Darko.
    Takoreći u prolazu, dobila sam takav poljubac.. koji evo pamtim dok sam živa


    Bio je to divan, nezaboravni Darko.. moja prva (zabranjena) ljubav.. i moj prvi poljubac.

    __________________

    Mami sam uvek pričala sve.. pa sam joj tako ispričala i sve ovo
    .. ali tek posle desetak godina.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 01:00
  2. Noć kada sam...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.09.2013, 20:09
  3. Dan kada je...
    Autor black mamba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 21:17
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.12.2008, 13:27
  5. Odgovora: 182
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •